انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من تا حالا اشتباه میکردم میرفتم بسته ای 65 تومن پول جی اس بی میدادم از این به بعد میرم ساچمه بیژن میخرم گروپ زیر یک سانت میگیرم در 50 متر.
حالا از شوخی گذشته این دوستون فکر کنم فاصله رو به جای میلیمتر نوشتن متر.Khansariha (8)
متاسفانه تو چند صفحه اخیر گروپهایی دیدم که از تفنگ خودم نا امید شدم. چند رز قبل با ای تی لوله والتر با ساپورت تو 50 متر گروپ گرفتم شد 2 سانت . د[تصویر: 13910929561.jpg]
البته 50 متر واقعی نه تخمینی که 20 متر رو 50 متر میبینند.[تصویر: 13910933841.jpg]
بهنام جان گروپ خوبیه.بدون ایراستریپر اوضاعش چطوره؟Khansariha (8)

این گروپ رو من یه مدت پیش گذاشته بودم فاصله 57 متر دقیق با 5 تا جی اس بی و ساپورت.دیانا 52 تیون شده و دوربین سنتر 40.صرفا جهت یادآوری که فنری دقیق مثل 52 تو فواصل بالای 40 چطور میزنه...

[تصویر: 13706067611.jpg]
(2014-02-04 11:03 AM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-03 11:13 PM)wolftuning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
گروپ امروز من با تفنگ 350 مگنوم تکیه گاه صندلی فاصله 35و45 متری دوربین سنتر پوینت 4-16×40 ساچمه بیژن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز مطمئنی فاصله رو درست متر کردی.اخه با ساچمه بیژن.فاصله 45متر .350مگنوم .اونم با ساپورت صندلی چنین گروپی بده.این گروپ رو 52با این شرایط نمیده چه برسه به 350.من خودم 350دارم با انواع ساچمه ها امتحان کردم. اونم با ساپورت گامو.با ساچمه های jsb.promgnum.corasmn.diana.که از همه بهتر کراسمن بود که تو 50متری گروپ 2.8سانتی متر داد.

با تشکر از دوستان عزیزmarksman.cordoba.rezakaraj.که درمورد این گروپ نظر دادن.من هم وقتی این گروپ رو دیدم شاخ در اوردم.باید گفته بالامو اصلاح کنم.که غلط تایپی شد4.8سانتی نزذیک به50سانت.وفاصله55قدم بزرگ که من 50متردر نظر گرفتم.درمورد گروپ بال بگم اگه 5.5بود لااقل یه چیزی.اما4.5هست به این سادگی نمیشه گذشت
نکته : خیلی از دوستانی که پا به این تاپیک میزارن با رفتار اکثر از تفنگها آشنایی دارن حالا چه تجربه شخصی چه برسی های پیرامید و... البته جسارت نشه شاید دوستمون فاصله رو اشتباه کرده چون خود بنده نیز این سلاح رو دارم و تست کردم عمرا همچین گروپی بده حتی خیلی از pcp ها با این ساچمه نمیتونن چنین گروپی بدن Khansariha (8)

اینم برای که بدون عکس نباشه
سلاح وایرخ 80
دوربین 3-12*40 بوشنل
فاصله 18 متر
5 شلیک
با ساپورت صندلی
ساچمه جی اس بی اگزکت 7.33

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته دوستان اين ساچمه .ساچمه خوبيه برخلاف تصور بنده !!
در فاصله 10 متري با شكاف درجه و تفنگ 4.5 b3 تير رو تير مي زنه !!
اولش فكر كردم توهم زدم !!
بعد يكي از دوستان رو زحمت دادم اومدن خونه ديدم نه واقعا اهدافي همچون عدس يا سوراخ كليد تا نوك كبريت رو مي تونه بزنه !!!
دوستمون هم فرمودن يه گروپ بگير بزار كه گفتم كي باورش ميشه Khansariha (214)
(2014-02-04 12:41 PM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته دوستان اين ساچمه .ساچمه خوبيه برخلاف تصور بنده !!
در فاصله 10 متري با شكاف درجه و تفنگ 4.5 b3 تير رو تير مي زنه !!
اولش فكر كردم توهم زدم !!
بعد يكي از دوستان رو زحمت دادم اومدن خونه ديدم نه واقعا اهدافي همچون عدس يا سوراخ كليد تا نوك كبريت رو مي تونه بزنه !!!
دوستمون هم فرمودن يه گروپ بگير بزار كه گفتم كي باورش ميشه Khansariha (214)

پس با این حساب باید با 54 پشه رو در هوا هدشات کنه .... Khansariha (214)
عبدالله جان شما داری درباره 10 متر صحبت می کنی!! هیچ کی از دقت ساچمه سرتخت حتی دیابلو پاکستانی ها تو این فاصله تعجب نمی کنه رفیق! با شانگهای 55 تو فاصله 15 متر با همین ساچمه سکه یک قرونی رو راحت می شه بارها زد. ولی یه ساچمه 4.5 سبک با تولرانس بالا توی فاصله بالا با یه تفنگ قوی افتضاح میزنه.من گروپ 22 متر با 52 و دیابلوی اصل گذاشتم شماره پستش یادم نیست.دو تاش حتی توی سیبل هم نخورده بود. تازه 22 متر! ولی همون ساچمه با 31 تو 15 متر روی هم می خوره.Khansariha (8)
(2014-02-03 11:13 PM)wolftuning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
گروپ امروز من با تفنگ 350 مگنوم تکیه گاه صندلی فاصله 35و45 متری دوربین سنتر پوینت 4-16×40 ساچمه بیژن

با سلام

اگر كسي با pcp ويا حتي وايروخ 100 و ساچمه jsb تو 45 متر يه همچين گروپي بگيره من بهش ايولا ميگم و خودشو و تفنگشو از بهترينها و حرفه اي ترينهاي دنيا ميدونم. اگه يه نگاهي به كليپهاي گروپ گيري موجود تو اينترنت براي بهترين تفنگهاي بادي دنيا بندازين منظور منو متوجه ميشين. ولي در مورد اين گروپ نميدونم چي بايد بگم. تو خود حديث مفصل بخوان از اين مجمل ...
سلام
در مورد عکس گروپی که گرفتم بگم ...
از کسانی که نظر درستی دادن متشکرم و کسانی که حرفای بی ربط زدن هم یه چیز بگم که حوصله کل کل کردن با کسی رو ندارم و کسی رو مجبور به باور کردن گروپی که گرفتم رو نکردم.
در ضمن من نه تو تخمین فاصله اشتباه کردم و نه چیز دیگه و تنها اشتباهی که کردم اینه که تو این تاپیک عکس گذاشتم چون خیلیا ظرفیت دیدن خیلی چیزا رو ندارن...
از اساتید و دوستانی که احترام خودشونو تو این سایت نگه میدارن و واسه خودشون شخصیت قاعل هستن و نظرات بی ربط نمیدن متشکرم و کوچیک همشون هم هستم.
یا علی
لینک مرجع