انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
منم همین دوربینو داشتم و دقیقا منم بهمین خاطر فروختمش ضمن اینکه ریتایکلش برای گروپ گیری از زوم 14 به بعد ضخیم میشه و بازم نمیشه باهاش گروپ گیری خوبی داشت ولی در کل ی دوربین شکاریه خیلی خوبه و به نظر من به قیمتش میرزه و طرفدارشم.
در این رنج قیمت واقعا ارزش خرید داره ولی اصلا به دردتارگت نمیخوره و برای شکار خیلی عالیه :
وزن بسیار بسیار کم
کیفیت تصویر خوب
اف اف پی
کلیک های دقیق و بدون خطا
بدون کوچکترین خطای پارالکس
یعد از اینکه دیانا 25 قدیمی رو با تعویض فنر و سایت نشانه گیری و مگسک جدید سرپا کردم صرفاً جهت امتحان فنر یه چند تا تیر دست و پا شکسته تو خونه زدم.

فقط هر کاری کردم تفنگ پایین میزد ، به گمانم بخاطر مگسک غیر استانداردش باشه چون مگسک اصلیش کوچیک هست و من مگسک 350 رو روش بستم.

تفنگ : دیانا 25 قدیمی
کالیبر : 4/5
ساچمه : H&N یا همون دیابلو سبز
فاصله : 10 متر (با متر دقیق اندازه گرفتم)
وضعیت : نشسته و تفنگ روی پا
تعداد شلیک : 8
چون سیبل رو روی یک کتاب چسبونده بودم ساچمه ها سیبل رو خیلی بد سوراخ کردن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه سوال داشتم من برای ساپورت خوب از چی استفاده کنم وقتی تفنگ وایرخ 80 رو روی کیسه برنج می زارم تفنگ خوب روش وای میسته ولی پایین می زنه فکر کنم کیسه ماسه هم چون مثل کیسه برنجه پایین بزنه یه چیز می خوام که بعد از صفر کردن دوربین وقتی تفنگ رو دست می گیرم مثل حالت سردست زدن باشه چون تفنگ موقع دست گرفتن آزاده باید ساپورت هم چیزی مثل سردست باشه که بعد از صفر کردن دوربین و گروپ گیری حالت خودش رو حفظ کنه ممنون میشم اگه از چیزهای دم دستی بگین چی خوبه و راهنمایی کنین بعضی از دوستان میگن کیسه خاک اره راستی اونرو امتحان نکردم اما فکر کنم چون شله باز هم خوب جواب نده .
دوست گرامیKhansariha (48)
فکر میکنم علت پایین زدن با کیسه نسبت به حالت روی دست به تفاوت موقعیت صورت(گونه)شما روی قنداق تفنگ در دو حالتی که مطرح کردید،مربوط میشه و این مسئله باعث ایجاد خطا میشه_امری که به نظر خیلی ساده میاد،ولی دقت در این مورد توی تیر اندازی مخصوصا با دوربین اثر گذار هست
Khansariha (48)
Khansariha (256)
(2015-03-28 06:01 PM)mahdirahmati نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه سوال داشتم من برای ساپورت خوب از چی استفاده کنم وقتی تفنگ وایرخ 80 رو روی کیسه برنج می زارم تفنگ خوب روش وای میسته ولی پایین می زنه فکر کنم کیسه ماسه هم چون مثل کیسه برنجه پایین بزنه یه چیز می خوام که بعد از صفر کردن دوربین وقتی تفنگ رو دست می گیرم مثل حالت سردست زدن باشه چون تفنگ موقع دست گرفتن آزاده باید ساپورت هم چیزی مثل سردست باشه که بعد از صفر کردن دوربین و گروپ گیری حالت خودش رو حفظ کنه ممنون میشم اگه از چیزهای دم دستی بگین چی خوبه و راهنمایی کنین بعضی از دوستان میگن کیسه خاک اره راستی اونرو امتحان نکردم اما فکر کنم چون شله باز هم خوب جواب نده .

شما ساپورت رو زیر لوله میگذارید یا زیر بچه قنداق ؟!
Khansariha (8)
زیر بچه قنداق میگذارم به طوری که تفنگ کاملا ثابت میشه و هیچ تکونی نداره و در مورد اون دوستمون که گفت حالت گونه ام هنگام تیراندازی فرق میکنه . از این نظر مطمئن هستم که به حالت گونه ربطی نداره دلیل اول اینکه اگر حالت گونه فرق کنه تصویر دوربین خراب میشه و دوم اینکه طرز گرفتن من در هر شرایطی یه جور است وقتی تفنگ دست من است اگر خال رو هدف بگیرم دقیقا تو خاله ولی روی کیسه برنج حداقل 2 یا 3 سانت پایین میزنه
علت اینکه پایین میزنه رو خودم می دونم چونکه کیسه برنج ارتعاش تفنگ رو می گیره و نمی زاره تفنگ بالا بیاد ولی من دنبال یه چیز هستم که مثل سردست باشه بعضی ها فکر می کنن که تیر قبل از ارتعاش خارج میشه در حالی که تیر تفنگ بادی بعد از ارتعاش خارج میشه و همینه که ساپورت روی تیر اندازی تاثیر داره اما توی سلاح گرم فکر کنم اول تیر خاج میشه بعد ارتعاش داریم به خاطر همینه که کیسه شن رو برای سلاح گرم پیشنهاد میکنن هر کی روی حرف من شک داره یه بار یه تیر روی کیسه برنج بزنه بعد یه تیر دیگه سردست همون هدف رو بزنه خواهد دید که 2 یا 3 سانت پایین میزنه اگر کسی به حرف من شک داشت خواهشاً این کار رو انجام بده
منتظر نظرات شما هستم
سلام دوستان
این تصاویر گروپ گیری همراه دوست عزیزم آقا مهدی هست که زحمت تیر اندازی رو کشیدن
اسلحه:وایرخ 80
کالیبر :4.5
فاصله :20 متر
[تصویر: 14279155711.jpg]
[تصویر: 14279155712.jpg]
[تصویر: 14279155713.jpg]
[تصویر: 14279155714.jpg]
(2015-04-01 10:49 PM)akhahir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
این تصاویر گروپ گیری همراه دوست عزیزم آقا مهدی هست که زحمت تیر اندازی رو کشیدن
اسلحه:وایرخ 80
کالیبر :4.5
فاصله :20 متر
[تصویر: 14279155711.jpg]
[تصویر: 14279155712.jpg]
[تصویر: 14279155713.jpg]
[تصویر: 14279155714.jpg]

سلام به همه دوستان
امروز صبح زود به لطف علی اقا که یکی از دوستان خوب بنده هستن سلاحامونو برداشتیم و به قصد تفریح و هدف زنی به یکی از ارتفاعات اطراف شیراز رفتیم که واقعا از طبیعت بکر و بهاری اونجا لذت بردیم بعد از پایین امدن از بین چند اسلحه ای که همرامون بود با وایروخ 80 علی اقا ی گروپ گرفتیم البته لازمه چندتا نکته رو بگم متاسفانه از دیوار کوتاهی که اونجا بود در حالت ایستاده به عنوان ساپورت استفاده شد که اصلا مناسب نبود و فنر سلاح هم به آرامش نرسیده بود وگرنه قطعا گروپ بایستی جمع تر میشد.
لینک مرجع