انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-04-04 08:40 PM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و در آخر این ساچمه جی اس بی 18 گرین قوطی قرمز بدون نوار قرمز رنگ بعید می دونم اصل باشه
گروپش در ای تی زیاد رضایت بخش نیست واقعا به پای 16 گرین نمیرسید
Khansariha (256)
سلام عبدالله جان
منظور شما از نوار قرمز کدومه ؟ (اگه ممکنه با عکس یه مقایسه ای بکنید چون منم با جی اس بی مشکل پیدا کردم
Khansariha (8)
دوستان جالب اینجاست که من هر دو مدل ساچمه ی جی اس بی کالیبر ۵/۵ که گرفتم (۱۶ و ۱۸ گرین) این نوار قرمز رو نداشتن (دور محل باز شدن قوطی)
فکر نکنم که داشته باشن... Khansariha (399)
اما کالیبر ۴/۵ جی اس بی (۸/۴۴ گرین) داره و من با سی اف آر ویسپر پارسال گروپ خوبی گرفتم باهاشون...
Khansariha (8)
به نظر با توجه به نرمی سرب ساچمه جی اس بی و بسته بندی اون در قوطی های 500 تایی باعث دفرمه شدن دامنه های ساچمه شده من خودم ساچمه جی اس بی 18 گرین هاتسان در بسته های 250 تایی رو تست نکردم ولی دوستانی که استفاده کردند از عملکردش بیشتر رضایت داشتندKhansariha (8)
royall عزيز (علي آقا عزيز اگر اشتباه نكنم Khansariha (8) )
يك نوار پلمپ دور ساچمه هاي جي اس بي بود (الانم اگر بياد بايد داشته باشه )
در توليد cz ساچمه جي اس بي با نوار دور قوطي قرمز ميومد
و در سفارش هاتسان 250 تايي ليبل پلمپ زرد رنگ هست
حالا چرا عرض مي كنم كيفيتشون 500 تايي 18 گرين فرق مي كنه
3 تا قوطي ساچمه 500 تايي 18 گرين رو باز كردم سه تاشون سه تا رفتار مختلف در گروپ گيري نشون دادن !! Khansariha (8)
با سلام خدمت دوستان. یه پیشنهاد خدمتتون میدم. لطف کنید بحث در مورد ساچمه جی اس بی رو در تاپیک خودش بیان کنیم. با تشکر از همتون.
گروپ در فاصله30 متری ساچمه کراسمن هالوپوینت اسلحه هاتسان گالاتیان تعداد شلیک یک خشاب 14 تیر

[تصویر: 13967277141.jpg]
هالوپوینت ها برای فنری قدرت متوسط مثل 52 و طایفش عالیه. من با 54 در 80 یاردی گروپ اندازه سکه باهاش گرفتم،
دیروزم برای تست دوربین و خاک نخوردن مگنوم 350 باهاش در فاصله محدودی که توی خونه در اختیار داشتم (11 متری ) گروپ گرفتم خوب میزنه؛
این 350 لوله کوتاهه لولش 15 سانت از بقیه 350 ها کوتاهتره؛ گردش خانش فقط 1.5 دوره برا همین ممکنه نتیجه تست این گروپ قابل تلفیق با سایر 350 مگنوم ها نباشه.
[تصویر: 04_14139662284331922.jpg]

[تصویر: 05_14139672977749581.jpg]
[تصویر: 05_1413967297775772.jpg]
دوست عزیز خودتون لوله 350 رو کوتاه کردی یا از همون اول کارابین بوده؟
آخه اینجوری پرتی هوا زیاد میشه.دیانا 350 با همون اندازه لوله استاندارد (49.5 سانتیمتری) بخاطر اندازه پیستون و مقدار باد زیاد تولیدی یخورده پرتی هوا داره.یعنی باید یخورده لولش بلندتر میبود.حالا با این وضع چه اتفاقی میافته نمی دونم.
جالبه من تا حالا دیانا 350 این مدلی ندیده بودم.
آیا واقعا این کوتاهی لوله تاثیرم تو دقتش داشته؟
اینطور که از عکس پیداست خودشون کوتاه کردن. احتمالا لوله تاب داشته یا از محلی ضربه خورده که مجبور شدن کوتاه کنند.
ولی به نظرم حالا که لوله کوتاه شده باید یکم از فنر هم کوتاه بشه.
اینم اولین گروپ من در سال 1393 و در واقع اولین گروپ بعد از مدتها:

یه مدت بود که دقت 52 با مازل اصلی اون جوری که دلم می خواست نبود.بنابراین مازل اصلی رو با مازل دست ساز از جنس آلومینیوم آلیاژی عوض کردم و دقت تفنگ به مراتب بهتر از اولش شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروپهای زیر همه در شرایط نه چندان خوب جوی(سیزده به دروهوا بارونی و باد نسبتا زیاد) گرفته شدن.فاصله 51 متر بوده که با شمردن 170 موزاییک 30 سانتی محاسبه شده.خال سیاه وسط دقیقا 1 سانتیمتر قطر داره.ساپورتش هم بدک نبود.

اول 5 شات جی اس بی 15.89 گرین که هنوز هیچ تیری مثل این با 52 مچ نشده.از این به بعد فقط از همین ساچمه می خرم.

دوم 5 شات جی اس بی 18.13 گرین که بد نیست ولی رو 52 به پای اولی نمی رسه.

و آخری هم 5 شات فیلدتارگت تروفی که اصلا قابل مقایسه با اون دو تا نیست.

دیانا 52 کالیبر 5.5،فنر تایتان دوربین هم سنتر پوینت 40 که با پرومگنوم و در 55 متر صفر شده.راستش گروپ پرومگنومش خیلی آش دهن سوزی نبود که بذارم.بیشتر برای تنظیم دوربین ازش استفاده می کنم.
فکر کنم برای 52 جی اس بی 15.89 کاملا قابل اعتماد باشه.مخلص همگی.Khansariha (8)
لینک مرجع