انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-10-03 04:23 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستت درد نکنه میلاد جان Khansariha (8)
من که خودم تا الان از پرومگنوم بدی ندیدم خخخخخخخخ البته اینو بگم فقط یکی دوتا هستند که با پرومگنوم حسابی سازگارند و یکیش ایرکینگ هست Khansariha (256)
ایرکینگ با این ساچمه ها برای من که همیشه خوب بوده و نمره خوبی گرفته با همه مدلهاش خودمم موندم ماجرا چیه ؟!!! ولی انصافا گروپ خوبی با پرومگنوم گرفتید . تبرک میگم Khansariha (256)
ولی باراکودا دقیا همین رفتاری که شما دیدید را برای ایرکینگ منم داشته توی این فاصله کمی بالا و چپ میزنه البته باراکودای شما دیابلو هست و فرق زیادی با باراکودای معمولی که من تست میکنم نداره شاید باراکودای معمولی کمی بهتر براتون گروپ بده . فعلا
[تصویر: L_81a8a9c628e912f6199c3940b4494450.jpg]
ممنون علی آقا بابت توضیحات
خواهش می کنم به پای شما نمیرسیم Khansariha (8)
برای منحرف نشدن تاپیک نقل قول رو اینجا ارجاع دادم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخرین گروپم با 460 کالیبر 4.5

قطر دایره نارنجی 2سانت میباشد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم گروپ امروز من

تفنگ : ویسپر ایکس
دوربین : Leupold 3-9*32
فاصله از هدف : 100 متر دقیق
ساپورت : سه پایه دوربین
ساچمه : پرومگنوم
وضعیت جوی : نسیم ملایم

[تصویر: DSCN0009.png]

[تصویر: group_4.png]

در اولین شلیکم یک بطری دلستر رو تو اون فاصله زدم ، نمی دونم چرا بعضی ها می گن ویسپر دقیق نیست
اگر به تصویر بالا دقت کنید یک تیر تغریبا خارج از محدوده برخورد کرده که فکر می کنم به دلیل استرس شدید من از خراب شدن گروپ بود ولی واقعا تیراندازی تو این فاصله لذت بخش هست
(2012-10-04 07:25 PM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم گروپ امروز من

تفنگ : ویسپر ایکس
دوربین : Leupold 3-9*32
فاصله از هدف : 100 متر دقیق
ساپورت : سه پایه دوربین
ساچمه : پرومگنوم
وضعیت جوی : نسیم ملایم

در اولین شلیکم یک بطری دلستر رو تو اون فاصله زدم ، نمی دونم چرا بعضی ها می گن ویسپر دقیق نیست
اگر به تصویر بالا دقت کنید یک تیر تغریبا خارج از محدوده برخورد کرده که فکر می کنم به دلیل استرس شدید من از خراب شدن گروپ بود ولی واقعا تیراندازی تو این فاصله لذت بخش هست

دوست عزیز گروپ بدی نیست.لطف می کنید بفرمایید دوربین رو در چند متری صفر کردین؟و برای تیراندازی تواین فاصله از چه زومی و چه میلداتی استفاده کردین؟ در ضمن کالیبر رو هم فراموش کردین.
ممنونم.Khansariha (8)
ممنون داداش
دوربین در 80 متری صفر شده و زوم روی 9 بود ، کالبیر هم 5.5 هست
دنبال گروپ های بهتر در این فاصله هستم ، می شه گفت این اولین گروپ رسمی من در این فاصله هست
لطف کردین دوست عزیز فقط نفرمودین میلدات چندم از بالا یا پایین رو ،رو هدف گرفتین.منتظر گروپ های بعدیتون هستم.Khansariha (8)
ببخشید فراموش کردم
من میلدات سوم از پایین رو روی هدف گرفتم ، البته نه مرکز سیبل ، بلکه اون خط رو مماس کردم با زیر سیبل

[تصویر: 13458336352.jpg]
به نظر من گروپ جالبی شده ...
فکر نمی کردم دقت Whisper تو 100 متر به این خوبی باشه ...
گیر آوردن فضایی که باد نباشه تو این فاصله خیلی سخت هستش ...
ويسپر جان گروپ خوبي گرفتي براي من نوع ساچمه اي هست كه استفاده كردي در واقع آبروي پرومگنوم رو خريدي
ممنون داداش
پرومگنوم انصافا روی ویسپر خوب جواب می ده ولی یکم افت تیرش از مگنوم بیشتره
لینک مرجع