انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-08-14 05:32 PM)titan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان 3تا تصویر از گروپ گیری با دیانا 68 دارم اولی با پرومگنوم: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دومی با ساچمه راند<ساچمش گرد مثل ساچمه های داخل فشنگ ساچمه زنی>ساخت شرکت گامو فاصله 10متر 4شات: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخری ، بهترین گروپی که تا حالا با ساچمه نخجیر امل گرفتم .داستان تیر اول هم که همه میدونن تفنگ رو به قول دوستان چاق نکردم و گروپ گرفتم.فاصله 12متر 4شات در ضمن همه گروپ ها با ساپورت بالش و پتو و با دوربین نورکنیا 40*3.9گرفته شدهKhansariha (266)
[تصویر: 13764888221.jpg]

داداش این ساچمه های گرد به خان اسیب نمیزنه؟جنسش از چیه؟تو پیام خصصوصی بهم جواب بدی ممنون میشمKhansariha (8)///// سرعتش از ساچمه های معمول باید کمتر باشه درسته؟دامادم دیانا35 قدیمی داشت 5.5 با8 خان گود و بیشتر از این ساچمه ها استفاده میکرد!!!ما که نزدیم ببینیم چطوریاست
دوست عزیز.این ساچمه هام جنسشون از سرب هست و آسیبی به خان نمیرسونن.من چندتا از این ساچمه رو با وایرخ80 زدم.دقت نسبتا خوبیم داره.البته تا 20 متر.
ولی کلا این مدل ساچمه برای اسلحه های low power مانند کلتها و تپانچه های گازی و بادی استفاده میشود.
دوستان راستی این سکه امریکایی<5سنتی>خیلی کوچیک و اندازه یه سکه25تومنی جدید ها هستش.Khansariha (8)
(2013-08-14 09:55 PM)titan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان راستی این سکه امریکایی<5سنتی>خیلی کوچیک و اندازه یه سکه25تومنی جدید ها هستش.Khansariha (8)

البته این ساچمه ها برای فنری های قوی اصلا توصیه نمیشه چون امکان کمونه کردن هست و ممکنه خیلی خطرناک بشه.
دوست عزیز فکر نمیکنم که این گفته صحیح باشه چون با این ساچمه به هرچی بزنی بهش میچسبه و له میشه واین جور نیست که شکل خودش رو حفظ کنه و مثل توپ برگردهKhansariha (8).دوستان این ساچمه برا زدن ماهی هم خوب جواب میدهKhansariha (8)
سلام. این ساچمه ها مثه ساچمه فشنگ تک لول عمل میکنه.به قول دوستمون له میشه.سعی کنید کمتر استفاده کنید چون اگه واسه تفنگ بادی خوب بودن نمیرفتن واسه کلت گازی بسازن. همین ساچمه های نخجیر امل جدیدن خیلی خوب شدن من تا 40 متر استفاده کردم عالی جواب داده
دوستان به موضوع تاپیک توجه کنید. با عرض پوزش ولی بهتره بحث ساچمه رو تو تاپیک خودش دنبال کنید.
تا ما یه چیزی میگیم اونجا جاش نیست اینجا جاش نیست شروع میشه.واسه همه جاش هست به ما میرسه جاش نیست
سلام دوستان اینم یه عکس از امتحان تیر نخجیر امل فاصله12متر،دیانا68 با دوربین نورکنیا 40*3.9زوم هم روی 6xبود.
[تصویر: 13765112881.jpg]
titan جان
درسته تیر به هدف خورده ولی دلیل نمیشه ساچمه خوبی باشه
شما باید گروپ بگیرید تا وضعیت یه ساچمه برسی بشه
Khansariha (8)
لینک مرجع