انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام فشار هر دو اسلحه حدود۲۰۰ بار بود
(2015-07-23 01:01 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Flowerجان گروپ پانچر 50متره ولی گروپ شما45 متر! باید در فاصله برابر گروپ گیری بشه برای مقایسه.

والا من نمیدونستم قراره گروپ پانچر تو 50 متر گذاشته بشه وگرنه همون 50 متری گروپ میگرفتم ولی خب بلاخره 5 متر هم اونقدر زیاد نیست که بشه گفت گروپ ای تی اونقدر باز بشه . این مورد رو لطفا اساتید نظر بدن که ایا 5 متر باعث زیاد باز شدن گروپ خواهد شد یا نه .
ولی سید جان طبق کرنویی که اقا صادق از ای تی من داشتن تو فشار 200 تلورانس زیاد بوده
البته اینو هم بگم تین گروپ با ای تی دوستم گرفتم که نو بود . وبی اینو میدونم ته 200 بار برا ای تی تلورانس سرعت شات زیادی داره . بین حدود فکر کنم 180 تا حدود 120 برا ای تی عالی هست . لطفا اگر درست میگم اساتید تایید کنند . ممنون
بنده هم بخاطر همین موضوع فشار مخزن پرسیدم. گالاتیان از فشار 200 تا 180 بصورت صعودی ناچیز بالا میزنه و از 180 به پایین شات های نزولی. بنده با تجربیات خودم برای گالاتیان گروپ گیری از فشار 170 ترجیح میدم.
درمورد پنج متر هرچه مصافت دورتر باشه تأثیر بیشتری میذاره. در نمودار مسیر حرکت ساچمه وقتی فاصله دور میشه نمودار با شیب بیشتری به سمت پایین میاد. مثلا برای ای تی از 10 متر تا 15 متر افت ساچمه ندارید ولی از 70 متر تا 75 متر ممکنه یک سانت یا بیشتر افت داشته باشه. تأیید این موضوع برای 45 متر و 50 متر باید بصورت تجربی مشخص بشه.
با سلام و و وقت بخیر

امروز موفق شدم با دو ساچمه آذرخش2 و نخجیر آمل که به تازگی خریداری شدن یه گروپ بگیرم:

[تصویر: 20%D9%85%D8%AA%D8%B1.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا دوستان نظرشون رو راجع به این دو ساچمه و هماهنگیش با شادو بگنKhansariha (8)
خیلی گروپ خوبی گرفتی با شادو
با این گنجشک رو هم میتونی بزنی
عالیه
(2015-08-11 12:24 PM)hamidlol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و و وقت بخیر

امروز موفق شدم با دو ساچمه آذرخش2 و نخجیر آمل که به تازگی خریداری شدن یه گروپ بگیرم:

[تصویر: 20%D9%85%D8%AA%D8%B1.jpg]

لطفا دوستان نظرشون رو راجع به این دو ساچمه و هماهنگیش با شادو بگنKhansariha (8)

برادرKhansariha (8) گروپ قشنگیه ولی سید امیر بانام کاربری (cornet) تو این فاصله دقتی مثل پی سی پی ازش میگیره شادو سلاح دقیقیه بهتر از این هم میتونی ازش دقت بگیری در کل خسته نباشی بابط گروپی که گرفتید لذت بردیم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر: IMG-20150806-183140.jpg] [تصویر: IMG-20150820-120330.jpg] ..گروپ با سایلنسر گرفتم
[attachment=946][attachment=947][attachment=948][attachment=949]
سلام .
دقت این تفنگ فکر کنم خوبه .امروز 25 متر رو که عالی گروپ گرفت
این تصاویر 45 متر میباشد .(دقیق متر شده)
ویسپر ایکس
دوربین کارل زایس 3*9*40
فاصله 45 متر
وضعیت نشسته با ساپورت
کمی باد
دایره مرکزی رو کمی بزرگتر گرفتم چون چشمم کمی ضعیف و وقتی کوچیکه اصلا نمیبینمش
برادر خسته نباشی زحمت کشیدید Khansariha (8)
گروپ خوبیه . البته اگر از ساچمه بهتر هم استفاده کنید نتیجه بهتری حاصل میشه .( سربلند باشی) Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام . عرض ارادت خدمت دوستان .
این گروپ ها رو امروز گرفتم .
تفنگ دیانا 27 کالیبر 4.5 قدیمی با عمر بیش از 38 سال و یک دوربین که اسمش رو نمیدونم . و بزرگنماییش رو هم نمیدونم
دوربین و تفنگ با هم قبل از انقلاب خریداری شدند و
گروپ ها در 15 متری . 20 متری و 35 متری گرفته شدند .

[تصویر: 20150826-154948.jpg]
[تصویر: 20150826-155001.jpg]
[تصویر: 20150826-155015.jpg]
[تصویر: 20150826-155029.jpg]
[تصویر: 20150826-155050.jpg]

وضعیت : نشسته
ساچمه پرو مگنوم گامو
لینک مرجع