انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اوه اوه اوه...ببین چی شده که داش مسیح هم به ستوه اومده.....

مسیح جون ما هم قبول داریم پرومگنوم خیلی خوب نیست ولی به نظرت مثلا یکی مثل من با یه دیانا 45 دست دوم کالیبر 4.5 با این وضع جیبم چی خوبه برام؟
داش مسیح ساچمه هایی که شما مد نظرتونه مال سلاح های با قیمت بالای 800-900 هست نه گامو 400 تومنی
esijoon عزیز اشتباه نکنید
ببخشید که اینجوری میگم ولی درسته که بین پرومگنوم و باراکودا شاید اختلاف قیمت 4 الی 5 برابری باشه ولی تفاوتی که وجود داره در اینه که شما وقتی با پرومگنوم به سمت هدف تیر اندازی میکنید در 5 شلیک 2 اصابت دارید و برای اینکه تعداد اصابت ها بیشتر بشه و به 3 برخورد در 5 شلیک برسه تعداد زیادی ساچمه مصرف میکنید ولی با استفاده از ساچمه دقیق و مناسب از اول ممکنه در 5 شلیک 3 الی 4 اصابت داشته باشید
یکی از مواردی که باعث میشه مصرف ساچمه شما با استفاده از نوع مرغوب پایین بیاد ارضاء حس تیراندازی شماست که میل به تیراندازی بعد از چند برخورد و اصابت رو کم میکنه و عطش موفقیت رو از بین میبره
چنانچه تا حالا از این نوع ساچمه ها استفاده نکردید پیشنهاد میکنم با یکم سفت کردن در جیب مبارک یک بسته از اون رو امتحان کنید شاید گرون بودن هر شلیک باعث تقویت هدف گیری شما هم بشه

موفق و سربلند باشید
مسعود جان فکر کنم اگه جی اس بی 15 گرینی بگیری بهترین نتیجه رو داشته باشی.البته اگه تفنگت 4.5 باشه باید از همون نوع 8 گرینش رو بگیری.Khansariha (8)
ممنون از مهدی عزیز؛ من هم جوابمو گرفتم بالاخره ... Khansariha (219)
با سلام
امروز باز هم فرصتي شد يه گروپ بگيرم
وايرخ 80 كاليبر 4.5
ساچمه كراسمن فيلد هانتينگ با گرين 7.9
تعداد 6 شات
فاصله 20 متر با ساپورت (بلوكه سنگي) و بدون دوربين
وضعيت باد هم ملايم
[تصویر: HW80_Crosman.jpg]

يا علي
آفرین محمد جان.با مگسک اونم از 20 متری خوب بوده.ولی وایرخ بهتر از اینا هم گروپ میده.
Khansariha (8)
بسیار عالی و زیبا ShADoVV عزیز،
دست مریزاد...
فقط یک نکته، این سیبلی که استفاده کردید استاندارد 20 متر هست؟
اساتید گرام.
برای شدو بهتریم ساچمه بعد از پرو مگنوم چیه؟خخخخخ
درسته مسعود جان برای هر دو خوبه.Khansariha (8)
500 تایی 42000 تومن.
مهدی جان و مسعود جان، ببخشید میپرم تو بحثتون ... Khansariha (8)

مسعود جان، فکر کنم بهترین ساچمه برای CFX Royal .22 شما ساچمه ی JSB Exact Jumbo .22 15.89gr (تا اون جایی که من اطلاع کسب کردم) هست ...

من خودم کالیبر 4.5 ش رو سفارش دادم که یه چند روز دیگه برام میاد از نمایندگی JSB تو اصفهان

این هم لینک سایت نمایندگی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با پست یا تی-پاکس می فرستن، البته گفتن در حال حاضر کالیبر 5.5 رو ندارن ...

عرض ارادت و اخلاص ... Khansariha (8)
لینک مرجع