انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
این نورکانیا که دارم به جرات مینتونم بگم کیفیش در حد گامو ۴۰*۹*۳ چراغدار بود همون اول که ۳۵۰ خریدم روش انداختم تا ۱۵۰ تا ۲۵۰ شلیک تو ۳۵ متری خوب جواب میداد ولی بعد لگد ۳۵۰ خرابش کرد
و مجبور شدم گامو ۴۰*۹*۳ چراغدار خریدم با این تفاوت که این دوربین همون اولش هم جواب نمیداد باز مجبور شدم فنر تفنگ رو ضعیف کنم ولی بعد دقتش خوب شد ولی هنوز قدرتش بیشتر از ۵۶ هست
فنر شاود هزار هم همونطور که گفتید ضع‍یف ضعیف ضعیف هست یه بار خواستم کشش بدم قوز بالای قوز شد یه تاب هم توش افتاد
thunder جان فکر کنم زوم ثابت نورکانیا تو دهنادی دیدم قیمتش هم فکر کنم حدود ۶۰ تا ۷۰ بود تو اسفند
ببخشید بستم ربطی به موضوع نداره فقط خواستم یه توضیحی داده باشم.
راستی جواب سوالم رو نداید چطوری میتونم بستم رو حذف یا ویرایش کنم؟
فولاد جان این گروپ رو باید تو 60-50 متری میگرفتی داداشKhansariha (8)
اگه دفعه ی دیگه از ساپورت مناسب استفاده کنی قول میدم خیلی بهتر بشه.شاید هم اشکال از مگسک بوده باشه.به هر حال انتظار از cfx خیلی بالاتر از این حرفاستKhansariha (8)
به نظر من بچه ها اگر میخوان عکس گروپ گیری بزارن باید حداکثر شرایط ایده ال رو ایجاد کنن مثل ساپورت مناسب ، استفاده از چند نو ع ساچمه و کاغذ سیبل استاندارد که پرینت کردنش از اینترنت کار خاصی نیست.چون یک گروپ نامناسب از یک اسلحه باعث بدبینی افراد تازه کار نسبت به اون اسلحه میشه و این یعنی اطلاع رسانی غلط.
یعنی چی مشکل داشته مگسکش؟ مگسکش ممکنه چش باشه؟
ممکنه شل باشه داداشم
به نظر من با توجه به این که مگسک بوده خیلی هم بد نیست
البته گروپ سمت راست بیشتر شبیه پترن هست تا گروپ
ولی سمت چپی خیلی بد نیست
سمت راستی مال پرومگنوم تقلبی است.
حالا دوباره با یک ساپورت مناسب و هوای دل انگیز تر این دو تا ساچمه رو مقایسه می کنم
ازش یه مقاله آی اس آی در میارمKhansariha (48)
فولاد جان شما که دیگه توانش رو دارید یه دوربین بخرید بندازین روش...350 که نیست که نیاز به 1000 تا شلیک برای نرم شدن داشته باشه!
500 تا شلیک که کردی دوربین رو بنداز روش...بنظر من یه 6*32 گامو برای این سلاح عالیه...تازه اون موقع می فهمی چه دقتی داره...البته توی این فاصله بهتره از فالکون استفاده کنی...
سلام
من اولین با بود که گروپ میگرفتم و با مگسک
چشم میدونم گروپ خوبی نیست , خواستم اساتید ایرادهام رو بگن
حالا امروز از ده متری بدون ساپرت می گیرم
سلام به دوستان عزیز Khansariha (256)

ببخشید کسی از دوستان تا حالا از گامو CFX کالیبر 4.5 با دوربین در زوم 6.0-4.0 تو فاصله ی 40-30 متری گروپ گرفته؟

اگه چنین موردی باشه ممنون میشم از دوستان اگه بزارن... Khansariha (8)
اخه محسن جان برادر من پرومگنوم هم شد ساچمه ؟؟؟؟!!!!!!!Khansariha (8) الله اکبر چقدر بگیم برزید دور این اشغالهارو چیزی جز عصاب خوردی نداره Khansariha (226)

جالبیش اینجاست توی 20 متری گروپ داده اندازه خربزه مشهدی تازه میام از اسلحه ایراد میگیرم

محسن جان نارات نشی برادرم ولی کلی گفتم .

درضمن اقایون چقدر بگم گروپ گیری شرایط داره ساچمه مناسب شرایط محیطی مناسب ساپورت مناسب و بدون لرزش .

و درضمن اقایون مگه 1 سیبل چقدر مایه داره ؟؟؟!!! چقدر خوبه به این مقوله که بعنوان عشق بهش نگاه میکنیم یکم حرفه ای تر نگاه کنیم . Khansariha (8)

روی سخنم در دوبند اخر به شخص خاصی نبود امیدورام کسی دلگیر نشده باشه . Khansariha (8)
لینک مرجع