انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-02-21 01:07 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
صبح جمعه از بیکاری و بیرون نرفتن به گروپگیری افتادیم
وایروخ 100T FSB کالیبر4.5
دوربین بارسکا 24.6*50
فاصله 22متر با متر نجاری
تعداد شات 10
ساپورت مبل و متکا مناسب
باد کمی داخل حیاط میپیچید
مقایسه TS-10 و JSB 8.44
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدرودKhansariha (8)

آقا یاسر ما منتظر گروپ گیری شما در فواصل بالا (با توجه به قابیت های بالای سلاحتون) هستیم...
دریغ نکنید از دوستان... Khansariha (8)
(ایشالا که ماشه ی این سلاح صد سال برای شما و نسل های آینده بچکه... Khansariha (8))
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام.
امروز فرصتی شد تا بعد از مدت ها یه گروپ گیری داشته باشیم.
اسلحه :وایرخ 80.کالیبر 4.5
ساچمه :پرومگنوم 7.56 گرین
تعداد شات:5
دوربین: سنترپوینت 4*16 *40
فاصله:22متر
حالت تیراندازی :نشسته .بدون ساپورت.(فقط از آرنج بعنوان ساپورت استفاده کردم).

اینم خال سیاه از نمای نزدیکتر

مرسی
.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دستت درد نکنه داش یاسرKhansariha (8)
اما بنظر من گروپ با وایرخ100 تو 50 یا 60 متری باید این باشه چون فرمودید ساپورت مناسب بوده البته 100% تو اون فواصل هم چنین گروپی میده یا بهتر
لطفا تو 50 متر هم یه گروپ بگیر
ممنون Khansariha (8)
ساچمه آذرخش دست چین شده با وزن یکسان کالیبر پنج و نیم
فاصله 20 متر
ساپورت پایه شوتینگ دست ساز
at44
لیپرز زوم 9
هوای مناسب
6 شلیک
نزدیک سه سانت
[تصویر: 13929989221.jpg]
بیشتر از این هم ازش انتظار نمیرفت Khansariha (20) > آذرخش خخخخخخخخخخخخخ
من هم با اذرخش تو 20 متر با مگنوم 1000 گروپ گرفتم که در مقایسه با ساچمه نخجیر خیلی خیلی بی دقت بود که روم نشو اپش کنم تو سایت اذرخش 2 خیلی باید تلاش کنه تا تازه به نخجیر برسه
با سلامKhansariha (8)
دیانا 52
کالیبر22
فاصله 25 متر
تعداد 5 شات
باساپورت گونی برنج ومیز وصندلی
[تصویر: 13930848341.jpg]
(2014-02-22 07:34 PM)essssssi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلامKhansariha (8)
دیانا 52
کالیبر22
فاصله 25 متر
تعداد 5 شات
باساپورت گونی برنج ومیز وصندلی
[تصویر: 13930848341.jpg]

نوع ساچمه ذکر نشده ولی اگه ساچمه همونی هست که در تصویر دیده میشود میشه گفت گروپ خوبی شده یک اینج در 25 متر با پرو مگنوم قابل قبول هست ولی با ساچمه مرغوبتر ( مثلا جی اس بی 18 ) به مراتب بهتر از این عمل میکند
موفق باشید
نوع ساچمه ذکر نشده ولی اگه ساچمه همونی هست که در تصویر دیده میشود میشه گفت گروپ خوبی شده یک اینج در 25 متر با پرو مگنوم قابل قبول هست ولی با ساچمه مرغوبتر ( مثلا جی اس بی 18 ) به مراتب بهتر از این عمل میکند
موفق باشید

بله همون پرو مگنوم هست با دوربین سنترپوینت 4-16×40 روی زوم 8
با سلام دوستان
دوستان ببخشید جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم برای بیان مطلبم
من 2هفته قبل با راهنمایی دوستان در سایت یک اسلحه شادو1000 تهیه کردم تا به حساب بهتر از اسله B3-1(طرح کلاش) باشه.
ولی با گروپی که چند روز پیش گرفتم کلی ناامید شدم ودیدم گروپ شادو با چینی قدیمیم هیچ فرقی نداره(باتوجه به اینکه از دوربین شادو که چینی هست هم راضی نیستم یعنی ریتایکلش تار شده)
بعدا تصاویر گروپشو میزارم برای دوستان.
هردو با شرایط یکسان
ولی فقط از لحاظ قدرت و زیبایی شادو کاملا بهتره.
این مطلبو برای اطلاع دوستان گذاشتم . با تشکر
لینک مرجع