انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تقدیم به شماKhansariha (8)
تفنگ : بنجامین مارادور
فشار باد : 2600 پی اس آی
دوربین : اوانیکس زوم 10x که در فاصله 40 متر صفر شده
ساچمه : جی اس بی اگزکت 15/89
تعداد شلیک : 6 ساچمه
فاصله : دقیقا 50 متر
ساپورت : متکای رانندگی و آینه اتومبیل
وزش باد : تقریبا صفر
ارتفاع تارگت از سطح : 80 سانتیمتر
[تصویر: 13541323681.jpg]
با سلام. یه گروپ از ساچمه جدیدی که گرفتم جی اس بی اگزیت و گروپ جی اس بی استراتون و پرو مگنوم و مقایسه آنها با هم. به نظرم اگزیت تو فاصله های بالا عملکرد بهتری داره. ببخشید اگه تصاویر زیاد قابل دیدن نیست چون با گوشی عکسها رو گرفتم . ولی چیزی که برای خودم تعجب آور بود اینکه استراتون بیشتر جمع خورده که شاید علتش هم صفر دوربین با همین ساچمه بوده.. اسلحه 350 مگنوم[تصویر: 13541331241.jpg][تصویر: 13541331263.jpg]
سلام دوستان امروز فرصتی شد با دوست و مهمان عزیز اقا مهرداد کوهی بریم و گروپی بگیریم

توضیحی بدم اون ساچمه سمت چپ بالا جهت تنظیم بود .

اسلحه هاتسان ای تی 44- 10
ساچمه فالکن 13.43 گرین
فاصله . 22 متر
تعداد شلیک: 5 ساچمه
ساپورت نسبتا" مناسب

[تصویر: 13541413181.jpg]
مسیح جان ایولا بالاخره تفنگو مهرداد جان رو استاد کردی Khansariha (219)

امروز بلیزاردو بردم بیرون برای صفر دوربین ولی متاسفانه وزش باد اجازه نداد
یه فاصله 25 متری پشت دیوار بسیج وجود داشت که جلوی باد اونجا گرفته شده بود دوربینو از تبلک افقی تنظیم کردم تبلک بالا موند برای دفعه بعد
تفنگ : اوانیکس بلیزارد
ساچمه : باراکودا 21 گرین
دوربین : بوشنل 9x
ساپورت : چهارپایه فلزی نقاشی ساختمانKhansariha (226)
تعداد شلیک : 5 ساچمه
فاصله : 25 متر دقیق
دستیار : جناب سروانKhansariha (397)
کاغذی که استفاده کردم مناسب نبود چسبوندمش به یه بطری 4 لیتری جای روغن یا تینر یا همچین چیزی
[تصویر: 13542078621.jpg]
بله حبیب جان البته تفنگ اقا مهرداد استاد بود یکم استاد تر شد خخخKhansariha (8) کلی اهداف ریزو درشت تو فاصله های مختلف زدیم شیشه ایستک توی فاصله 120 متری پوکه شاتگان درب نوشابه توی 40 متر و ..... و خیلی ها ی دیگه .Khansariha (8)
(2012-11-29 08:29 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسیح جان ایولا بالاخره تفنگو مهرداد جان رو استاد کردی Khansariha (219)

امروز بلیزاردو بردم بیرون برای صفر دوربین ولی متاسفانه وزش باد اجازه نداد
یه فاصله 25 متری پشت دیوار بسیج وجود داشت که جلوی باد اونجا گرفته شده بود دوربینو از تبلک افقی تنظیم کردم تبلک بالا موند برای دفعه بعد
تفنگ : اوانیکس بلیزارد
ساچمه : باراکودا 21 گرین
دوربین : بوشنل 9x
ساپورت : چهارپایه فلزی نقاشی ساختمانKhansariha (226)
تعداد شلیک : 5 ساچمه
فاصله : 25 متر دقیق
دستیار : جناب سروانKhansariha (397)
کاغذی که استفاده کردم مناسب نبود چسبوندمش به یه بطری 4 لیتری جای روغن یا تینر یا همچین چیزی
[تصویر: 13542078621.jpg]

آقا حبیب عزیز کارتون حرف نداره دمتون گرم
ولی یه نکته به ذهنم رسید که شاید میشد بهتر از این هم گروپ گرفت و اون نکته اندازه خال سیاه و البته شکل اون هست .

با توجه به دقت اوانیکس و ساچمه باراکودا و فاصله 25 متری و زوم دوربین 9x, اگر خال سیاه به شکل دایره و به اندازه حدود 5 تا 7 میل بود ( در حدود قطر یک ساچمه ) به یقین میشد گروپی جمع تر از این گرفت مثل گروپ آقا مسیح

شاد باشید
افرین بر شما سعید جان موافقم به نکته ظریفی اشاره کردید .Khansariha (8)
باسلام خدمت دوستان Khansariha (48)
دیروز عصر تفنگ پسرم که شادو 1000 کپ پلاستیک کالیبر 4.5 با دوربین 40*9*3 گامو اصل هستش باهاش تو فاصله 10 متری داخل سالنبدون کمترین وزش باد ، با ساپورت به حالت نشسته گروپ گیری کردم که عکسش رئ براتون میزارم .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[align=right] دیانا 56 خودم
کالیبر 4.5
ساچمه پرو مگنوم
فاصله 15 متر
5 شلیک
دوربین بوشنل 40-9-3
نشسته با ساپورت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم یه گروپ که دیشب ساعت 7 گرفتم
شادو هزار 4.5
دوربین لئوپولد 6*32
ساچمه گامو مچ
فاصله 10 متر
نشسته با ساپورت
10 شلیک
اون یکی هم بنظرم مشکل از ساچمه بود که پرت خورده. ساچمه ها نه دستچین شده بود، نه وزن و نه رو غنکاری...

[تصویر: 20283297471877306604.jpg]

[تصویر: 96675288480191903337.jpg]

امرزو اگر وقت کردم فاصله بیشتر یه گروپ دیگه میگیرم توی.
لینک مرجع