انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اتفاقا کراسمن هالو پوینت 4.5 تو اصفهان هست. امین جان یه بسته بگیری ضرر نداره.شوکا باید داشته باشه هنوز.البته آقا رضا هم چون 4.5 میزنه بهتر میدونه با کدوما سازگارتره.
راستی بچه ها جمع کنیم بریم تاپیک 52 بحث از گروپ گیری خارج شد!!Khansariha (226)
ممنون از همه عزیزانKhansariha (8)جی اس بی و کراسمن که دیگه پولشو ندارم خخخخخخKhansariha (8)
دادا مسیح من تفنگو باز میکنم ولی بستنش رو اگه نتونستم میریزم تو گونی میارم خدمتت خخخخخKhansariha (8)Khansariha (219)
اوه اوه تاپیک رو بردیم تو مزرعه باقالی فرار تا نیومدن یه چیزی بارمون کننKhansariha (126)
اینم یه سیبل وطنی طراحی خودم خخخخخخخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایرخ 100
ویرخ 90
وایرخ 80
داینا 460
با سلام
امروز خدمت همشهریای گلم بودیم و فرصتی شد تا باز گروپ بگیریم

گروپ اول وایرخ 90 کالیبر 5.5 (تفنگ آقا آرش عزیز) - ساچمه پرومگنوم - فاصله 25 متر - دوربین لیپرز 50*16-4 روی زوم 12 - تعداد 5 شلیک
[تصویر: HW90.jpg]

گروپ دوم وایرخ 80 کالیبر4.5 - ساچمه JSB Exact 8.44 - فاصله 25 متر- دوربین سنتر 40*16-4 روی زوم 10 - تعداد 7 شلیک
[تصویر: HW80_JSB.jpg]

بیشتر هدف زنی کردیم واسه همین بیشتر از این نشد گروپ بگیریم
ایشالا در نوبت بعد با پرومگنوم واسه وایرخ 80 گروپ میزارم
یا علی
اینم دو تا گروپ بعد از مدتها:

پنج شلیک با دیانا 52 فنر تایتان کالیبر 5.5 و دوربین سنتر پوینت 40.فاصله 20 متر با ساپورت(همون جعبه میوه و بالش) اسلحه هنوز کاملا استیبل نیست و دلیل گروپگیری هم چیز دیگه ای بود که تو تاپیک ساچمه مناسب توضیحات کاملش هست.

[تصویر: 13520251643.jpg]

و اما دیانا پانتر 31 فنر تایتان ، 15 متر با مگسک و شکاف درجه .5 عدد فالکن.

[تصویر: 13520251644.jpg]
چند تایی ساچمه تی اس 22 برام باقی مونده بود ، گفتم بد نیست یک گروپی ازشون بگیرم

تفنگ : ویسپر ایکس
دوربین : Leupold 3-9x32
ساچمه : تی اس 22
فاصله : 15 متر
تعداد شلیک : 5 شات
ساپورت : مشخص شده در تصاویر
وضعیت اب و هوایی : باد ملایم

[تصویر: DSCN0123.jpg]

این هم چند تصویر از محل جدید تیراندازی بنده :

[تصویر: DSCN0127.jpg]

[تصویر: DSCN0128.jpg]

[تصویر: DSCN0131.jpg]
مگه سر تخت نیست؟ سر تخت ها تا نهایتاً 20 متر جوابگو هست بعد شما توی 75 متری باهاش گروپ گرفتید؟...برای اینکه درست پانچ بشه باید از سیبل مقوایی استفاده کنید و پشت سیبل کتاب یا یه جسم نفوذ پذیر بذارید و کاغذ کامل بهش بچسبه...تفنگتون وایرخ 100 هست دیگه، آره؟
ممنون از راهنمایی هاتون
من سیبلو روی کارتون چسبونده بودم و پشتش هم خالی بود.
درسته وایروخ 100.
کارتون فایده نداره، بهترین حالت یه سیبل مقوایی چسبونده شده روی کتاب هست.
لینک مرجع