انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام و عرض ادب
اخیرا بعضی از سلاح ها را با وایرخ از لحاظ دقت در این فاصله مقایسه میکنن
لازم دانستم از این سلاح در این فاصله یک گروپ ۱۴ شاتی بزارم
انشاا... در نظر دارم در فاصله ۴۰ و ۵۰ متر هم گروپ بزارم که با دقت بیشتری مقایسه شود و در حق وایرخ این سلاح استثنایی اجحاف نشود
از راهنمایهاتون سپاس گذارم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر: 14310672881.jpg][تصویر: 14310674911.jpg][تصویر: 14310676411.jpg]
سلام عرض میکنم خدمت دوستان و سروران
بدلیل اینکه قول داده بودم که در فاصله ۵۰ متر از سلاح وایرخ ۱۰۰ گروپ بزارم تصمیم گرفتم که امروز این کار رو انجام بدم . که حاصل کار شد این البته اگر شلیک چهاردهم خطا دست باعث نمیشد گروپ باز بشه خیلی جالب تر میشد . ضمن اینکه بنده در کل گروپ گیر نیستم
به روایت تصویر
وضعیت درازکش
ساپورت متکا
دوربین bsa 6.24.44
زوم ۱۲
وضعیت جوی بسیار گرم باد ملایم
۱۴ شات
ساچمه jsb 18,13 برای هردو گروپ استفاده شده است
وایرخ ۱۰۰ . ۴۱ ژولی
یک گروپ ۵ شاتی هم در همان فاصله با همان فاصله و ساپورت و زوم
البته با سلاح حدود ۲۵۰ شلیک داشته ام و هنوز لوله رو تمیز نکردم
لطفا اساتید نظر بدن
سپاس گذارم
[تصویر: 14310692271.jpg][تصویر: 14310693931.jpg][تصویر: 14310695131.jpg]
حسین عزیز ، ممنون از زحمتتون!
اولین چیزی که من در موردش پیشنهاد میدم این است که : برای گروپ گیری بخصوص در فواصل بالاتر از 40 متر استفاده از تارگت هایی با طرح کراس هایر ساده و با هدف وسط (سنتر دات) مشخص تر هست. چون از دوربین خوبی دارید استفاده می کنید و ظرافت ریتایکل خوب و تصحیح پارالکس خوبی هم داره ، نتایج بهتری خواهید گرفت. در کل گروپ خوبی هست و شاید امکان جمع تر بودنش باشه ولی خوب در فضای باز و بدون شوتینگ رست و پوزیشن مناسب انتظار بیش از این نیز منطقی نیست.
(پیرو پست قبلی برخی دوستان داشتن گروپ های بسته ای در این حد در وضعیت های تیراندازی ایستاده و ... دارند که اگر این نتیجه را در فواصل بالا گرفته اند نشان از مهارت آنها داشته ولی دال بر زیرسئوال بردن آزمایش های دیگر دوستان و یا کم دقت بودن سلاح را ندارد)
در کل علاقه خوبی به هدفزنی دارید حداقل یک شوتینگ رست ساده و یا دوپایه برای تست های دقت و هدفزنی خودتون تهیه کنید.
سلام دوستان امروز برای بار سووم امتاحان کردم با بی تی 65 تو فاصله 50 به بالا ی شیع (سنگ) به طول و عرض 10 در 10 رو از 50 تا 70 متری راحت با تیر اذرخش 2 زدم متاسفانه نتونستم عکس بگیرم امروز اونجا شلوغ بود نمیشد زیاد جدی برخورد کرد... با تی اس 22 زدم هر بار پایین یا چپ میخورد تیر مصرفی من اذرخش 15 گیرین که خیلیم دفرمه و زشت بودن دوتا خشاب 10 تایی رو به هدف زدم سوالم اینه چرا اون تیر ایرانی اینقدر خوب عمل کرد با وزن کم اما تی اس های خوش فرم و 22 گیرین انقدر تو سلاح من کج میزنن؟Khansariha (8) خیلی عجیبه برام اذرخش2 کجا تی اس 22 کجا فشار مخزن هم از 220 بار شروع شد به شلیک های دقیق تا قبل از 150 یعنی تقریبا 150 شروع کرد به 50 سانت پایین زدن در کل عالی زد دوستان لطفا دلیلشو بگن من که گیج شدم Khansariha (226)
(2015-05-08 09:38 PM)jango نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان امروز برای بار سووم امتاحان کردم با بی تی 65 تو فاصله 50 به بالا ی شیع (سنگ) به طول و عرض 10 در 10 رو از 50 تا 70 متری راحت با تیر اذرخش 2 زدم متاسفانه نتونستم عکس بگیرم امروز اونجا شلوغ بود نمیشد زیاد جدی برخورد کرد... با تی اس 22 زدم هر بار پایین یا چپ میخورد تیر مصرفی من اذرخش 15 گیرین که خیلیم دفرمه و زشت بودن دوتا خشاب 10 تایی رو به هدف زدم سوالم اینه چرا اون تیر ایرانی اینقدر خوب عمل کرد با وزن کم اما تی اس های خوش فرم و 22 گیرین انقدر تو سلاح من کج میزنن؟Khansariha (8) خیلی عجیبه برام اذرخش2 کجا تی اس 22 کجا فشار مخزن هم از 220 بار شروع شد به شلیک های دقیق تا قبل از 150 یعنی تقریبا 150 شروع کرد به 50 سانت پایین زدن در کل عالی زد دوستان لطفا دلیلشو بگن من که گیج شدم Khansariha (226)

دوست عزیز اولا این مقایسه ی شما به هیچ عنوان قابل اسناد نیست چون متاسفانه روی سنگ و هدف تست کردید پس اسمش گروپ گیری نیست و فقط و فقط تست بر روی سیبل هست که برتری یک ساچمه رو ثابت میکنه !
ثانیا،اذرخش2 کجا تی اس 22 کجا ؟!؟! متوجه منظورتون نمیشم !!!!!
در اخرین برسی های بنده که در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم مطرح کردم اذرخش 2 ساچمه ی بسیار خوش ساخت ایرانی هست و اقا حمید ساچمه ای برای رسیدن به چنین نتایجی کلی زحمت کشیدن که منم تا حدی در جریان امور هستم حالا مقایسه ی این ساچمه با تی اس 22 های جدید که معلوم نیست از کجا اومده با تلورانس وزنی زیاد و ... منطقی نیست.تازه میگید اذرخش بهتر زده ولی بجای تشکر از تولید کنندگان این ساچمه ........ Khansariha (290)
(2015-05-08 10:27 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-08 09:38 PM)jango نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز اولا این مقایسه ی شما به هیچ عنوان قابل اسناد نیست چون متاسفانه روی سنگ و هدف تست کردید پس اسمش گروپ گیری نیست و فقط و فقط تست بر روی سیبل هست که برتری یک ساچمه رو ثابت میکنه !
ثانیا،اذرخش2 کجا تی اس 22 کجا ؟!؟! متوجه منظورتون نمیشم !!!!!
در اخرین برسی های بنده که در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم مطرح کردم اذرخش 2 ساچمه ی بسیار خوش ساخت ایرانی هست و اقا حمید ساچمه ای برای رسیدن به چنین نتایجی کلی زحمت کشیدن که منم تا حدی در جریان امور هستم حالا مقایسه ی این ساچمه با تی اس 22 های جدید که معلوم نیست از کجا اومده با تلورانس وزنی زیاد و ... منطقی نیست.تازه میگید اذرخش بهتر زده ولی بجای تشکر از تولید کنندگان این ساچمه ........ Khansariha (290)

خب منظور از اذرخش کجا و تی اس کجا ساختو وزنو فرم ساچمه بود؟ این که میفرمایید تی اس ها هم تلورانس دارن قبول دارم قبلا ساچمه یک تکه بود کاملا خوش تراش اما حالا دو طرف ساچه کمی لبه داره اماااااااااااا اذرخش خیلی دفرمه تر داداش چنتا تیر باهم مقایسه کردم نوکای بعزیاشون ذخیم تر بود حتی قسمت عقب ساچه وقتی داخل خشاب میره از بس بهنه دفرمه میشه ....با این حال خیلی عالی میزنه و همینطور که فرمودین بنده هیجان زده بودم یادم رفت تشکر کنم تشکر میکنم از سازندش بهتر ی گروپ در شرایت عالی بگیرم اینجا چیزی که مطح شده بیشتر برای من 15 گیرین 22 گیرین هست و دیگر چطوری تیر ایرانی با اون شکل دفرمش انقدر خوب میزنه تیرای دیگه با ظاهر عالیو وزن خوب نه ؟؟؟؟؟؟Khansariha (8) Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)2
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)
این مشکل دفرمگی در ساچمه های اذرخش2 در تولیدات جدید رفع شده در صور تمایل بفرمایید تا ساچمه اذرخش 18 و 22 گرین رو براتون بفرستم تا مجددا تست کنید.قول میدم تی اس 22 و ..... در برابر اذرخش 22 گرین (صاعقه) حرفی برای گفتن نداشته باشند !
سازگاری ساچمه با یک سلاح قابل پیش بینی نیست و تا تست و برسی نشه نمیشه از روی ظاهر و وزن ساچمه ها نتیجه گیری کرد
(2015-05-09 12:56 AM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)
این مشکل دفرمگی در ساچمه های اذرخش2 در تولیدات جدید رفع شده در صور تمایل بفرمایید تا ساچمه اذرخش 18 و 22 گرین رو براتون بفرستم تا مجددا تست کنید.قول میدم تی اس 22 و ..... در برابر اذرخش 22 گرین (صاعقه) حرفی برای گفتن نداشته باشند !
سازگاری ساچمه با یک سلاح قابل پیش بینی نیست و تا تست و برسی نشه نمیشه از روی ظاهر و وزن ساچمه ها نتیجه گیری کرد

بسیار عالی داداش حتما بهت مراجعه میکنم خیلی مشتاقم تیر ایرانییییییییی عزیزKhansariha (8) راه دور نیست هزینه کم دقت بالا تی اس خریدم هزینه زیاد دقت کم مثل اینکه یکی بزنه تو گوشت با البخد بگی مچکرم ههه ...این تیر رو بهش خوش بینم که به یاری خدا حرف اولو بزنه Khansariha (8)
لذت تیرندازی برای اولین بار تو عمرمو تجربه کردم وقتی تیرا پیا پی میخوردن به هدف حسابی حالم خوب شد :)
با سلام
دوستان امروز فرصتی شد یک گروپ با اسلحه خودم بگیرم(تخته پشت سیبل مناسب نبود تیرهای کمانه می کردند به همین دلیل یک خورده سیبل بد شده)
اسلحه:diana magnum 350 cal 0.22
دوربین:سنتر 3-9*32
ساچمه کراسمن هالوپوینت
فاصله :20 متر دقیق از سر لوله
هشت شلیک
می خواستم نظر اساتید را درباره ی گروپ بدونم که آیا عادیه یا تفنگم بی دقت شده؟
اون قسمتی هم که دورش خط قرمزه شلیک دومه که فکر کنم مربوط به خطای خودم باشه.
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
اقای میک از ساپورت هم استفاده کردی یا نه؟گروپ برای تفنگی مثل 350 که دارای لکد زیادی هست خوبه.موفق باشید.
لینک مرجع