انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان متاسفانه مدتی بود که شکار نرفتم و برای همین امروز هوس تیراندازی کردم و گفتمیه گروپ از تفنگم بگیرم و همچنین شک بسیاری از دوستان در مورد دقت تفنگ رویال رو برطرف کنم و نشون بدم که اینجوری که بعضیا در مورد دقت گامو جبهه گیری میکنن نیست و دقتش واقعا قابل قبوله خصوصا برای شکار

تفنگ گامو رویال

فاصله 21 متر دقیق

وضعیت بدون باد

ساچمه پرومگنوم معروف !!!!!!!! بدون دست چین شدن

دوربین لیوپولد 6#42 چینی

تعداد 5 شات

[تصویر: 13607727771.jpg]

تفنگ گامو رویال

فاصله 21 متر

ساچمه گامو مگنوم

وضعیت بدون باد

تعداد 6 شات یکی از شات ها قبلا روی سیبل بود همون که پایین تر از همه خورده

[تصویر: 13607727772.jpg]
من از این گروپ گیری نتیجه گرفتم که برای فواصل دور مگنوم مناسب نیست ولی باز هم برای پرندگان با جثه های بزرگ مثل کبوتر و قمری مناسبه ولی در کل با پرومگنوم بهتر میزنه و برای شکار چیزی کم نداره
گروپ 30 متری از دیانا 52 کالیبر 5.5
ساچمه : jsb exact 15.89 gr
فاصله : 30 متر
تعداد شلیک : هر کدام 5 شلیک
وضعیت : نشسته با ساپورت
وضعیت جوی : نسیم ملایم

[تصویر: ehb02efb65pihfqvkh2l.jpg]

[تصویر: dwdbip9ox1bm8obxth2.jpg]

دوستان به نظرتون چطوره ؟
به نظر من باید گروپ منظمتری با جی اس بی بده.
نگفتی دوربین و ساپورتت چی بوده ؟بهتره برای گروپ گیری از یک خال به اندازه یک ساچمه استفاده بکنی .
(2013-02-15 05:45 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من باید گروپ منظمتری با جی اس بی بده.
نگفتی دوربین و ساپورتت چی بوده ؟بهتره برای گروپ گیری از یک خال به اندازه یک ساچمه استفاده بکنی .

دوربین BSA 3-12*40 A/O بود . ولی ساپورت زیاد جالب نبود و لرزش خیلی کمی داشت ( کاپوت ماشین ) . سری بعد از 50 متر و بالاتر هم سعی میکنم گروپ بزارم . با تشکر از توجه شما Khansariha (8)
دوستان درگروپ گیری ساپورت خیلی مهمه مخصوصا ته سلاح هم باید ثابت باشه من وقتی که خودم هم به یه چیزی تکیه میدم دیگه اصلا هدف تودوربین جابه جا نمیشه ودقت بالا تر میره
سلام
اینم گروپ گیری متفاوت که امروز وقت گرفتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته جای پیشرفتم زیاده خخخخخخخخخ
فکر کنم اگه یه سیستم نشانه روی براش بزاری دقیق میزنه خخخخخخ
ولی مواظب باش برا فاصله ی زیاد ازش استفاده نکنی چون تو 10 متر که اینقدر پرت میزنه اگه هدفت تو 30 متری باشه چشم مردم رو در میاره

( ببخشید )Khansariha (226)
Khansariha (94)
یه خورده بازه گروپتون.. شاید بخاطر اینه که هنوز دستتون نرم نشده و به ارامش نرسیده.. !
شایدم با نوع تیری که استفاده کردید سازگاری نداره...
Khansariha (256)
آره گروپم از شات گان بازتره خخخخخ
باید با ساچمه بلبرینگ امتحان کنم ببینم چطور میزنه :دی
راستش از دوره راهنمایی تا الان که 24 سالمه تیرکمون سنگی یا سیمی داشتم و با سنگ شکار هم زیاد کردم یک قمری باهاش زدم و 12 13 تایی گنجشک خخخ همشون زیر 10 متر بوده ها خخخ
یادمه کلاس سوم راهنمایی تو تیم فوتبال محلمون بازی میکردم و قرار شد برای همشون تیرکمون سنگی درست کنم بعد که درست کردم مثل مدال انداختم گردن همشون خخخخه
عکس تیرکمون ها هم باید داشته باشم پیداش میکنم میزارم
این همون عکس تیرکمون هایی که برای بچه های محلمون ساختم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدمت دوستان سلام چندی پیش با دیانا 34 و 52 تو فاصله 11 متری گروپ گیری کردم که براتون میزارم ،البته باید بگم که اجبارا" فاصله 11متر انتخاب شد چون دیگه فضا بیشتر از این راه نمیداد.Khansariha (8)
فاصله : دقیق 11 متر
ساچمه : پرومگنوم
اسلحه : دیانا34 تی05
کالیبر : 5.5
دوربین : سنتر پوینت 40*16*4
زوم : 6
حالت : نشسته ، ساپورت صندلی
تعداد شات :5شات
موقعیت : داخل سالن

فاصله : دقیق 11 متر
ساچمه :ts10
اسلحه : دیانا52 تی06
کالیبر : 4.5
دوربین : والتر40*9*3
زوم : 6
حالت : نشسته ، ساپورت صندلی
تعداد شات :5شات
موقعیت : داخل سالن
لینک مرجع