انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-03-08 02:14 PM)mahmadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی ببخشید که امکانات کم بود از این به بعد گروپهای حرفه ای میزارم فقط میخوام اساتید به این گروپ نظر بدند ممنون.

وایرخ 80 کالیبر 4.5
دوربین سنتر پوینت 3-9×32
با ساپورت خوب
فاصله 19 متر دقیقmg]

با سلام دوست عزیز.
گروپ خوبی گرفتید ، ولی بهتره قطر خال سیاه را برای این فاصله کمتر کنید تا گروپ جمعتر و دقیق تری بگیرید .
برای این فاصله یک خال با قطر 6 یا 7 میلیمتر خوبه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهزاد جان تو گروپ هالو پوینت من یه سوراخ جدا از بقیه متمایل به سمت ساعت 9 دایره وسطی می بینم.اونم جزو 5 تاست یا کلا قصه اش جداست؟ اگه اون نباشه گروپ خوبیه ولی با 56 خیلی بهتر هم می تونه باشه.
همینطور پرومگنوم ... احتمالا پرومگنوم خوبی نبوده.
ولی مانستر رو با این تفنگ بهتره بی خیال بشی.هم به فنر و واشرت آسیب میزنه هم دقت خوبی نداره.من فکر کنم دیانای شما هم بهترین گزینه براش جی اس بی اگزکت 16 باشه.
یه سوال دیگه ساپورتتون چه وضعی داشت؟Khansariha (8)
اون هالوپوئنت لرزش دست بود.این پرومگنوم ها هم بهترین پرو مگنومی بود که تا حالا داشتم Khansariha (214)

jsb هام تموم شده ولی گروپ هالو پوینت بهتر ه
ساپورت هم 98% مناسب و ثابت بود
البته 5 تیر پرومگنوم یکجا خورده

کلا تفنگ یکمی دقتش کم شده که باز کردم دیدم واشر سه گل از بین رفته دوستان اگه سراق دارند یه ندا بدند(البته شرمنده جاشش اینجا نیست
آقا بهزاد ممنون از گروپی که گرفتید Khansariha (8)
البته این رفتار طبیعی بود .
با نظر دکتر برای JSB برای نتیجه بهتر موافقم ولی نه برای مسافت دور اونجا نظرم کمی به کراسمن هست Khansariha (214)
هرچند تفنگ و تیراندازی همه از نظر نتایج برای اغلب کمی متفاوته و ممکنه نتایج دیگری یا من برای شما اونطوری که مطرح میشه حاصل نشه ولی در کل نزدیک خواهد بود امیدوارم گروپهای همیشه خوبی داشته باشید . Khansariha (256)
[تصویر: 13632091241.jpg]

گروپ مارادور کالیبر 177.

ساچمه :جی اس بی 8.43 گرین .

وضعیت : ساپورت مناسب .

فاصله: 20 متر

تعداد شلیک :4 شلیک .
دوستان سلام
امروز پس از بازگشت از تهران فرصت شد تا تفنگ آکار خودم را گروه گیری کنم.
مکان : استادیوم علی دایی باشگاه تعطیل شده ی اهداف پروازی
وضعیت اقلیمی : بادی و ابری , سمت باد وقتی پشتم به جنوب بود از جنوب غربی به شمال شرقی و با شدت ۵ مایل
فشنگ سهمیه ای عقاب شماره ی ۵
تفنگ آکار چرچیل ۲۰۶
چوک شماره ی ۲
فاصله ۳۰ متر + - ۰.۵۰ متر
[تصویر: 13633001821.jpg]
[تصویر: 13633003171.jpg]
[تصویر: 13633005661.jpg]
دوست عزیز ممنون بابت زحمتی که کشیدید ولی گروپ گیری فقطمال بادی و گلوله زن هست و تست جمع زنی تفنگ ساچمه زن و فشنگ پترن گیری نام داره که تاپیک مجزا داره.
اگر میشه زحمت بکشید و این پستتون رو به اونجا انتقال بدید.
تشکر!
(2013-03-15 09:58 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ممنون بابت زحمتی که کشیدید ولی گروپ گیری فقطمال بادی و گلوله زن هست و تست جمع زنی تفنگ ساچمه زن و فشنگ پترن گیری نام داره که تاپیک مجزا داره.
اگر میشه زحمت بکشید و این پستتون رو به اونجا انتقال بدید.
تشکر!

سرور گرامی
من قبل از مطرح کردن موضوع گشتم ولی تایپیک مورد نظر را پیدا نکردم. از نحوه ی انتقال یا حذف نوشته نیز سر در نمی آورم
ببخشید اگر امکانش هست مدیران انجمن راهنمایی یا تصحیح نمایند
سلام برادر Khansariha (8)
این هم لینک خدمت شما

لینک مرجع