انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود
دوستان به بزرگی خودتون دست خط رو نادیده بگیرید.
[تصویر: 13633661311.jpg]
درود
تو این فصل که شکار ممنوع و انصافا هم آدم دلش نمیآد شکار کنه،به هدف زنی و گروپ گیری روی آوردم(چه باید کرد)
دیدم کسی تو اداره نیست منم از فرصت استفاده کردم و تو سالن همایشات یه گروپ گرفتم خخخخخخخخخ
دوتا از شلیک ها تو خال خورده که دیگه نمیشد دورشون خط بکشم.
[تصویر: 13640717461.jpg]
سلام.
اینم گروپ من.
دیانا 470 کال 4.5
دوربین بوشنل 4*32
ساچمه پیمان و پرومگنوم
متاسفانه وضعیت باد شدید
نشسته با ساپورت
20متر
خیلی جالب بود پیمان خیلی از پرومگنوم سرتره.

سمت چپ پیمان وراست پرومگنوم:

[تصویر: 13654958761.jpg]

وبعداز تنظیم دوربین .سمت چپ پیمان گلاب به روتون آب دهنی،وسط بالا پیمان بدون مواد(گروپ 2.5 سانت داد)،راست پیمان روغن کاری شده:

[تصویر: 13654958772.jpg]
سلام.
امین جان حقیقت من که چیزی از این گروپت دستگریم نشد خخخخKhansariha (8)
چرا آقاجلال؟
عکس بالایی که نقاط آبی رنگ مرکز سیبل وعکس پایینی نقاطی که دورشون خط کشیدم مرکز سیبل هستش.
فقط خواستم برتری پیمان ایرانی رو دربرابر پرومگنوم اثبات کنم.
حالا قراره آقا میلاد زحمت بکشه برام ردفایر بفرسته ببینم بااون چطور گروپ میده.
کالیبر 4.5 سلاح های مگنوم تیراندازی لذت بخشی داره فقط به شرط استفاده از ساچمه مناسب ،خود من تا وقتی که باراکودا یا جی اس بی رو تست نکرده بودم فکر میکردم تفنگم مشکل داره اقا امین من رد فایر رو تست نکردم ولی جی اس بی ploymag رو تست کردم در حد عالی بود با اونکه همه میگفتن ساچمه بدرد بخوردی نیستش.تفنگ شما با بارکودا هم سازگاری خیلی خوبی داره حتما تست بکن.
[تصویر: 13655277181.jpg]
گروپ 52 بعد از تعویض واشر سر پیستون و واشر 3 گل .
گروپ دیانا 52 کالیبر 4.5 مدل 1999 (ضامن فلزی) .
دوربین: 3-9*40 لیپرز روی زوم 9 و تنظیم پارالکس روی حدود 12 یارد
ساچمه :باراکودا
فاصله :10 متر
ساپورت : زین موتورسیکلت !!!
5 شات.
[تصویر: 13656928631.jpg]

مقایسه با ساچمه باراکودا 4.5 :

[تصویر: 13656928632.jpg]
خیلی جالب بود علی رضای عزیز.
از این گروپ فقط میشه یه نکته فهمید همخوانی باور نکردنی باراکودا با دیانا 52.
من به اقا امین شدیدا توصیه میکنم از دیانا 470 به هیچ عنوان دلسرد نشن و با امتحان کردن ساچمه های مرغوب و با کیفیت مطمئنا از تیر اندازی با 470 بسیار لذت خواهند برد.
علی رضا میشه خواهش کنم با همین ساچمه توی 20 و 30 هم گروپ بگیری.Khansariha (8)
والا چی بگم آقا جلال...
شما که مارو به اومارکس پی سی پی سوق دادید ماهم رفتیم پی سی پیشو گرفتیم دیانا رو دادیم رفت.
کلا دیانا تو دل من جایی نداره.ناف من رو با گامو و هاتسان و والتر گره زدن.به نظرم ارزش نداره 2 تومن پول تفنگ بدی بعد فقط باساچمه بالای 40 تومن جواب بگیری.البته آقا جلال فرصت نشد باردفایر و... ازش تست بگیرم.
انشاا.. تلمبه هم گیربیارم یه گروپی با 3-4 تا ساچمه مختلف با اومارکس میزارم براتون.
پی سی پی لذت خاص خودشو داره.
البته به قول آقا میلاد خوبه آدم یه فنری هم کنار پی سی پی داشته باشه.منم به احتمال زیاد آی جی تی رو دیگه نمیفروشم ونگه میدارم وبا ساچمه های مختلف ازش تست میگیرم.تفنگ بامرامیه.
ارادتKhansariha (8)
امین جان من با همین 470 5.5 و ساچمه پرومگنوم ولی جنس خوبش چیزی دیدم که مطمئنا اگر شما هم می دیدی درباره تفنگت این قدر زود قضاوت نمی کردی.به هر حال می تونم به جرات بگم اهمیت ساچمه خوب در تیراندازی دقتی اگه به اندازه خود تفنگ نباشه کمتر از اون نیست.Khansariha (8)
لینک مرجع