انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
شاهین جان دورین چیه؟
یه سکه هم با خودت بردی اونور آب برای گروپ گیری، آره؟ خخخخخـ!Khansariha (399)
شاهین جوان مرسی داداش
ساچمه سامیانگ هم یه تستی بکن داداشKhansariha (48)
من فکر میکنم با ساچمه سنگین تر بهتر بشه
سیستم معماری اونجا به اوروپا میزنه المانی داداش؟پیش دایی ؟Khansariha (8)
Khansariha (256)
(2012-07-09 07:11 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و بلاخره پایه دوربین جور شد،شرایط محیای گروپ گیری فاصله 56 یارد معادل 50 متر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

10 شلیک جی اس بی 15 گرینی
260 بار
ساپورت مناسب بدون لرزش زوم روی 14 باد بسیار ملایم مایل به هیچ

[تصویر: Image0071.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا وقت نشد اما به زودی با انواع ساچمه ها تستش میکنم
جی اس بی رو خیلی خوب میزنه خیلی به والتر شباهت داره
ممنون از زحمتی که کشیدید خیلی عالی
فقط یک سئوال
آقا شاهین این عکس (P1000 با ساپورت) و دوربین با پایه اش دقیقا تفنگ شماست ؟
گروپ با اسلحه AR6 با والو بهینه
فاصله 57متر دقیق با رنج فایندر بوشنل
ساپورت صندلی
وضعیت جوی مناسب

(2012-07-09 07:11 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و بلاخره پایه دوربین جور شد،شرایط محیای گروپ گیری فاصله 56 یارد معادل 50 متر
[تصویر: Image0070.jpg]

10 شلیک جی اس بی 15 گرینی
260 بار
ساپورت مناسب بدون لرزش زوم روی 14 باد بسیار ملایم مایل به هیچ

[تصویر: Image0071.jpg]

[تصویر: Image0072.jpg]

فعلا وقت نشد اما به زودی با انواع ساچمه ها تستش میکنم
جی اس بی رو خیلی خوب میزنه خیلی به والتر شباهت داره

دوست عزیز در مورد طول لوله وتعداد خان کمی توضیح بده .احتمال زیاد سلاح رگوله است ووزن ماشه اش هم خیلی باید سبک باشه.انتظار گروپ جمع تری از این سلاح میره .میشه رو پایه ببندی ویک گروپ بگیری ؟
شاهین جان این عکس دیانا پی 1000 رو من توی اینترنت دیده بودم فکر کنم اشتباه شده . Khansariha (8)

(2012-07-10 01:28 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاهین جان این عکس دیانا پی 1000 رو من توی اینترنت دیده بودم فکر کنم اشتباه شده . Khansariha (8)

مسیح جان لینک شمام مشکل داره!
من خودم لینک اصلی را دارم ولی منتظر توضیح هستم فکر کنم اشتباهی اینجا شده .
[/quote]

دوست عزیز در مورد طول لوله وتعداد خان کمی توضیح بده .احتمال زیاد سلاح رگوله است ووزن ماشه اش هم خیلی باید سبک باشه.انتظار گروپ جمع تری از این سلاح میره .میشه رو پایه ببندی ویک گروپ بگیری ؟
[/quote]

در مورد طول لوله و خان دقیق نمیدونم یه سرج کنید اطلاعاتش پیدا میشه، بله رگله هست،
از ماشش راضی نیستم زیاد حساس نمیشه، گروپ جمع تر نمیدونم چه انتظاری از این تفنگ دارین من که خیلی از دقتش راضی هستم خیلی دقیقه به نظرم گروپ اندازه یه سکه توی 50 متر خیلی هم عالی هست و شرایط ساپورت هم مناسب بود از کنار پنجره و بالشت، حتما که نباید تجهیزات و بالشت مخصوص باشه
طول لوله رو با یک مترمیشه اندازه گرفت و با گذاشتن یک تکه کاغذ سفید در محل خشاب میشه خان سلاح رو دید .ولی باشه سرچ میکنم.دقت کلمه مبهمیه وهرکسی تعریفی از دقت داره .من وایرخ 100 مدل k داشتم که 6خان بود وگروپش تو 40متر در حد یک 50تومنی بود ولی به نظر من دقت نداشت .چون این گروپ در حد یک اسلحه رگوله با وزن ماشه مسابقاتی نبود .
در نهایت بابت گروپت ممنون وشما تنها کسی هستین که p1000داره تو ایران
لینک مرجع