انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر: ffd5ffb775c91aaf108a23c275bb875f.jpg]
دوستان ممنونم
حقیقتا وقت ندارم و درگیر یک مساله هستم
و واقعا دوست داستم حی شده به صورت مهمان هم شرکت کنم . ولی اصلا امکانش نیست .
اسپم شد شرمنده دوستان . در مورد اسلحه در تاپیک خودش صحبت کنیم بهتره

sent from mobile
سلام دوستان . گروپ امروز ، وایرخ 80 ۴.۵ ،ساچمه پرومگنوم دستچین شده ، 6 شات ، فاصله ۱۶ متر ببخشید بیشتر از این فضا ندارن ، با ساپورت نشسته دوربین لیپرز Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوتاساچمه کنار اون چهارتا نخوردن ....نامردا Khansariha (219)
امروز سلاح چهل ساله ام رو برداشتم و یه گروپ گرفتم .
توضیح اینکه این سلاح رو به تازگی به کمک دوست عزیز میثم tinger تعمیر کردم . بعد از شلیک حدود 70-80 تیر واقعا دقتش مثال زدنی شده
عکسها رو خدمتتون میذارم تا به دقت این پیرمرد کوچولوی من پی ببرید
[تصویر: 408a3af4336a64a6a1cccf330cc55353.jpg]
و
[تصویر: 298f8cb8298a46f896613b7c8b08c5b0.jpg]
فاصله 12 متر .
سایتهدفگیری مکانیکی مگسک و شکاف درجه
ساچمه نوک پهن شکار ابزار دیابلو
ساپورت بدون لرزش کیسه ارزن

sent from mobile
سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)باتشکر از گروپ زیبا لطفا نوع تفنگ Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-10-09 07:23 PM)alimaleki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)باتشکر از گروپ زیبا لطفا نوع تفنگ Khansariha (8)Khansariha (8)
دیانا 27 مدل دهه هفتاد میلادی

sent from mobile
سلام خدمت اساتید .. تصاویر گروپ هفته پیش با ویسپر ... یه نکته ایی که این اسلحه داره اینه که به ساچمه های مختلف واکنشهای خیلی متفاوتی نشون میده و همونطور که خود گامو گفته واقعا بهترین ساچمه همون پرومگنوم هستش برای این تفنگ .. نمیدونم چرا !! البته یه نیمچه تست قدرت هم گرفتم که عکساش رو تو تاپیک خود ویسپر میذارم که مربوط باشه .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2015-10-10 08:15 PM)Neo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید .. تصاویر گروپ هفته پیش با ویسپر ... یه نکته ایی که این اسلحه داره اینه که به ساچمه های مختلف واکنشهای خیلی متفاوتی نشون میده

سلام دوست عزیز ممنون بابت گروپتون ولی همه ی تفنگ ها مثل تفنگ شما هستن و با هر ساچمه ای رفتار مختلفی نشون میده و یه امر عادی هست
(2015-10-11 02:22 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-10 08:15 PM)Neo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید .. تصاویر گروپ هفته پیش با ویسپر ... یه نکته ایی که این اسلحه داره اینه که به ساچمه های مختلف واکنشهای خیلی متفاوتی نشون میده

سلام دوست عزیز ممنون بابت گروپتون ولی همه ی تفنگ ها مثل تفنگ شما هستن و با هر ساچمه ای رفتار مختلفی نشون میده و یه امر عادی هست

علیک سلام دوست من ... فکر میکنم منظورم رو متوجه نشدید یا احتمالا من نتونستم منظورم رو خوب بیان کنم . که اگه اینطوره عذر میخوام

با توجه به اینکه میدونم که این یه موضوع عادی هستش از کلمه (خیلی) استفاده کردم و ازش به عنوان (نکته) یاد کردم .

دقیقا این رو میخواستم بگم >> اون موقعی که تو هر مطلبی اسم ویسپر رو میدیدم همه جا در کنارش اسم ساچمه پرومگنوم رو هم میدیدم .. فکر میکردم حالا بقیه ساچمه ها یه کم متفاوت خواهند بود (تفاوت کم) . ولی واقعین اینه که (خیلی) متفاوتن .. در واقع با ساچمه های دیگه (خیلی) بد میزنه .
کمتر از حد نام گامو .. و با پرو مگنوم (خیلی) خوب میزنه .. بیشتر از نام برند گامو .. اصلا منظور و قصد تعریف یا کوبیدن برند رو ندارم ولی واکنش ( خیلی ) متفاوت به ساچمه های مختلف از نظر من بیشتر ضعف محسوب میشه تا مزیت .
شاید یه جورایی مزیت هم باشه از نظر بقیه !! یادمه پدرم میگفت اون وقتا هر وقت پیکان تسمه پاره میکرد با جوراب زنونه هم میشد خودتو به تعمیرگاه برسونی ولی ماشینهای الان یه پیچش رو بر میداری تکون نمیخوره Khansariha (214) :)
البته اضافه کنم تو پستهای قبلی هم گفته بودم که گروپ های ساچمه های دیگه بعضیهاش انقدر افتضاح بود که عکس هم نگرفتم .. مثلا همون گروپ ۳۷ متری پرو مگنوم واسه ویسپر (خیلی) خوب بود (بالاتر از انتظار)
که همین گروپ رو با مچ تو فاصله 20 و با تی اس تو فاصله 15 هم خوشبینانه نمیشه گرفت .. که این واسه گامو (خیلی) بده (پایین تر از حد انتظار) .
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم
کسی گروپی از رنجر1100 داره؟؟
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام.
گروپهای امروز با امارکس.
تست با 6 نوع ساچمه مختلف فاصله 30 متر
دوستان نکته ای که در گروپ گیری های خیلی دقیق باید حتما مد نظر قرار بگیره وزن کردن و جدا کردن ساچمه ها هست.توی عکس های زیر به وضوح مشخصه که برخی گروپ های جمع مثل دیابلو و ار اس صرفا به دلیل سورت نبودن ساچمه یکم باز شده.البته شایان ذکره که فعلا بنده از دوربین گامو 32*4 معمولی استفاده میکنم که قطعا تاثیر منفی در گروپ گیری اونم در فواصل بالا داره

[تصویر: photo-2015-10-17-02-08-05.jpg]

[تصویر: photo-2015-10-17-02-08-18.jpg]

[تصویر: photo-2015-10-17-02-08-22.jpg]

[تصویر: photo-2015-10-17-02-08-29.jpg]

[تصویر: photo-2015-10-17-02-08-33.jpg]

[تصویر: photo-2015-10-17-02-08-36.jpg]

[تصویر: photo-2015-10-17-02-08-40.jpg]

[تصویر: photo-2015-10-17-02-08-26.jpg]

[تصویر: photo-2015-10-17-02-08-51.jpg]

[تصویر: photo-2015-10-17-02-08-47.jpg]

[تصویر: photo-2015-10-17-02-08-55.jpg]

[تصویر: photo-2015-10-17-02-09-00.jpg]

نکته حائز اهمیت برای خودم اینکه این اسلحه با تمامی ساچمه های بالا به نوعی سازگاری داشته و حتی بدترین گروپ که مربوط به ساچمه الیت هست،هم برای شکار یا سرگرمی کارایی لازمو داره.Khansariha (8)
لینک مرجع