انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
امروز plinking به صورت ایستاده میکردیم گفتیم یه گروپ هم بگیریم ...

دیانا 54
ساچمه هم پرو مگنوم
فاصله هم 21 متر
با ساپورت روی میز نشسته
بدون دوربین و با مگسک Khansariha (290)
تنظیم مگسک هم با گامو مچ ...

[تصویر: 13454962461.jpg]
گروپ خوب
1.اسلحه خوب و سالم 2.ساچمه مناسب3.ساپورت خوب.4.مهارت تیرانداز 5.شرایط جوی مناسب6.وتمرکز اعصاب اگر همه رعایت بشه گروپ خوبی خواهید داشت.
Diana56 th cal.5,5 + BSA 3-9*40
فاصله 10 متر
ساپورت 4 پایه
هوا صاف و آفتابی
ساچمه Pro MAGNUM GAMO
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر از زحمات تمام عزیزان
اگر میشه عکس ها رو بزرگ بذارید alirezakhavari جان
(2012-08-21 11:57 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2012-08-22 12:15 AM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-21 11:57 PM)camel_60 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

amirjoon دست شما درد نكنه لطف كردين

camel جان من اولين بار بود عكس آپلود ميكردم تو اين سايت به بزرگواري خودتون ببخشيد
alirezakhavari عزیز به نظرم برای 56 تی اچ و فاصله 10 متر انتظار بیشتری میره حتی با پرومگنوم.
البته از زحمت شما متشکرم و امیدوارم روز بروز گروپهای بهتری از شما و این تفنگ دقیق ببینیم.خسته نباشی.Khansariha (8)

یه خواهش از دوستان دارم. اکیدا از تکه اندازی و ایرادهای غیر فنی به گروپ های سایرین خودداری کنید دوستان، حتی اگه مطمئنید که کسی داره دروغ می گه که خدا رو شکر اینجا از این افراد نداریم.
ایراد فنی و انتقاد هیچ اشکالی توش نیست ولی حرمت همدیگه رو نگه داریم.من هم قبول دارم بعضی گروپ ها یه کم فراتر از انتظارن ولی شاید در بهترین شرایط از نظر فنی،روانی و جوی این اتفاق افتاده باشه.Khansariha (226)

جناب mhrSB شما هم این چینش ساچمه ها رو لطف کنید تو همون تاپیک متفرقه سابق بذارین یا عکاسی.فکر کنم به اونجا بیشتر ارتباط داره تا اینجا.ممنونم.Khansariha (8)
(2012-08-22 01:34 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
alirezakhavari عزیز به نظرم برای 56 تی اچ و فاصله 10 متر انتظار بیشتری میره حتی با پرومگنوم.
البته از زحمت شما متشکرم و امیدوارم روز بروز گروپهای بهتری از شما و این تفنگ دقیق ببینیم.خسته نباشی.Khansariha (8)

یه خواهش از دوستان دارم. اکیدا از تکه اندازی و ایرادهای غیر فنی به گروپ های سایرین خودداری کنید دوستان، حتی اگه مطمئنید که کسی داره دروغ می گه که خدا رو شکر اینجا از این افراد نداریم.
ایراد فنی و انتقاد هیچ اشکالی توش نیست ولی حرمت همدیگه رو نگه داریم.من هم قبول دارم بعضی گروپ ها یه کم فراتر از انتظارن ولی شاید در بهترین شرایط از نظر فنی،روانی و جوی این اتفاق افتاده باشه.Khansariha (226)

جناب mhrSB شما هم این چینش ساچمه ها رو لطف کنید تو همون تاپیک متفرقه سابق بذارین یا عکاسی.فکر کنم به اونجا بیشتر ارتباط داره تا اینجا.ممنونم.Khansariha (8)

با سلام و عرض احترام
جناب ganymede74 عزیر بنده آماتوری بیش نیستم در برابر اساتید محترم اما جهت اطلاع فعلاً امکان گروپ گیری در فاصله بیشتر رو ندارم در اولین فرصت اینکارو انجام میدم و اینکه ساپورتی که استفاده میکردم همچین قابل اعتماد نبود و دیگه امکانات بهتر از این موجود نبود دوستان به بزرگواری خودشون ببخشن
[تصویر: ?di=BJNX][/img]
تیر اندازی با 350 مگنوم ساچمه پرومگنوم
سرامیک 0.7 سانتی متر قاصله 55 متر دقیق
اینه عکسش
[تصویر: ?di=BJNX]
http://upload.سایت همسایه.ir/?di=BJNX

جناب حسین هانتر عکساتون دیده نمی شه لطفا در اپلود سنتر دیگه ای آپلود کنید و پستتون رو مجدد بذارین.
لینک مرجع