انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
با ساپورت صندلی پلاستیکی 50 سانت هدف هم از زمین 50 سانت بدون دوربین
[تصویر: 13972156171.jpg]
سلامKhansariha (8)
ای تی44
فاصله45
ساچمه-جی اس بی18-25
ساپورت خیلی مناسب نبود
وزش باد از چپ به راست
تو گروپ جی اس بی25 یه ساچمه
بالا خورد که لرزش دست بود
[تصویر: 13972307092.jpg]
[تصویر: 13972307091.jpg]
ارادتKhansariha (8)
دوست عزیز azimia فکر میکنم ساچمه ها رو اگر وزن میکردید و بعد اقدام به گروپ گیری میکردید و استفاده از ساپورت بهتر استفاده می کردید نتیجه بهتری تو این فاصله می گرفتید .
و یه چیز دیگه اگر می خواهید گروپتون خوب در بیاد و از نتیجه گرپتون استفاده کنید به نفع اینکه ساچمه ساچمه خوبی هست یا اسلحتون
در چه وضعی هست لطفا" قوانین گرفتن یه گروپ استاندارد رو رعایت کنید تا به هدفتون برسید مرسی
این سه تا گروپ رو دیروز عصر گرفتم.تفنگ دیانا پانتر 31 تیون شده(فنر تایتان و واشر مرکزی و مگسک اصلاح شده) بدون دوربین و فاصله 14 متر.تیراندازی بنچ رست ،وضعیت هوا باد ملایم.هر گروپ 5 شات و ساچمه ها هم دست چین نشده.

کراسمن هالوپوینت.ظاهرا بهترین ساچمه برای لوله تاشوهای دیاناست...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کراسمن پوینتد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جی اس بی اگزکت 15.89.دقت رویایی ولی گروپش به جمعی کراسمن هالوپوینت نشد.شاید ایراد از من بود.Khansariha (226)

مخلص همگی.منتظر راهنمایی هاتون هستم.Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام
امروز فرصت شد که گروپی از ساچمه آذرخش2 در چند فاصله بگیرم.تفنگ دیانا 460 مگنوم. زوم برای 3 فاصله اول روی 6 اما برای 100 متر چون قسمت پایین رتیکل زیادی ضخیم بود مجبور شدم زوم رو روی 3 بگذارم تا هدف دیده بشه. هوا گرم باد هو ملایم.
اولین گروپ 15 متر
5 شلیک
[تصویر: 15.jpg]
دومین گروپ 35 متر
5 شلیک
[تصویر: 35.jpg]
سومین گروپ 50 متر
5 شلیک
[تصویر: 50.jpg]
و آخرین گروپ 100 متر هست که در بالا توضیح دادم،چون دروبین تاسکو بنده بعد از سه میلدات به طرف پایین ضخیم میشه و چون افت ساچمه کمی زیاد بود مجبور شدم زوم رو کم کنم و روی 3 قرار بدم . پس 50 درصد خطای ساچمه رو به عهده من و دوربین بگذارید.
راستی یکی از ساچمه ها به سیبل برخورد نکرد.
[تصویر: 100.jpg]
(در مورد لکه های روی سیبل: جای برخورد ساچمه هایی هست که تست کردم و برای جلوگیری از اشتباه روشون رنگ زدم)
یا حقKhansariha (8)
به نظرم تو پنجاه متر خوب بوده با توجه به قیمتی که این ساچمه داره و اینکه تازه وارد بازار شده
البته من یکی به این ساچمه امیدوارم چون جناب ساچمه ای عزیز مشتاقانه دنبال رفع مشکل و ارتقا دقت آذرخش هستند
انشالله کالیبر 4.5 این سلاح هم به دست من برسه با وایرخ 80 گروپ بگیرم و نتیجه رو اعلام کنم
با سلام خدمت همه دوستان
این هم گروپ امروز بنده

CFX Royal 4.5
فاصله 15 متر
ساچمه: الماس پرو مچ
نشسته ساپورت صندلی
بدون دوربین

[تصویر: 95169220924722237940.jpg]
گروپ دیانا 52 ماشه T05 کالیر 177. (4,5 میلیمتر) :
[تصویر: 13974101121.jpg]

گروپ اول :
دیانا 52 ماشه T05
فاصله : 18 متر
ساچمه : JSB Exact 8.44
[تصویر: 13974101122.jpg]

گروپ دوم :
دیانا 52 ماشه T05
فاصله : 18 متر
ساچمه : Gamo Promagnum
[تصویر: 13974101123.jpg]
دوست عزیز کالیبر رو اشتباهی زدین.5.5 زدین.در حالیکه 4.5 هست
(2014-04-13 10:29 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز کالیبر رو اشتباهی زدین.5.5 زدین.در حالیکه 4.5 هست

قارداش ممنون ، دوستان درسته من کالیبر 4.5 رو اشتباها 5.5 تایپ کردم - Khansariha (226) -
لینک مرجع