انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من تو میدون تیر گروپ های خیلی خوبی از ژ3 دیده بودم که بدون دوربین در فاصله 100 متری زده شده بود حیف ازشون عکس نگرفتم نمیدونستم یک روزی بدردم میخوره.
(2013-11-29 08:18 PM)poya 2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 13857432271.jpg]

گروپ دیانا 27 s 4.5

دوربین سنتر 3_9*40 روی زوم 5

فاصله 18 متر ساچمه r10....
تعداد شلیک پنج شلیک
با ساپورت نشسته در فضای باز . هوای ابری بدون باد

آقا چه میکنه این دیانا 27 خسته نباشی Khansariha (8)
همچنان دنبال R10 قیمت مناسب هستمKhansariha (256)
(2013-12-16 02:05 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب دوستان میبینم که این تاپیک داره خاک میخورهKhansariha (399)
اینم 2تا گروپ 5 تیر از سلاح ژ3 در فاصله 100 متری.البته با استفاده از سایت نشانه روی و تغییر در قنداق سلاح.والبته از گلوله 168gr AMAX.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونطور که میبینید نتیجه بسیار عالی و فراتر از حد تصور هست.گروپی در حد 1.2 اینچ به معنی این هست که این سلاح میتونه دقتی برابر 1.2 moa داشته باشهKhansariha (8)Khansariha (214)

ممنون به خاطر گذاشتن تصاویر.

البته دقت سلاح آلمانی G3 بد نیست ولی این اسلحه G3 نیست. این یک اسلحه آمریکایی به نام PTR هست که در طرح کلاسیک و مدل های مختلف با تکنولوژی روز ساخته می شه. ظاهرا لوله گونه هایی از اون که برای مارکسمن ها ساخته می شه ساخت لوتار والتر آلمان هست.
نه این همون ژ 3 هست

PTR _91K و G3 یه تفاوت کوچکی با هم دارند
[تصویر: G3a3.gif]
[تصویر: g3_sg1.jpg]
در ژ3 ته بچه قنداق چسبیده به خشاب

[تصویر: PTR_91K_Carbine.jpg]
ولی در PTR کمی فاصه بینشون هست

و البته گیره خشاب ژ3 پشت خشاب هست ولی PTR_91K این گیره رو نداره
نقل قول :نه این همون ژ 3 هست

PTR _91K و G3 یه تفاوت کوچکی با هم دارند

در ژ3 ته بچه قنداق چسبیده به خشاب

ولی قنداق، دسته، لوله و حتی خشاب این سلاح ساخت PTR هست.

در بعضی از مدل های PTR مثل A3R هم بچه قنداق به خشاب چسبیده. عکس از سایت رسمی شرکت :

[تصویر: 406x108_i_e1894017ccf8608ae873f24c5bce8a41A3R.png]

با این حال این نظر شخصی من هست. امکان اشتباه قطعا وجود داره. ولی در سایت شرکت می تونید مشخصات انواع مدل ها رو با تصاویرشون مشاهده کنید. البته طبیعیه که برخی مدل ها هم به دلیل خارج شدن از خط تولید در سایت موجود نباشن.

بله درسته.....قضیه بچه قنداق رد میشه

ولی هنوز گیره خشاب میتونه دلیلاستناد به اینکه این اسلحه ژ3 هست باشه...مگر اینکه شرکت PTR مدلی با گیره خشاب هم زده باشه
با سلام خدمت دوستان واساتید .در مورد تصویر اسلحه های بالا ما در اموزشهای که در خصوص تک تیراندازی داشتیم یک نوع سلاح که تیپ و قیافه اون همانند ژ3 بود و در رنگ بدنه که قهوهای و برگه ناظم اتش ان فاقد رگبار و دارای دو پایه و دوربین به طور فابریک بوده که ژ2 ( که در درستی اون شک دارم )به ما معرفی شده بود که صرفا در معموریتهای تک تیر اندازی مورد استفاده قرار میگرفت و دارای دقت فوق العاده ای بود.
خب این هم گروپ امروز ما . به علت سرمای شدید کمی عجله ای شد .دما -7 فاصله 48 و72 متر
[تصویر: 13873140901.jpg]
[تصویر: 13873140902.jpg]
[تصویر: 13873140903.jpg]
[تصویر: 13873140904.jpg]
با سلام :
ای کاش این سلاحها در اختیار کاربران بود ،اون موقع بحث خیلی شیرین تر میشد !!!!!!
در مورد دقت کالیبر 308 که هیچ شکی نیست ، در مورد دقت بعضی از ژ3 ها که قطعاتشون با هم حسابی مچ شده هم هیچ شکی نیست (من خودم یه تجربه عالی داشتم ) ولی دوستان دقت داشته باشید در غرب خصوصا امریکا ، این سلاح با کالیبر های گوناگونی ساخته شده مثلا 243 وینچستر که اتفاقا کارکرد بهتری هم داشته ( منظورم اچ کا 33 نیست ها ).
چرا این لامصب ها دستشون به همه چی میرسه ؟؟
(2013-12-18 12:36 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
ای کاش این سلاحها در اختیار کاربران بود ،اون موقع بحث خیلی شیرین تر میشد !!!!!!
در مورد دقت کالیبر 308 که هیچ شکی نیست ، در مورد دقت بعضی از ژ3 ها که قطعاتشون با هم حسابی مچ شده هم هیچ شکی نیست (من خودم یه تجربه عالی داشتم ) ولی دوستان دقت داشته باشید در غرب خصوصا امریکا ، این سلاح با کالیبر های گوناگونی ساخته شده مثلا 243 وینچستر که اتفاقا کارکرد بهتری هم داشته ( منظورم اچ کا 33 نیست ها ).
چرا این لامصب ها دستشون به همه چی میرسه ؟؟

FN SCAR با کالیبر 308 در فاصله 400 یاردی همچین گروپی ارائه می ده. البته باید مهمات مناسبی برای این کار انتخاب بشه.
و اینکه سلاح SRS در این فاصله تقریبا گلوله ها رو روی هم می زنه!!!!!!!!!!!!!!!!
لینک مرجع