انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام ....عالی اقا صادق ...اییول به دوستان واسه گروپ ها عالی شده Khansariha (8)دم وایرخ 100 هم گرم Khansariha (219)
دوستان کسی تصاویر گروپ at44 سفارش نوری رو داره؟(فاصله بالای 50 متر)
(2016-01-06 07:01 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق جان کلی حظ بردم از این دوتا گروپ،عالی بودKhansariha (8)
تو انجمن تاپیکی در مورد معرفی تفنگ خودت هست؟

ممنون دوست عزیز ، من هم همانند شما اونروز بیشتر لذت بردم و نه انجام تیراندازی ، تیراندازان آقای آزادیان و آقای خوانساری بودند.
در مورد چه تفنگی!؟ من در حال حاضر راپید ایر RAW TM1000 دارم.

نقل قول :گروپتان عالی بود. دمتان گرم
فقط تو ۱۰۰ متر هم تست کنید نتیجه رو اعلام کنید
دوست عزیز آقا بهروز ،
همانطور که در ارسال هم ذکر شده برنامه کمی پیش بینی نشده بود ، ولی نظر شخصی خودم این هست که گروپ گیری با تفنگ بادی کالیبر 22. و 177. در فواصل بالای 50 متر به فاکتورهای زیادی از جمله وضعیت تیراندازی و استفاده از ابزاری مانند شوتینگ رست با ضریب گرفتن تکانهای موثر ، وضعیت جوی و نبودن باد موثر بستگی داشته و خودم اهلش نیستم. چون در حالت معمول نمی تواند شاخص خوبی برای قضاوت باشد. فاصله 50 متر حداکثر فاصله ای است که حتی سازندگان تفنگ های بادی دقت آنها را مطلوب می خوانند. تیراندازی دقیق اما در بهترین حالت به 25 متر برمی گردد که بهترین و ایده ال ترین دقت را می توان در این فاصله از یک تفنگ بادی در کالیبرهای ذکر شده انتظار داشت. رنج استاندارد مسابقات بنچ رست در رشته تفنگ بادی به همین دلیل است.
البته دوستان در همین تاپیک و تاپیک وایرخ100 گوپ هایی در فواصل بالاتر مثل 100 متر قبلا قرار داده بودند.
کاملا درست میفرمائید آقا صادق.
منتها میخواستم بدونم اگه شرائط فراهم باشه مثلا شرایط جوی خوب باشه و باد نباشه و بقیه موارد هم که گفتید فراهم باشه تو لانگ رنج عملکرد این تفنگهای با کیفیت چطوره. مبحث دقت تیراندازی مبحثیه که خیلی مسائل و ریزه کاریها داره ولی با این اوصاف به نظر من این تفنگها پتانسیل این رو دارند که تو فواصل بالا هم کارایی دقت خودشان رو نشان بدهند

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
درود بر شما صادق جانKhansariha (8)
من تصورم این بود که تفگ Steyr متعلق به شما بوده
ظاهرا تو انجمن هم تاپیک خاصی در مورد این تفنگ نیست
دقتش بالای تفنگ واسم خیلی جالب توجه بود
(2016-01-07 11:08 AM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر شما صادق جانKhansariha (8)
من تصورم این بود که تفگ Steyr متعلق به شما بوده
ظاهرا تو انجمن هم تاپیک خاصی در مورد این تفنگ نیست
دقتش بالای تفنگ واسم خیلی جالب توجه بود

دوستانی در انجمن دسترسی به این سلاح دارند ، شخصا برای تهیه یک بررسی و ریویوی کوتاه از تفنگ یکی از دوستان استفاده کرده و تصویر هم تهیه شده است. تصاویر گروپ های تفنگ دوستمون رو در فواصل مختلف و کرنوگرافی ایشان را نیز تهیه کردم. فرصت مناسب با دوستان در این تاپیک گروپ های مذکور را به اشتراک می گذارم.

Khansariha (8)
امروز فرصت شد تو 50 متری یه گروپ با بابکت بگیرم. تعداد شات 1 خشاب کامل (12 عدد)

bobcat mk2 .22
JSB 18.13gr
MTM shooting stand
50meter
12shots

[تصویر: 20160111-141400.jpg]
(2016-01-11 07:50 PM)MohammadVT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

bobcat mk2 .22
JSB 18.13gr
MTM shooting stand
50meter
12shots

[تصویر: 20160111-141400.jpg]

اساتید نظرشونو راجب به گروپ من نمیدن؟
ممنون میشم نظر کارشناسی اساتید ارجمند رو بدونم و از تجربه هاشون استفاده کنم
(2016-01-13 04:01 PM)MohammadVT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-01-11 07:50 PM)MohammadVT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

bobcat mk2 .22
JSB 18.13gr
MTM shooting stand
50meter
12shots

اساتید نظرشونو راجب به گروپ من نمیدن؟
ممنون میشم نظر کارشناسی اساتید ارجمند رو بدونم و از تجربه هاشون استفاده کنم

محمد جان ، گروپ بسیار خوبی است ، دوستان نیز با زدن سپاس در پایین پست از شما تشکر کرده اند. گروپ 1 سانتی در 50 شات ، ولی توصیه ای دارم برای تست دقیق بهتر بود در چند گروپ 5 یا 6 تایی (به خاطر ظرفیت خشاب می گم) در این فاصله تست دقت می گرفتید.
Khansariha (8)
حتما صادق جان سعی میکنم چند گروپ پنج تایی بگیرم
اما خودم انتظار بیشتری داشتم
البته خیلی وقته لوله تمیز نشده
از دوبی سفارش cleaning pellets دادم تا 10 روز دیگه میرسه دستم
بنظرتون تمیز کردن لوله میتونه گروپ کوچکتری بهم بده ؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
لینک مرجع