انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر: attachment.php?attachmentid=1544&stc=1]

فاصله 40 متر
شرایط جوی آفتابی و باد بسیار ملایم
دوربین سنتر 4*16*40
پوزیشن درازکش با استفاده از دو پایه هریس
تعداد شلیک 10 شات
ساچمه jsb 18.13
دما 24
رطوبت 16
تفنگ رگوله شده در 43 ژول با لوله bt 65
اندازه گروپ 16 mm
تیر انداز خودم Khansariha (48)
سلام جناب viper عزیز
عکسی که شما لطف کردید نمایش داده نمیشه فکر کنم چون از یه انجمن دیگه آپ کردید و من چون عضواون نیستم نمیتونم از گروپتون استفاده کنم
اگر تو انجمن خودمون آپ کنید ممنون میشم
یا علی
Khansariha (8)
با سپاس از شما
متاسفانه یا من بلد نیستم یا آپلود سنتر ها مشکل دارند و یا سیستم من سازگار نیست چون هیچیک از آپلود سنتر ها از جمله آپلود سنتر سایت فعال نیست و بعد از کلیک کردن گزینه choose file هیچ اتفاقی نمیافته
[تصویر: 14053305721.jpg]
فاصله 40 متر
شرایط جوی آفتابی و باد بسیار ملایم
دوربین سنتر 4*16*40
پوزیشن درازکش با استفاده از دو پایه هریس
تعداد شلیک 10 شات
ساچمه jsb 18.13
دما 24
رطوبت 16
تفنگ رگوله شده در 43 ژول با لوله bt 65
اندازه گروپ 16 mm
تیر انداز خودم Khansariha (48)
سعید جان دارم حدس میزنم میخوای بی تی رگوله بیاری مسابقه ورو وایرخ کم کنی Khansariha (8)
رضا جان این گروپ در اصل تست یک سایلنسر گان پاور بود که با تبدیل روی لوله bt بسته شده بود و کمی مشکل داشت و خریدار میگفت توی 50 متر 40 سانت پرت میزنه اگر سالم بود ببین چی میشد !Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)
[تصویر: 14056130311.jpg]
با سلام خدمت دوستان عزیز. امروز فرصتی شد تا با اسلحه جدید یه گروپ برای تست دو مدل ساچمه روی اون انجام بدم. به امید حق اگه فرصتی پیش اومد سعی میکنم در فواصل بالاتر نیز گروپ گیری رو انجام بدم.
اسلحه ایر آرمز 510
فاصله:31 متر
ساپورت:صندلی
تعداد هر شلیک:5 عدد
ساچمه های استفاده شده: کراسمن هالوپوینت و جی اس بی 15/89 گرین
دادا حمید گلم اندازه گروپ چند میل شد سنتر تو سنترش؟....
آقا عرفان این تصویر را با توضیحات بیشتر بهمراه یک سکه دوباره گذاشتم
[تصویر: 14056798041.jpg]

در ضمن روز اول که تفنگ را به اتفاق علی آقا (خالزن) تست کردیم نتیجه زیر حاصل شده بود که بسیار مورد توجه علی آقا قرار گرفت Khansariha (8)
[تصویر: 14056798042.jpg]
بسیار عالی.....دادا ی لطفی کن تو بازه های مختلف فشاری 7شات 7شات گروپ بگیرین تا عملکرد کلی سلاح هم سنجیده بشه.....این گروپ ها که واقعا خوبه.Khansariha (8)
لینک مرجع