انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-06-16 09:12 PM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-16 09:04 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تی اس 10 برای اسلحه شما خیلی خیلی سنگینه.
Khansariha (8)
دوست عزیز کاربر مکس.اون کاغذ A4 نیست A5 وشاید برای همین کمی گروپ بزرگ به نظر برسه.
در واقع اندازه گروپ به اندازه ناخن شصت دست هست و به نظرم خیلی خوب میتونه باشه اونم برای 10 شلیک.
با تشکر

سلام میخواستم بدونم فرق تی اس 22 با تی اس 10 به جز وزنشون و کالیبر چه فرقی دارن ؟

دادا به جز اونی که خودت گفتی تفاوتی ندارنKhansariha (8)
جلال جان ممنون از گروپ خوبتون....یجورایی داره اعتمادم به این ساچمه جلب میشه ولی بازم میگم باید دید تو چهل متری چیکار میکنه....اگه تونستین این کارو بکنین ممنون میشم . پرو گیه مارو ببخشیدKhansariha (8)
(2013-06-16 08:24 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوماه پیش یه بسته پرو مگنوم گرفته بودم واقعا حرف نداشت تو 70متر با کرال شیئ5_6سانتی متری رو میزدم تو10تا شلیک از70 متری یه5-6 تایی میخور به هدف اینم عکسش[تصویر: 13714010751.jpg] اما 2دوز پیش رفتم دوباره همونو بگیرم که دیگه نداشت بجاش یهts10گرفتم با پرومگنوم جدیدا.اول از tsشروع کردم که کلا از زندگی سیر شدم اما پرومگنوم یکم امیدوارم کرد.درکل هرچی سعی کردم باtsاز11متری لا اقل 2تا تیر رو هم بزنم نشد.تو35 متری هم که افتضاح بود که شاخ دراوردم اما پرومگنوم عالی.دوستان کسی دلیلشو میدونه که چراtsبا کرال من پرت میزنه؟اینم بگم که لول کرال از چینی های کمر شکن هم کوتاه تره شاید ساچمه tsبراش یکم بلند باشه.نظر بزرگان چیه ما که گیج شدیم.اینم گروپ که اول یه تیر به کارتن زدم و بعد سعی کردم رو همون بزنم نمیشد[تصویر: 13714013631.jpg][تصویر: 13714016001.jpg]
قوطی ساچمه رو از38 متری با پرومگمنوم زدم اصلا باد نمیزد هوا عالی بود بدون لرزش دستو ساپرت خوب اما ts !!!!!!!
دوست عزیز 5 تا دونه از این ساچمه های TS_10رو بردارید و با یه جسم گرد مثل سر ساچمه قسمت دامنی ساچمرو طوری فشار بدید و بچرخونید که کاملا کونیک ومرتب بشه بعد باهاش یه گروپ بگیرید امیدوارم که روی اصلحه شما هم جواب بده
من که نتیجه های بی نظیری با وایروخ 100 و TS_10 گرفتم در فواصل 10مترالی 175متر
بدرودKhansariha (8)
عرفان جان تا این ساچمه موجوده برو و از داش سعید بخر چون هم قیمتش مناسبه هم دقتش خیلی خوبه خخخخ.
اگه گروپ تو 40 متر گذاشتم عالی شد دیگه دیر میشه ها خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.
میشه قضیه امارکس 850 که وقتی به پی سی پی تبدلیش کردیم خواهان زیاد شد خخخخخخخخخخخخخخخخ
به نظرم که ساچمه خیلی خوبیه هر چی باشه اسمش جی اس بی هست.
در خصوص اوامرتون هم به روی چشم،در اولین فرصت ازش یه گروپ تو 40 متری میگیرم.شما سرور مایی.
یا علی
اگر ساچمه هارو دست چین کنیم با ترازو وزن کنیم شرایط ساپورت به طوره استاندارد رعایت کنیم تقریبا تا 30 متر ساچمه هایی که من امتحان کردم نتیجه هایی نزدیک داشتن که برایه شکار در حد کفایت است اما برایه مسابقات و حرفه ای ها خب نیم سانت هم نیم سانته البته در مسافتهایه بلند,تو مسافت بلند بیشتر از 30 متر بین 30 تا 50 متر هالو پوینت معلومه بهتر خواهد شد اما پرومچ کم نیاورد از پرو مگنوم که در مواردی بهتر بود,اما بیشتر از اون متراژ هدف زنی و شکار بقول دوستانه با تجربه که میگن با فنری هرچه که باشد با هر برندی 30%شانسه 70%بقیه ساچمه خوب تیر اندازه خوب ساپورت خوب (شرایط جوی بنظره من زیر مجموعه تیر اندازه خوبه که میداند چطور رفتار کند) هست که اگر ساپورت خوب نباشه سردست برایه نمیگم آماتور اما متوسطهایی مثل من شانس میره نزدیکه 60%.معذرت بابت اینکه شاید قسمتی از نوشتم مربوط به تاپیک نبود اما قابل تفکیک نبود,بخاطر تعداد بالایه شات و همینطور نا منظم بودن تصاویر,برایه اینکه سردر گمی ایجاد نشود تصویر نذاشتم.
جلال جان شما تاج سری....ممنون به عرایض بنده پاسخ دادینKhansariha (8)
اینم یه گروپ با HATSAN BT 65 RB
فاصله 21 متری
ساپورت نامناسب.... صندلی
بدون باد
JSB 18گرین
5شلیک
نتیجه رضایتبخش نبود
ولی به هر حال..
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
دوستان عزیز کسی گروپ از ساچمه الماس با وایرخ 80 یا تفنگ دیگه ای نداره ؟
سلام

تفنگ سافاری(4.5)

فاصله:12 متر
ساچمه:پرو مگنوم
ساپورت تقریبا خوب
5 شلیک

[تصویر: 30882063198621612060.jpg]

بعد از 10 شلیک

[تصویر: 92827984581375188940.jpg]
آیا شلیک با دوربین بوده؟ 5 ساچمه بعدی بهتر گروپ داده. البته همیشه قبل از گروپ گرفتن چندتا شلیک انجام بده تا سلاح راه بیافته و فنر گرم بشه. معلومه ساچمه پرومگنوم واسه کرال سافاری مناسبه. البته باید فواصل بالاتر رو هم امتحان کنی ببینی تا چه فاصله ای گروپش همینطوریه.Khansariha (8)
لینک مرجع