انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
گفتم بگم منم اره ......این یه گروپ خارق اعاده اما قدیمیه که قهرمانم با بوشنل اصل چین و پرو مگنوم هایی که از دوتا بسته دستچین شده بود (البته با قبلش دو تا بسته رو با اب ولرم و مایع خاکستر شستم و با سشوار خشک کردم و تو هر بسته 3 قطره روغن خالی کردم بعد با یه ترازوی جواهر فروشی جداشون کردم!مه وزن حدودیشون 0.98 بود اگر اشتباه نکنم چون برای اواخر خرداده....)و اینکه فاصله هم 18 یا 19 هستش و در رظوبت بالا(محوطه استخر بود!Khansariha (226))و ساپرت هم پتو و بالش و و البته برای مهار ضربه به بالا با طناب به میز بسته بودمش!(دیگه از این نمیتونستم با حوصله تر کار کنم و یه بار دیگه هم گذاشته بودمش و لی لای گروپ های اقا پورنگ گم شد خخخخخخ و لی الان دیدم که بحث شادوست گذاشتم اگر مدیران صلاح دیدن پاک کنن!)تعداد شات هم 5 اخری هم گند زد به گروپ Khansariha (367)
[تصویر: 13473009991.jpg]
کلاً من تا حالا گروپی نگرفتم ( نه با شادو نه 25 و نه اسلحه های دوستان) که یه ساچمه با 4 کیلومتر فاصله نخوره.
دیروز خواستم به گروپ 5 شاتی بگیرم 4 تای اول رو زدم شد گروپ 1,5 سانتی در فاصله 17 متری اون هم با شادو و جت نخجیر. کلی ذوق کردم بعد گفتم آخری رو هم بزنم بعد بذارمش تو سایت همه از قابلیت های شادو باخبر بشن (خخخخخـ!) که آخری اندازه ی گروپ رو به 2,5 سانت افزایش داد!
در اون لحظه دلم می خواست برم ساچمه ی کارخراب کن رو از توی تخته سیبل در بیارم و ذوبش کنم که دیگه از این غلط ها نکنه! خخخخخـ!!!
امیر حسین و صالح عزیز هر دو تا گروپاتون خوب شده .با شادو که دیگه نمی شه تیر رو تیر زد!! باور کنین همین گروپی که شما دو تا گرفتین جزو بهترین گروپ های شادو هست.تازه با پرومگنوم.دیگه چه انتظاری دارین؟؟ رمینگتون 700 که نیست.خسته نباشید.Khansariha (8)
فاصله 19 متر
اسلاویا 634 5.5
گامو مچ
نسیم آرام
[تصویر: 13473566942.jpg]
این دومی حدود 7-8 شلیک تو 15 متری بوده و فقط یکیش کمی پایینتر خورده
[تصویر: 13473566943.jpg]
راستی دوربینم bsa 3.5-10*50 بودKhansariha (8)
سلام گروپ امروز با شادو1000:
فاصله: 20 متر
ساچمه: شهاب ايرني (نوك تيز)
ساپورت:چهار پايه
شات:5تا
دوربين:leupold 4*36
[تصویر: 5odifyhmdlyg1apjyop4.jpg]
خسته نباشید حمید جان.
ولی مطمئن هستید فاصله 20 متر بوده؟
اگر همین قدر باشه با این ساچمه واقعاً گروپ خوبی گرفتید...
دوربین 4*32 هست یا 4*36؟
(2012-09-12 10:57 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خسته نباشید حمید جان.
ولی مطمئن هستید فاصله 20 متر بوده؟
اگر همین قدر باشه با این ساچمه واقعاً گروپ خوبی گرفتید...
دوربین 4*32 هست یا 4*36؟
ممنون
بله فاصله دقيقا از ته خونه تا ته حياط هست كه كه 20-21 متر هست
دوربين هم شايد 4*32 باشه چون روي خود دوربين ننوشته روي جلدش بود كه انداختم دور
سلام
شادو هزار
19 متر
جت
با ساپورت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی عالیه.
منم اگر دوباره بارون شروع نشه امروز با igt یه گروپ میگیرم.
دوستان عزیز ممنون از گروپ هاتون.خصوصا دوستان شادو سوار خخخخخ.
اما یه نکته که چندین بار گوشزد شده و دوستان خیلی رعایت نمی کنند.

1-گروپ گیری برای نشان دادن دقت اسلحه و مهارت تیر انداز هست و حداقل تعداد شلیک باید 5 تا باشه پس اگر 3 تا شلیک کردین و یکجا خورد نگران نباشید که در صورت ادامه ممکنه دو تای دیگه پرت بخوره .منظورم اینه که زیر 5 تا شلیک به قول خودمون قبول نیست خخخخخ.

2- من خواهش میکنم دوستان کمی ذوق هنری به خرج بدن و اگر قادر به تهیه سیبل استاندارد نیستند حداقل خودشون با خط کش و پر گار و. خودکار یه سیبل ساده طراحی کنند تا کلاس کار بره بالا.ولله به خدا اونجوری ارزش کارمون هم بهتر مشخص میشه.

3- خیلی مخلصم.
یا علی
لینک مرجع