انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-05-07 10:17 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-07 10:01 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از گروپتون دکتر حنان عزیز
اگر امکانش هست یه بار دیگه از ساچمه آذرخش گروپ بگیرید
چون دو تا دو تا کنار هم زده شده که میشه بهش امید داشت
اگر یک بار دیگه هم تست گرفته بشه طوری که اصلا لرزشی وجود نداشته باشه شاید نتیجه ی بهتری این ساچمه داد
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ببخشید براتون زحمت درست کردم

ممنون علی جان... Khansariha (8)
ایشالا فردا وقت کنم حتما امتحان میکنم، برای خودم هم جالب هست...
فقط کاشکی که کولیس دیجیتال داشتم تا سورتینگ رو کامل انجام میدادم... Khansariha (226)
در گروپ اختصاصی آذرخش ۲ با ۴۶۰ مگنوم سعی میکنم شرایط (به جز شوتینگ رست که ندارم) استاندارد باشه و نیز سعی میکنم ساچمه هایی رو انتخاب کنم که به لحاظ ظاهری بیشترین شباهت رو به هم داشته باشن...

سلام دوباره دکتر جان
اگر وقت لازم رو پیدا کردید و مورد بالا رو محبت کنید ممنون میشم
(2014-05-11 07:34 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی . گروپ 52 . دو تیر به خاطر لرزش دست خطا رفت( من هر دفعه 1 یا 2 تیر خطا میزنم. شرمندهKhansariha (214))
انشااله فردا اگه وقت کنم یه گروپم توی 40 متری میگیرم.

سلام دوست عزیز
شما سعی کن شده یکی دوبار با ساچمه خوب مثل جی اس بی 16 گرین گروپ گیری کن ببین باز هم یکی دو تا خطا میزنی یا نه و اینکه چقدر گروپت جمع تر میشه.
من هم با 52 و پرو مگتوم این مشکل و داشتم.
البته خود تیر انداز می فهمه که تنها لرزش دست بوده و یا ساچمه هم یه موردی داشته.ولی با ساچمه خوب خیالت راحت تر میشه.
با 52 ساچمه هایی که شل جا میرن برای من خیلی تفاوت محل برخورد داشت.
diana 56 th . cal 22. leapers 3-9 .
فاصله 100 متر
ساچمه های مورد استفاده : jsb 16 و 18 و کراسمن هالوپونت و در اخر هم گامو پرو هانتر . کراسمن و jsb 18 اصلا نتیجه خوبی نداشتند . پرو هانتر بد نبود .البته وزش باد باعث انحراف تقریبا 10 cm به سمت چپ نقطه هدف گیری شد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام

at 44

دوربین لیپرز-4-16

ساچمه jsb 18

فاصله دقیق با متر 36 متر

ساپورت مناسب

تعداد شلیک - 3 ساچمه

بعد از شستشوی ساچمه هاِی آذرخش 2 و اصلاح آنها توسط یک یک ست کوچک و ساده، گروپ این ساچمه به صورت زیر شد اسلحه at44-10 bulpap , کالیبر 5.5 فاصله 30 متر - ساچمه آذرخش 2 تعداد 8 ساچمه
[تصویر: 14002377033.jpg]
گروپ با 5 عدد ساچمه آذرخش 2 فاصله 30 متر
[تصویر: 14002377034.jpg]
ساچمه ts22 فاصله 30 متر 4 شلیک (البته این ساچمه ها هم اصلاح شده بودند)
[تصویر: 14002377035.jpg]

اون سنگ بزرگ هدف من بوده استKhansariha (8)
[تصویر: 14002382151.jpg]
تصویری از محیط اطراف
[تصویر: 14002377031.jpg]
جناب taktirandaz عزیز
بابت گروپ زیباتون ممنونم . اینجا نشون داده که آذرخش دو از ساچمه ی ts-22 بهتر عمل کرده
ولی به نظر من اگر یه لطفی کنید روی سیبل هم گروپ بگیرید و با چند تا ساچمه مقایسه شه بهتر میشه نظر داد
امروز با دوستان برای هدف زنی و گروپ گیری رفتیم بیرون که نتیجه این شد. البته گروپ 50 متر را روز 5 شنبه که وضعیت هوا مناسب بود گرفته بودم.[تصویر: 14002701401.jpg]
[تصویر: 14002701402.jpg]
[تصویر: 14002701403.jpg]
گروپ گیری با ساچمه های پرومگنوم-تی اس22-آذرخش18گرین-واستاندارد 16گرین شرکت الماس -فاصله 40مترتفنگ 350مگنوم زوم دوربین5
[تصویر: ts22.jpg]
[تصویر: azarakhsh2_18gn.jpg]
[تصویر: standard.jpg]
به دنبال درج پست گروپ دوستان :
نقل قول :شما نگران هوا شناسی ما نباش من میدونم سرعت باد چقدر بوده تنها هم نبودم با 3 نفر از اعضای سایت و 2 نفر دیگه بودیم.اتفاقا هواشناسسی سرعت باد رو به صورت ساعت به ساعت میگه کمی مطالعه کن بعد نظر بده.
.
.
.
دوست عزیز واقعا براتون متاسفم که طاقت ندارید اشتباهتون رو بپذیرید
نمیخواستم کار به اینجا بکشه و نیازی نیست به من بگید مطالعه کنم
من که دارم این مطلب رو به شما میگم سر و کارم کم و بیش با دستگاه سرعت باده و ادامه .....

لازم دیدم مواردی رو متذکر بشم :
- دوستان سعی کنید در ارسال پست ها دقت بیشتری داشته باشید و از ارسال پست هایی که باعث رنجش همدیگه و نیز انحراف تایپیک می شوند در فروم عمومی خودداری کنید.
- برای چندمین بار ، گروپ گیری با هدفزنی فرق می کنه ! (گروپ گیری شرایط خودش رو می طلبه و گروپی که در شرایطی مثل بودن باد شدید انجام بهش نمیشه به عنوان معیار دقت بهش نگاه کرد! ) گروپ گرفتن از یک سلاح با ساچمه های مختلف در فواصل مفید سلاح های بادی کاری است که برای تست دقت سلاح و یا ساچمه و یا نقش هر دو باهم انجام میشه و این گروپ گیری باید در حداقل شرایط فیزیکی و جوی خودش باشه !(حتما نباید شرایط آزمایشگاهی بالا داشته باشه ) مثال: داشتن شوتینگ رست و یا ساپورتی که حداقل لرزش رو به سلاح و تیرانداز بده ، تاثیر نداشتن شرایطی مثل هوا و باد -برای همینه که اگر دقت کنید سایت ها و مراجعی که در رابطه با سلاح های بادی فعالبت می کنند گروپ ها را در مکانی بسته انجام می دهند تا شرایط جوی ، کمترین تاثیر را روی تست آنها داشته باشه-
-بهنام عزیز تست شما می تونه به عنوان یک مهارت تیراندازی و البته در نوبت بعد میشه به عنوان تست دقت سلاح AT44 در شرایط نامساعد جوی مثل باد شدید حساب کرد نه یک گروپ استاندارد!
- flower عزیز اگر با کمی تامل و در خصوصی به دوستمون متذکر می شدید بهتر بود و در صورتی که تخصص خاصی در رابطه با شرایط جوی هوا و سرعت باد دارید رو با توضیح بهشون می گفتید باز بهتر بود!
- در پایان از همه دوستان می خوام در پاسخ گویی به همدیگه کمی سعه صدر داشته باشید و البته کمی هم قدرت تحمل نقد و بررسی تست های خودتون وقتی اونها رو در تایپیک ارسال می کنید.
خواهش می کنم این موضوع رو با پست من خاتمه داده و به روال قبل تایپیک برگردید!
با تشکر Khansariha (8)
(2014-05-17 01:16 AM)kolak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ گیری با ساچمه های پرومگنوم-تی اس22-آذرخش18گرین-واستاندارد 16گرین شرکت الماس -فاصله 40مترتفنگ 350مگنوم زوم دوربین5
.
.
.

دوست عزیز واقعیتش این گروپ گیری شما اینقدر شلوغ و نامنظم هست که نمیشه نکته خاصی ازش برداشت کرد.سعی کنید یه سر به این تاپیک بزنید و نکاتی که توش مطرح شده رو هنگام گروپ گیری رعایت کنیدKhansariha (8)
نکاتی در مورد گروپ گیری و بررسی ان:
لینک مرجع