انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
منم رفتم ادای حرفه ای ها رو در بیارم شد این خخخخخخ
شادو 1000 با ساچمه پرومگنوم فاصله حدود 17متر با مگسک و شکاف درجه.
در حال تنظیم شکاف درجه بودم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی نظرتون چیه ؟!Khansariha (226)
سعید جان خیلی خوب ادای حرفه ای ها رو در نیاوردی، خخخخـ!
مشخصات رو نمی گی؟ ساپورت؟ اندازه سیبل؟
سعی کن بیشتر در هنگام شلیک تمرکز کنی و فکر می کنم این خال یه مقدار برای این فاصله بزرگ باشه...
Khansariha (8)
حالتم نشسته بود و اسلحه رو دستم و دستم رو زانوم خخخخخ
اندازه کلی سیبل هم یه ورقه آ4 بود.
اون دایره سیاه وسطی شعاعش 1.5 سانت بود.کناریش 0.5 سانت بزرگتر. کنار اونم 2سانت بزرگتر.
اون دایره بزرگ گوشه ورقه هم که 2تا تیر به سمتش نشونه رفتم شعاعش 2سانته.
اینم گروپ امروزم باساچمه ساخت خودم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مکان راهرو خونمون فاصله18قدم حدود 15متر

محل اصابت:شماره یک دستم تکون خوردو البته حواسم پرت شدودومی عالی شد

تفنگ مگنوم 350 بدون دوربین وتکیه گاه 20لیتری اهنی
وقدرت نفوذ با استفاده از یک تکه از بدنه پیکان و فاصله همون15متر

البته بالایی جای پرو مگنمه
اینم ساچمه پرس شده و10دقیقه دیگه دوباره تبدیل به ساچمه شد

واینم بیشترین نفوذ
جواد جان کارت خوبه...فقط اگه ممکنه یه گروپ حفه ای تو همین فاصله بگیر ببینیم دقت ساچمت چطوره.......سعی کن تمام اصول گروپگیری رو رعایت کنی تا حد اکثد دقت ساچمه مشخص بشه...

سعی کن در 3 فاصله 15 و 25 و 30 متر تست کنی..

منتظریم...ممنونKhansariha (8)
این هم اولین تستم با دیانا 52 برای گروپ گیری.
توضیحات آن در عکس موجود است Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان سعی کنید یکم حرفه ای تر گروپ گیری کنید . ساچمه هارو وزن کنید از سیبل مخصوص استفاده کنید با پایه مخصوص گروپگیری کنید درغیر اینصورت درازکش بهترین پزیشن برای گروپ گیری بدون لرزشه . Khansariha (8)
(2012-11-10 10:44 AM)hsgolpa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم اولین تستم با دیانا 52 برای گروپ گیری.
توضیحات آن در عکس موجود است Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
رفیق این که...

خوب ایرادی نداره مشکل اصلی از ساپورتتون بوده.در حقیقت با این وضعیت اصلا گروپ گیری محسوب نمی شه و مضاف بر اینکه برای هدف زنی با 52 هم خیلی رضایت بخش نیست مخصوصا در 20 متر.فکر کنم هنوز نقطه بالانس تفنگتون رو پیدا نکردین.مسلما با تمرین و بهتر مچ شدن با تفنگ نتیجه به مراتب بهتری خواهید داشت.Khansariha (8)
خوب دوستان دیروز که با اقا مسیح رفتیم شکارو تیراندازی با کمک و لطف اقا مسیح تونستیم ساچمه جی اس بی و باراکودا رو روی سلاح دیانا 52 4.5 تست کنیم که به صورت دراز کش گروپهای خوبی تو 14-15 متری گرفتیم.و مشکل تفنگ و گروپهای بدی که میگرفتم رو تقریبا حل شده دیدم ولی هنوز جا داره که بهتر بشه.مشکل اصلی رو هم بنده سفت بودن ماشه تی 01 میدونم و عدم اشنایی با اون.البته با ساچمه باراکودا خیلی خوب زد تفنگ و اقا مسیح با پوزیشین دراز کش در نوشابه هارو رو تو فاصله حدودا 30 متری به راحتی زدند.ببخشید یادم رفت از گروپ عکس بگیرم ولی گروپی که اقا مسیح با باراکودا در فاصله 14 متر گرفتند سه تیر کاملا بقل هم خورد جوری که تقریبا یک سوراخ دیده میشد و یه تیر هم کمی چپ زد که شاید از لرزش یا ساچمه بد بوده باشهKhansariha (8)
خوب خوب...
می بینم که این تاپیک رفته پایین...حالا میاریمش بالا.Khansariha (219)

عرض به حضورتون که من دیروز برای تنظیم تفنگهایی که تازه فنر تایتان انداخته بودم روشون کار نسبتا سختی داشتم.مخصوصا برای تنظیم مگسک دیانا 31 که با فنر تایتان شده هیولا!!! البته قبل از هر کاری من مگسک 31 رو حدود 3 میل از ارتفاعش کم کردم و کمی هم از ضخامتش که دقت رو خیلی بهتر کرد.
بعد از تست چند نوع ساچمه در 10 و 15 متر و با استفاده از مگسک با کمال تعجب دیدم که این 31 علاقه عجیبی به دیابلو پیدا کرده!!!

پس تصمیم گرفتم که با دیابلو تنظیمش کنم:

کلا 5 تا شلیک یکی برای تنظیم ارتفاع یکی تنظیم افقی و سه تا هم خودش گویاست... فاصله 15 متر.بدی کار اینه که از این دیابلو کلا بیشتر از 100 تا برام نمونده.از اون دور مشکی هاست که کمتر گیر می آد.

بعد رسیدیم به تنظیم 52.
قلق دوربین عوض شده بود و با شیم گذاری یه مقدار زیادی تغییرات نقطه برخورد تو مسافت صفر قبلی داشتم جوری که تقریبا نمی دوستم ساچمه داره کجا می خوره.برای همین اول تنظیمات رو توی 15 متر اصلاح کردم بعد با کمک دیوار آقوی همساده!!! در 45 متری یک صفری شد که اون سرش ناپیدا.البته با جی اس بی افسانه ای.
اینم یک گروپ 22 متری با 5 تا جی اس بی.هدف اون نقطه ای که دایره خاکستری دورش هست.

بعد برای عبرت سایرین!! دیابلو رو با 52 تو همین فاصله تست کردم...

5 تا شلیک 22 متر. اگه دو تاش رو نمی بینید تقصیر شما نیست!! بیرون سیبل به سمت راست خورده بود.من واقعا شرمنده ام.Khansariha (226)

و اما یه ساچمه دیگه با 52 تست شد که خوب هر چند مثل قبلش نبود ولی باز راضی کننده هست.

کراسمن پرمیر پوینتد.5 شلیک 22 متر.نسبت به جی اس بی بالاتر خورده با تمایل به راست.

نتیجه: خیلی چیزا!!
اول اینکه با تعویض هر قسمت تفنگ رفتار تفنگ کاملا تغییر می کنه.این تغییر می تونه به نفع شما باشه یا به ضررتون.بنابراین بدون برنامه و گتره ای!! به تفنگ ور نرین.حالا من شانس اوردم 31 با تغییرات مگسک دقتش بهتر شد.
تغییر رفتار در هر دو تفنگ مشهوده.52 کماکان با جی اس بی خوب میزنه ولی قبلا کراسمن رو "بهتر از این" می زد.باید با باراکودا هم تستش کنم...
دوم اینکه در حین تیراندازی دیروز خیلی دقت رو انگشت ماشه و نفس گیری داشتم.حتما رو این کار تمرکز کنید .
سوم اینکه با فنر تایتان همونطور که قبلا هم گفتم تراجکتوری کاملا مستقیم تر شده به طوری که در تست نقطه برخورد شلیک های 52 با جی اس بی تا فاصله 70 متری و زوم 12، من تنها مجبور به حرکت بین دو میلدات بالا و دو میلدات پایین بودم.البته هنوز نظر قطعی دادن رو این قضیه زوده و باید فنر بیشتر کار کنه تا ببینم چطوره...مخلص همگیKhansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع