انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-09-17 11:38 PM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ گیری دیروز من با cfx royal کالیبر 4.5
[تصویر: 16_1313793470556021.jpg]
ساچمه = جی اس بی اگزکت 8.44 گرین
فاصله = 12 متر
5 شلیک(3 تا ازتیرها روی هم خورده)
ساپورتش هم که درتصویر زیر مشخصه:
[تصویر: 16_13137935581860671.jpg]

Cfx واقعا دقت خوبی داره
آقا خرمدین جالب بود. ساچمه خوب - ساپورت مناسب . چهار تا خوب خورده اما اون یکی سوال برانگیز شده. میخواستم بپرسم مگه لرزش دست داشتید.

راستش هوا داشت تاریک میشد وکمی باعجله کار کردم.دوربین تفنگ هم زیاد جالب نیست وشایدکمی خطا ایجاد کنه.
معمولا"توو هر بار گروپ گیری یه تیر هست که سرناسازگاری داشته باشه.خخخ.فرصت کنم یکی دیگه سرحوصله وبا دقت تمام میگیرم.Khansariha (8)
[/quote]

سلام و دورد و تشكر اقاي خرمدين .
درفصت بعدي كه خواستيد گروپ بگيري قبلش حداقل دو سه تا شليك بكنيد بعد اقدام به گروپ گيري كنيد . ببينيد نتيجه اي هم دارد يا نه . باز هم تشكر Khansariha (8)
سلاح گامو شادو 1000 کالیبر 4/5 کپ پلاستیک
فاصله 12 متر
ساپورت نشسته با تکیه گاه زانوی پام!
ساچمه سرتخت نخجیر
تعداد 6 شات با مگسک

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم تیراندازی من نمیشه گفت گروپ گیری بیشتر تست برد و قدرت بود تا دقت

شلیک رو از 70 متر شروع کردم با ساچمه معمولی دیابلو نوک پهن

بعد رفتم تو 100 متر با همون ساچمه شلیک کردم البته این دفعه فضای خالی پشت اون رو با سیم لحیم کاری پر کردم

قدرتش خیلی بالا رفت و چون ساچمه سنگین شده میبینید دقتش هم بهتر شده

بعدش چندتا شلیک از 140 متری داشتم که اصلا خوب نبود

و در اخر هم یه شلیک از 200 متری با هدف گرفتن یه تیکه پلاستیک که حدود 12 سانت با محاسبه باد و برد سلاح

بالای تخته نهاده بودم تونستم تیر رو به تخته بزنم اما قدرت چندانی نداشت و نتونست فرو بره تو تخته

برای این شلیک ها از تفنگ دیانا 350 مگنوم با گریس کاری استفاده کردم

و برای سیبل هم از تخته نسبتا محکم سینه لنج استفاده کردم که فکر کنم چوب راج هست

دوربین هم یه دوربین گامو اس 220 - 9*4 استفاده کردم که کیفیت خوبی داره و کمتر تنظیم میپرونه

ساپورتم نداشتم و از دستم برای ساپورت به حالت به زانو ، خوابیده و ایستاده استفاده کردم

سرعت باد با استفاده از دستگاه حدود 24.8 کیلومتر بر ساعت

فاصله تست شده با متر پارچه ای 100 متری 70 تا 200 متر

سرعت فشنگ در دهانه لوله کالیبر 4.5 دیابلو 575 تا 610 متر بر ثانیه ( تفنگ گریس خورده )

تست سرعت شده در کارگاه مخصوص تعمیرات تفنگ بادی واقع در پاساژ لیان بوشهر

دقت با توجه به دوربین بسیار خوب به دلیل باد و بعد مسافت و سنگینی و لگد سلاح و عدم ساپورت خوب

تقریبا 5 سانتی متر با مرکزیت هدف گیری شده فاصله داره که در جهت وزش باد هست
حجم عکس خیلی بالاست. جون کند تا باز شد.
اینم یه گروپ توی 35 متری روی دودکش همسایه (با گوگل ارث اندازه گرفتم) با ساچمه دستچین پرومگنوم و شادو 1000 تعداد شات 7 ساچمه. محل هدفگیریهم اون خال سیاه زیر فلش سبز.

(2013-09-19 04:22 PM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا خواهشا" روی در ودیوار ودودکش مردم گروپ گیری نکنید.کار درستی نیست به خدا.یه نفر این کار رو با دود کش خونه خودتون انجام بده خوشتون میاد؟
بعدش این سایت باید برای مردم الگو باشه و فرهنگ مردم رو دراستفاده از تفنگ و تیراندازی بالا ببره نه اینکه بیاد تبلیغ گروپ گیری روی در و دیوارمردم بکنه.

حرف شما رو صد در صد قبول دارم و قصد توجیه ندارم ولی خوب دیگه به یه دودکش سیمانی با شادو 1000 تیراندازی کرده که فقط دوده روی دودکش رو پاک کرده. خسارتی وارد نشده. خخخخخخخخخخخخخ.

از شوخی بگذریم کلا این نوع تیراندازی حتی اگه خسارتی هم به بار نیاره اشتباه هست. ممکنه به کسی آسیبی برسه که اصلا قابل جبران نباشه. طوری که آدم تصورش رو هم نمی کنه.
Airgun : Gamo CFR Whisper cal .177
Pellets : Gamo Red Fire & Match - Elmas Standard & Pro-Match - Nakhjir Amol (Wadcutter) - Peyman (Domed)
Sight-in : Gamo 4*32
Distance : 15 m
Shooting Position : Sitting with support
Wind : No wind
Shots : 5 shots per each pellet

[تصویر: CFR_Group.jpg]

البته با عرض پوزش در تصویر به اشتباه گامو پرو مچ نوشته شده که همون مچ در نظر بگیرید

Khansariha (8)
از ساچمه الماس استاندارد این همه دقت بعید بود.معلومه که خوب جواب داده روی cfr
برعکس فکر می کردم نخجیر از این بهتر بزنه. کاش با جی اس بی هم تست می کردید ببینیم چه می کنه
لینک مرجع