انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
وزن شده بودند ولی قطر ساچمه رو اندازه نگرفته بودم.اگه با اندازه گرفتن قطر این خطاش از بین بره پرومگنوه میشه یکی از بهترین ها واسه دیانا 27 من.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ساچمه گفتم پرومگنوم از این جدیدا.
سلام.اینم یه گروپ از دیانا 52
کالیبر5.5
ماشهT06
فاصله 22 متر
ساپورت پایه از جنس ام دی اف
ساچمه پرو مگنوم
محیط:کارگاه-فقط وزش باد کولر.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم پایه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-24 11:05 PM)delebarooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کالیبر5.5
ماشهT06
فاصله 22 متر
ساچمه پرو مگنوم

اینم پایه:

رفیق من نمی دونم شرایط گروپت چه طور بوده ولی با ساپورت حتی برای پرومگنوم در 22 متر این گروپ خیلی بازه.احتمالا ساپورتتون ایراد داشته .Khansariha (226)
(2013-05-25 10:57 AM)Marksmann نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-24 11:05 PM)delebarooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کالیبر5.5
ماشهT06
فاصله 22 متر
ساچمه پرو مگنوم

اینم پایه:

رفیق من نمی دونم شرایط گروپت چه طور بوده ولی با ساپورت حتی برای پرومگنوم در 22 متر این گروپ خیلی بازه.احتمالا ساپورتتون ایراد داشته .Khansariha (226)
من فكر كنم گروپ گيري با مگسك بوده (بدون دوربين) كه به نظرم با اين شرايط و ساچمه پرومگنوم و اون مگسك ضمخت 52 بد نيست...
دکتر جان اینطور که تو عکس معلومه بدون دوربین گروپ گیری کردن که با مگسک معلوم الحال 52 بهتر از این نمیشه انتظار داشتKhansariha (226)Khansariha (8)
دوستان گرامی توجه داشته باشند هدف از گروپ گیری نمایش دقت یک سلاح در فاصله های مختلف با استفاده از ساچمه های متفاوت هست.در نتیجه باید خطای انسانی رو به حداقل رسوند و استفاده از دوربین میتونه خیلی کمک کنه.دوستان سعی کنند روز به روز به سمت گروپ گیری های حرفه ای تر برنKhansariha (8)
امیرجان مثل اینکه با هم پست دادیمKhansariha (8)
امین و امیر عزیز می دونم با مگسکه.بازم باید بهتر می شد.مخصوصا با ساپورت.البته به هیچ وجه نمی شه انکار کرد که مگسک دیانا 52 به خودی خود یک فاجعه استKhansariha (219)
من با مگسک تغییر یافته تو 20 متر با جی اس بی گروپ گرفتم این قدر باز نباید بشه.حالا پرومگنوم یه کم بدتر قابل قبول ولی این گروپ من فکر کنم ساپورتش خیلی مطمئن نبوده.

delebarooni جان اگه اصرار به استفاده از مگسک داری باید یه تغییراتی روش بدی.می تونی به این پست مراجعه کنی اونجا یه توضیحی دادم.Khansariha (8)

سلام دوستان عزیز
اسلحه یه مشکل کوچیک داشت که بر طرف شد.
پیچ اصلی چهار سو زیر قنداق خیلی شل شده بود به خاطر همین گیج میزد.خودمم خندم گرفته بو واقعا"
الان سفتش کردم خیلی خیلی بهتر شده.به زودی یه گروپ دیگه ازش میذارم.
قابل توجه دوستان من عکس از خود اسلحه هم گذاشتم بدون دوربینه""""""""""
ممنون از توجهتوونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بنظر من 52 سلاح کم نظیری هست و این باز زدن همون موقع باید متوجه ایراد میشدی دوست عزیزKhansariha (214)
[تصویر: 13701797691.jpg] , وزش باد ازراست به چپ فاصله تا سیبل 55 متر ساچمه ای مورد استفاده پرو مگنوم وباراکودا هردو یک گرمی مربع قرمز رنگ حدود 8 در8 سانتیمتر سلاح دیانا 350 حالت نشسته با ساپورت وتکیه گاه زیر سلاح از باراکودای 5/1 گرمی هم استفاه کردم اما 1الی2 متر مونه به سیبل زمین میخورد اساتید راجع به کل ای قضایا نظر بدید ممنون میشمKhansariha (8)یاحق
دوست عزیز بهتر بود از 2عدد سیبل استفاده می کردیدKhansariha (8)
دوستان درمورد سیبل یکم بیشتر سلیقه به خرج بدند خیلی خوب میشهKhansariha (215)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع