انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اقا مهدی من هم بعد از استفاده از فنر تیتان 52 ام با بارکودا 4.5 سازگاری خوبی پیدا کرده ولی با پرو هانتر به خوبی قبل نمیزنه مسیر پرواز ساچمه هم به نظرم مستقیم تر شده ........
(2012-11-17 01:51 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا مهدی من هم بعد از استفاده از فنر تیتان 52 ام با بارکودا 4.5 سازگاری خوبی پیدا کرده ولی با پرو هانتر به خوبی قبل نمیزنه مسیر پرواز ساچمه هم به نظرم مستقیم تر شده ........
البته رضا جان مال شما که 4.5 هست همین طوری هم مستقیم تر از 5.5 هست.ولی بد نیست یه تستی بگیری ببینیم چی جوری شده.از لحاظ دقت هم یه گروپ بذار تا ببینیم چطوره؟راستی تایتان هم مبارک باشه.Khansariha (8)
گروپ های من
زمانی که تفنگم اروم شده بود توی دوازده متر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی واشر پمپ تفنگم بخاطر گریس زدن خراب شد
دوازده متر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و اینم گروپ امروز،با واشر نو که مکش هوا خیلی بیشتر از زمان نویی تفنگ شده و لگد تفنگ هم خیلی کم شده!
فاصله 13 متر(با متر ساختمانی متر کردم)
حالت تیر اندازی :درازکش
سلاح:دیانا34 کلاسیک
ساپورت:کاملا مناسب
ساچمه:پرو مگنوم 4.5
دوربین: BSA SEEWT 22
محیط تیر اندازی بدون باد
تعداد 4 شلیک،همه تیر ها میخوردن روی هم!!!!!Khansariha (219)Khansariha (219)

rooos عزیز گروپ خیلی خوبی هست اون هم با ساچمه ای مثل پرومگنوم
از این گروپ ها چند تا نتیجه میشه گرفت
1.هیچ وقت به پیستون تفنگ روغن یا گریس نزنیم
2.تفنگ های با قدرت متوسط سازگاری بهتری با ساچمه های ارزون دارند
3.دقت تفنگ خیلی مهمتر هست نسبت به قدرت
پرومگنوم در حد خودش نسبت به قيمتش واقعا خوبه با مگنوم 460 در فاصله اي 30متر به اندازه يك سكه گروپ گرفتم ولي بعضي هاش هم دامنه اون كم قطر هست خوب نيست Khansariha (8)البته دست چين شده و يه اندازه ساچمه هاش حتي قطر دامني ساچمه
(2012-11-19 01:39 PM)ROOOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ های من
زمانی که تفنگم اروم شده بود توی دوازده متر
]
وقتی واشر پمپ تفنگم بخاطر گریس زدن خراب شد
دوازده متر
]
و اینم گروپ امروز،با واشر نو که مکش هوا خیلی بیشتر از زمان نویی تفنگ شده و لگد تفنگ هم خیلی کم شده!
فاصله 13 متر(با متر ساختمانی متر کردم)
حالت تیر اندازی :درازکش
سلاح:دیانا34 کلاسیک
ساپورت:کاملا مناسب
ساچمه:پرو مگنوم 4.5
دوربین: BSA SEEWT 22
محیط تیر اندازی بدون باد
تعداد 4 شلیک،همه تیر ها میخوردن روی هم!!!!!Khansariha (219)Khansariha (219)

آفرین. من همچین گروپی را فقط از cz و ساچمه jsb از نزدیک دیده بودم. البته با 10 شات. ولی باز هم این گروپ شما عالیه.
این هم نتیجه تست ts 22 روی at44-10 .
فاصله 35 متر
5 شات
دوربین 4-16 سنتر روی زوم 16
ساپورت کاپوت ماشین با یه اورکت ارتشی و کوله پشتی خخخ.
هدف اون تو رفتگی گوشه سمت چپ و بالای تصویر که روی یه تخته سنگ به وجود اومده بود

[تصویر: 13534376831.jpg]

نتیجه : خوراک تفنگ من jsb 15.9 ولی چون خیلی گرون شده ts22 هم برای کلاغ زدن بدک نیست خخخ.
دیانا 34 کالیبر 4.5
دوربین بی اس آ سویت 22
فاصله 20 متر
4شلیک
حالت تیر اندازی درازکش
ساچمه پرو مگنوم
شرایط جوی مناسب
اندازه هدف دقیقا اندازه یه سکه ده تومنی

اینم یه گروپ دیگه از دیانا 34
فاصله ده متر و ساچمه پرومگنوم 7.87 گرین
دوربین بی اس ا سویت
ساپورت مناسب

سلام
اولین هدفگیری رسمی با تفنگ 54 خریداری شده از آقا معراج ودوربین خرییداری شده از tmr که دست هر دوتاشون درد نکنه .

فاصله تاهدف 27 متر خال سیاه 2.5 سانت حالت نشسته تکیه گاه صندلی شلیکهای اول و خارج مربوط به زمان تنظیم دوربین.
سلام
این دوتا هم همان زمان و مکان وهمان حالت ولی با دیانای 350 و دوربین گامو 32*4 خریداری شده از آقا بیابون biyaban دست ایشون هم درد نکنه.

دوست عزیز بهتر بود نوع ساچمه ای که استفاده شده هم می فرمودین.
به نظر من دقت دیانا 350 باید بهتر از این باشه.

دوستان یه تجربه که من خودم داشتم توی گروپ گیری با تفنگ های فنری خدمتتون میگم شاید به درد بخوره.
من اون اوایل که وایرخ 80 گرفته بودم در حالت دراز کش نمی تونستم گروپ های دلخواهم بگیرم و کلا اگه اسلحه به جای جز بدنم تکیه میدادم گروپ باز میشد اما وقتی کامل اسلحه تو دستم بود خصوصا در حالت نشسته بهترین گروپ ها می گرفتم بعدا متوجه شدم علت اصلی باز شدن گروپ با اسلحه فنری اونم در حالت دراز کش عدم مهار لگد اسلحه است و با تمرین بالاخره تونستم نوع مهار لگد در حالت دراز کش برای وایرخ 80 به دست بیارم .
خوب شاید خیلی مطلب جالبی نبود اما نقل قول کردم که اگر کسی با مشکل من روبرو هست از اسلحش ناامید نشه بلکه در جهت رفع مشکل بر بیاد.
یا علی
لینک مرجع