انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بعضی وقت ها شانسی گروپ های عجیبی میشه گرفت که شاید 10 بار هم تکرار کنیم همون نتیجه رو نمیگیریم
مثلا گروپ 65 متری با 54 و ساچمه کراسمن

[تصویر: Image0176.jpg]

[تصویر: Image0182.jpg]
این همون دوربین معروفت هست؟
(2012-08-07 08:31 PM)calibur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیقا نمیدونم
قبلا گفتم که, یه بار تفنگم فنر و بوش سرفنر شکست دادم تعمیرش کردن
تعمیر کردنش نمیتونه ربطی به دقت تفنگ داشته باشه!!!
میتونه؟
ولی قبل از تعمیر یادمه لوله ی آنتن یکی از همسایه هارو از 40 متری بدونه دوربین به راحتی میزدم
با همین ساچمه های جت سر صاف!!!!!!
حالا باید دوربین تفنگم رو باز کنم بدونه دوربین همین گروپ هارو دوباره بگیرم
ببینم مشکل از کجاست
برای تفنگ های بادی هیچ وقت نه از دوربین و نه از ساپورت موقع تیر اندازی خوشم نیومد. البته دوربین هم اینایی که ما با 100 و یا 200 میگیرم خدایی دوربین نیستند
دوربینو باز کنی به نظر من بهترهKhansariha (256)
البته اینرو در نظر بگیرین که بدون دوربین تیراندازی مفید شما به زیر 30 متر تقلیل پیدا می کنه.بعضی از تفنگها با توجه به رنج مفیدشون به نظر من هم دوربین احتیاج ندارن.ولی تفنگایی مثل همین 54 و یا پی سی پی ها اگه دوربین مناسب نداشته باشن واقعا در حق تفنگ ظلم کردین.استفاده از ساپورت هم برای تیراندازی های دقتی مثل همین گروپ گیریه ،لزومی به استفاده دائمی از ساپورت نیست.
آره یک یاز اینا بخر خیال خودتو راحت کن
[تصویر: 101_0534.jpg]

خخخخخ
هر وقت هم خسته شدی آپدیتش کن کلا عوض میشهKhansariha (214)
دوست عزیز این دیگه چه جور دوربینیه؟ میشه درباره اش توضیح بدی؟قیمت بدی؟ طرز کارش؟ اسمش؟
این دوربین دیجیتال ه رنج فایندر داره و اگه اشتباه نکنم با توجه با اعدادی که بهش دادی بهت میگه چند میل دات این ور یا اون ور بزنی
قیمتم بی خیال تو ایران نیس باید وارد کنی
اسمشم نوشته روش
شاهین این براس چند سال پیشه؟(گرروپ رو میگم )
بله این دوربین دیجیتال هست و امکانات خیلی بلا و زیادی داره حتی سرعت وزش باد جهت دید در شب فاصله یاب امکان برنامه ریزی و تنظیم برای چندین ساچمه مخطلف و عوض شدن تنظیم منطبق در یک لحظه متانسب با ساچمه، نمودار بالستیک با چایر گان اندازه میگیریم بهش میدیم و چون خودش فاصله یاب داره مسافت رو تخمین میزنه و با داده های بالستیکی و همچنین وزش باد و زاویه دوربین مطابقت میده و به صورت یک نقطه سبز ( یا هر رنگی که مشخص کنی) مشخص میکنه
همچنین نوع + دوربین رو میتونی هرجوری دلت خواست تا 12 حالت عوض کنی بدون اینکه به تنظیم آسیبی برسه و اینقدر محکم هست که روی هر تفنگ و لگدی بزاری تنظیمش هیچ تغییری نمیکنه
اطلاعاب بیشتر از این تایپیک میتونی استخراج کنی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شادو 1000 کالیبر 22
فاصله 25 متر
نشسته با ساپورت
باد بسیار ملایم
قطر دایره وسط(مشکی) 1.5 سانت
[تصویر: 13451103941.jpg]
[تصویر: 13451103942.jpg]
[تصویر: 13451103943.jpg]
[تصویر: 13451103944.jpg]

دیگه اساتید باید ببخشند, لرزش دستم زیاده هنوزKhansariha (21)Khansariha (21)Khansariha (21)Khansariha (21)
داداش نوشتی نشسته با ساپورت چرا اینقدر بد دراومده راستی با دوربین گرفتی یا مگسک ؟؟؟؟؟؟؟
لینک مرجع