انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان آیا گروپ از سلاح های نوریکا دراگون و نوریکا آتلانتیک یا بقیه ی مدل های نوریکا توی انجمن هست؟من ندیدم.اگر کسی میتونه یه گروپ بذاره ببینیم.ممنون
دوستان عزیز سلام.امروز فرصت شد بار دیگر بعد از تمیز کردن لول تفنگم با برس و فرچه اگه اشتباه نکنم بعد از حدود 400 شلیک یک گروپ برای تست دقت از تفنگم بگیرم.
اسلحه:وایرخ 80
کالیبر:4.5
فاصله:16.30 متر از سر لول
دوربین:لیپرز 3-9*40 روی زوم 9
نشسته با ساپورت چهارپایه
ساچمه:جی اس بی اگزکت 8.44 گرین
تعداد شات:5 عدد
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

در کل برای من راضی کننده بود ولی فکر می کنم میشد گروپ جمع تری گرفت.
گروپ شادو 1000 کسی نداره؟من هرچی نگاه می کنم نمی بینم
(2017-04-23 11:24 AM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام.امروز فرصت شد بار دیگر بعد از تمیز کردن لول تفنگم با برس و فرچه اگه اشتباه نکنم بعد از حدود 400 شلیک یک گروپ برای تست دقت از تفنگم بگیرم.
نشسته با ساپورت چهارپایه
[/img]

[/img]

سلام
احتمالا قوي هنوز بعدازنظافت لوله استيبل نشده كه تغيير poiداريد
(2017-04-25 08:05 PM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-04-23 11:24 AM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نشسته با ساپورت چهارپایه
[/img]

[/img]

سلام
احتمالا قوي هنوز بعدازنظافت لوله استيبل نشده كه تغيير poiداريد
سلام دوست عزیز.ممنون از اینکه نظرتون رو راجع به گروپ گیری با وایرخ هشتادم گفتید.فقط اینکه گفتید تغییر poi رو متوجه نشدم؟اگه منظورتون نوع تغییر مکان ساچمه در گروپ هست باید بگم این دوتا تصویر یک گروپ هست که برای بهتر درک کردن اندازه گروپ ،تصویر پایینی رو با یک زاویه دیگه با گذاشتن یک ساچمه کنارش عکس گرفتم!
هاتسان Ranger 1000X
فاصله 15 متر
نشسته با ساپورت صندلی
دوربین 3-9-32 سنتر زوم 5
[تصویر: Ranger.jpg]
سلام
اسلحه at44 رگوله
فاصله دقیق 35 متر
فشار مخزن 150 بار
تعدادشات 5
ساچمه jsb 18
محیط بدون باد
اسلحه روی دو پایه و حالت تیرانداز دراز کش
[تصویر: -20170430-161349.jpg]
موفق وپیروز باشیدKhansariha (8)
آفرین

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
با سلام. آقا سید علی گروپ خوبی شده. نمیدونم صفر دوربین تو چند متری است. اما با توجه به گروپی که تو 35 متر گرفتی و مقدار اندازه ای که بالا زده راحت تا 45 متر جواب میده.
با سلام دیروز فرصتی شد گروپ گیری کنم
سلاح at 44 رگوله همراه با سایلنسر
فاصله دقیق از دهانه 60 متر
ساچمه بیژن 18
اسلحه روی دوپایه وحالت تیر انداز دراز کش
فشار مخزن 220 بار
تعداد شات 5 بار
[تصویر: aaaffgg.jpg]
موفق وپیروز باشید Khansariha (8)
لینک مرجع