انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنونم دوست من......... حتما سعیمو می کنم............ ولیکن تکیه گاهه خوب نبود چون تفنگ روش لیز می خورد، شاید دفعه بعدی یه پارچه ای چیزی روش بستم تا لااقل تفنگ لیز نخوره.......... ضمنا اون موقع از روز که رفتم، آفتاب تو چشمم بود و تو 100 متری سیبلو یه جورایی می دیدم اما مرکزشو درست نمی تونستم ببینم و ممکن بود تیرهام خطا برن.......... لذا اومدم جلوتر تا لااقل فشنگهای دونه ای 13 تومن الکی هدر نرن.......خخخخخخخخخخخ
ضمنا تا حالا همیشه نشسته تیراندازی کردم و دوست دارم شلیک در حالت خوابیده را هم امتحان کنم، چون تعریفشو از خودتون خیلی شنیدم........
از دوستمون bettles تشکر میکنم که با صداقت خطای محاسباتی فاصله اعلام شده را بیان و گفته خودشان را اصلاح کردند Khansariha (8)
البته ناگفته نماند برای 50 متر هم با تفنگ برنو تیراندازی خوبی داشتند Khansariha (256)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا جلال میبینم که امارکس را آماده کردی برای روز مسابقه خخخخخخ
گروپ خوبی داشتند و انشالله در مهرماه و روز مسابقه تفنگتان را زیارت خواهیم کرد . Khansariha (8)
گروپ امروز .
وایرخ ۸۰ کالیبر ۴.۵
دوربین بی اس ا هانتاسمن
ساچمه اذرخش ۲ شسته و دستچین شده . این ساچمه واقعا جواب میده از پرو مگنوم خیلی بهتره
حالت نشسته با ساپورت
فاصله ۱۵ متر
اونی که پایینه مال صفر کردنه .
پنج شلیک :khansariha (8)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
گروپ گیری امروز بنده.
اسلحه umarex
فاصله 30 متر
ساچمه جی اس بی
[تصویر: IMG-20150902-132335.jpg]
[تصویر: IMG-20150902-132343.jpg]
[تصویر: IMG-20150902-132354.jpg]
[تصویر: IMG-20150902-132406.jpg]
[تصویر: IMG-20150902-132424.jpg]
چقدر گروپ جمعی میده خیلی عالیه
فقط آقا جلال این محل برخورد ها چرا تفاوت دارن یه گروپ پایین یه گروپ بالا ؟ مگه همه جی‌اسبی نیستن؟
صاحب جان با اجازه صاحب گروپ :
نقل قول از آقا جلال : " دوتای وسطی که 5 تا شلیک بوده قبل از تنظیم دوربین روی مرکز سیبل ها بوده ، دو تای بالا بعد از تنظیم و گروپ پایین هم که تقریبا مرکز اهداف خورده بعد از دستکاری تارت دوربین بوده ! سعی کردم ساچمه ها از لحاظ دامنه مشکل نداشته باشند ولی وزن نشده بودند."

شنیده ها حاکی است آقاجلال سخت در حال آماده سازی سلاح خود برای حضور در رقابت های آینده بنچ رست هستند. خخخ احتمالا این دوربین 4*32 گامو هم سیاست ایشون برای گمراه کردن رقبای احتمالی است. جلال جان قول یک هدف زنی روی تارگت بنچ رست را داده بودید ، منتظرش هستیم. Khansariha (8)
[تصویر: tntarget22circlesx20.gif]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارگت پایین برای تست اخیر نیز مناسب تر است و رینگ امتیازی 9 و 10 را با اندازه واقعی تارگت 25 متر بنچ رست تعبیه کرده است :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صاحب عزیز ، در گروپ گیری مداوم در بازه شات های مفید یک سلاح T امکان تغییر مکان گروپ ها در یک فاصله و شرایط ثابت وجود دارد ، این موضوع بخصوص در سلاح های غیر رگوله بیشتر مشهود بوده اما حتی در برخی سلاح های بادی که از رگولاتور بهره مند هستند و به نسبت ثبات شاتی بالا و تلورانس بین شاتی و کلی کمتری دارند نیز این موضوع وجود دارد. اما این امارکس 850 متحول شده را باید دید در چه حدی است. جلال عزیز در صورت امکان یک هدف گیری بر روی تارگتی مانند تارگت زیر (لینک PDF رو هم قرار دادم) به ترتیب 1 تا شات مفید آخر ادامه دهید در فاصله ای کمتر که چشماتون هم اذیت نشه Khansariha (48) و نتیجه را به اشتراک بگذارید.
با سلام.
ممنون از دوستان خصوصا اقا صادق.
چشم حتما فردا انجام میدم.Khansariha (8)
فقط یه سوال.
سیبل روی A4 کپی بگیرم یا روی A3?
سلام جلال جان
با اجازتون من پاسخ این بخش را میدم
خب همانطور که میدونید سیبل 25 تایی بنج رست در اندازه A3 هست

و سیبل تمرینی رینگ 10 و 9 کاغذ A4 میباشد RING 9 , 10 ONLY IN 8.5 X 11 FORMAT
یک نکته :
برای چاپ A4 این سیبل در صورتی که به تنظیمات چاپگر دست نزنید یا به عبارتی دکمه تطبیق فیت شدن کاغذ را نزنید و بزارید سایز دست نخورده چاپ شود باید مقداری از بغل سیبل کاغذ سفید و اضافه روی A4 باقی بماند درست مثل عکس بالا Khansariha (8)
لینکهای دانلود انواع سیبل مسابقات بنج رست
سلام وقت همگی بخیر و شادمانی

اسلحه : هاتسان ای تی 44
ساچمه : جی اس بی 18 گرین
فاصله : 23 متر
تعداد شلیک : 8 شلیک
فشار مخزن : 180 بار
وضعیت تیر اندازی : با دو پایه

[تصویر: 20150906-170259.jpg]

[تصویر: 20150906-170605.jpg]

[تصویر: 20150906-171017.jpg]

[تصویر: 20150906-170916.jpg]

Khansariha (256)
تفنگ من اگر این گروپ رو تو ۱۵ متری میداد نمیفروختمش......Khansariha (226)
لینک مرجع