انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نکته ی که آقا شهریار یادآوری فرمودند دقیق و ظریف هست ما قبلا هم اشاره کردیم که وقتی از گروپ یک سلاح یا ساچمه نام میبریم که برای اون قابل تکرار و بقولی همیشه در دسترس باشد پس شرط گروپ قابل تکرار بودن آن است و اگر گروپی در شرایط خاصی بدست آمد و دیگر قابل تکرار نباشد تنها یک استثناء و یک خاطره خوش بیش نیست Khansariha (256)
سلام دوستان اینم گروپ ما با سلاح رنجر 1100 تو 30 متر (فضای خونه)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساچمه:نخجیر 5.5
ساپورت:بالشت
وضعیت:درازکش با دوربین بوشنل دهنه 30 زوم 7
به نظر من گروپ خوبی بود استادید نظر بدنKhansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (214)
سلام
ممنون از همه دوستان عزیز برای جواباشون
انشالا سعی میکنم با ساچمه سنگین هم گروپگیری کنم ببینم چی میشهKhansariha (8)
سلام ،، امروز گروپی گرفتم که خیلی امیدوار شدم به اسلحم ، البته راهنمایی های دوست خوبم ( mhrSB) خیلی تاثیر گذار بود روی این نتیجه که همینجا از ایشون تشکر میکنم.

گامو شادو 1000 کالیبر 4.5 ، فاصله دقیقا 12 متر ( با متر گرفتم ) ، ساچمه پرو مگنوم گامو

3 ساچمه اول زدم بعد دوربین رو اصلاح کردم و درجرو به سمت چپ چرخوندم 3ساچمه دیگه زدم که نتیجشو میبینید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوربین هم بوشنل 3-9*40 زوم 5 Khansariha (214)
امروز رفتم گروپ گیری!!! اصلا کارام معلوم نیست،یک دفعه دیشب به سرم زد برم!!!Khansariha (226)
اسلحه که از هفته پیش تنظیم بود و بنا بر این فقط گروپ گرفتم.
اینم عکس برگه گروپ(فقط به خاطر کیفیت پایین سیبل ببخشید چون یک سری بد پرینت شد و من خواستم اونا زود تر استفاده بشه و برای همین یکم کیفیتش پایینه)
[تصویر: 14087081681.jpg]
توضیحات:
1-تمامی گروپ ها با ای تی 44 بود،و همچنین فاصله هم 25 متر و با شوتینگ رست وقتی هم باد نمیامد میزدم.
2-یکمی مجبور شدم توی عکس تغییراتی ببدم(چون یک جا یک اسمی را جا به جا نوشته بودم و ...)
3-تصویر بالا سمت راست برای کراسمن هالوپوینت هست.
4-تصویر پایین سمت راست برای اذرخش سری اولی ها هست(فقط کالیبره شدن)
5- دو سیبل سمت چپ هم برای تی اس 22 با وزن(1.40)هست فقط بالایی با خشابی هست که اورینگ سیلیکونی داره و پایینی برای خشاب هست که اورینگ معمولی داره(برای مقایسه اورینگ ها)
6-تمامی گروپ ها 5 تیر هست.
-----------------------------------------------------------------------------------------
قبل از این که برم ان 4 گروپ را بگیرم یک گروپ 10 تیر از تی اس 22(وزن شده)گرفتم که اسلحم 7 تیرش را در 2 سانت جا داد. و 3 تیر دیگه را به فاصله 1،2 سانتی از گروپ اصلی زد
اگه دیروز صبح میدانستم که میرم تیراندازی حتما مزاحم اقای ساچمه ای میشدم برای تست اذرخش 25 گرینی،ولی چون معلوم نبود(کلا از این جهت یکم غیر قابل پیش بینی هستم)نشد که بشه!!!
یکمم تمرین بنچ رست کردم(البته با ای تی 44)ولی روم نمیشه بزارم تو سایت،چون خیلی بد زدم،هرچقدر میامدم خطا را جبران میکردم یک دفعه رفتار تفنگ عوض میشد و فیلش یاد هندوستان میکردKhansariha (226)
(2014-08-21 12:53 PM)amirsali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ،، امروز گروپی گرفتم که خیلی امیدوار شدم به اسلحم ، البته راهنمایی های دوست خوبم ( mhrSB) خیلی تاثیر گذار بود روی این نتیجه که همینجا از ایشون تشکر میکنم.

گامو شادو 1000 کالیبر 4.5 ، فاصله دقیقا 12 متر ( با متر گرفتم ) ، ساچمه پرو مگنوم گامو

3 ساچمه اول زدم بعد دوربین رو اصلاح کردم و درجرو به سمت چپ چرخوندم 3ساچمه دیگه زدم که نتیجشو میبینید
انشاالله بتوانید گروپ های بهتری بگیرین.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
امروز تونستم از سلاح BSA Buccanner Call .22 يه گروپ دستوپا شكسته با دو ساچمه jsb18 و پرومگنوم در فاصله 30 متري بگيرمKhansariha (226)
فشار مخزن 180بار
دوربين ليپرز 3-9*40
حالت روي ميز
بدون سايلنسر
بدون باد

گروپ اولم برا جي اس بي بود با تعداد شات 6يا7تا!
اون يكي كه درش خط كشيدم خطاي خودم بود

اين يكي هم گروپ پرومگنوم 6شات
خواستم یک موردی را بیان کنم.
لطفا و خواهشا گروپ اخری بنده را به هیچ وجه مورد استناد قرار ندین.Khansariha (226)
چون متاسفانه به خاطر پاره ای از مشکلات فنی و فیزیکی نتایج به دست امده قابل قبول نیست.Khansariha (172)
یعنی نشد من یک سری گروپ درست بگیرم!!!
سری اول ساچمه هام وزن نشده بود.
سری دوم کاغذ با خودم نبرده بودم.
سری سوم افتاب و گرما باعث شد دوربین و اسلحم هنگ کنند.
و این سری هم شل بودن پیچ های قنداق و اماده نبودن شرایط فیزیکی خودم باعث شده گروپم استاندارد نباشه.Khansariha (226)
انشاالله در دفعات بعدی گروپ های بهتری بزارم.موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام: محراب عزیز فکر کنم دفعه بعدی اسلحه را جا بزاری دفعه بعدی آن هم خودت فراموش میکنی برای گروپ گیری برویKhansariha (219)
(2014-08-23 01:02 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواستم یک موردی را بیان کنم.
لطفا و خواهشا گروپ اخری بنده را به هیچ وجه مورد استناد قرار ندین.Khansariha (226)
چون متاسفانه به خاطر پاره ای از مشکلات فنی و فیزیکی نتایج به دست امده قابل قبول نیست.Khansariha (172)
یعنی نشد من یک سری گروپ درست بگیرم!!!
سری اول ساچمه هام وزن نشده بود.
سری دوم کاغذ با خودم نبرده بودم.
سری سوم افتاب و گرما باعث شد دوربین و اسلحم هنگ کنند.
و این سری هم شل بودن پیچ های قنداق و اماده نبودن شرایط فیزیکی خودم باعث شده گروپم استاندارد نباشه.Khansariha (226)
انشاالله در دفعات بعدی گروپ های بهتری بزارم.موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

البته یک نکته مهمتر از همه این است که ساچمه های ts22 استفاده کردید که اصلا رفتار ثابتی ندارند شما اگه میخواهید مطمئن شوید از ساچمه گرانقیمت jsb یا در رده کم قیمت گامو مچ (تا 35 متر) استفاده کنید تا نتیجه را ببینید Khansariha (8)
دوستان عزیز سلام خدمت همگی.
این گروپ پنج شنبه پیش گرفته شد:
5 شلیک جی اس بی 15.89 با دیانا 52 تیون شده با کیت ورتک.شلیک در حالت نشسته با ساپورت صندلی و بالش.فاصله 57 متر دقیق(190 موزاییک 30 سانتی).
[تصویر: 14088854751.jpg]

از زمان تغییرات انجام شده روی تفنگ تغییر ساچمه طلایی از جی اس بی 15.89 به کراسمن اولترامگنوم و بعد از اون جی اس بی 18.13 داشتم.دلیلش رو خودم هم نمی دونم.یه دلیل دیگه باز شدن گروپ وزن نشدن ساچمه ها بود.دلیل آخر هم تاریکی هوا.در حقیقت این گروپ رو زیر نور چراغهای آخر باغ بعد از تموم شدن عملیات برداشت میوه گرفتم Khansariha (48)
اگر وقت می شد یه گروپ با اولترامگنوم بگیرم کاملا تفاوت دیده می شد.
لینک مرجع