انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ساچمه ها سورت نشده و رندم بودند
فشار مخزن رو هم چک نکردم
Khansariha (8)
[تصویر: 14291045161.jpg]
دوستان ساپورت نشسته تکیه به دیوار . داخل سوله
دوربین سنتر پوینت ۴.۱۶.۴۰ زوم روی ۱۲
وضعیت جوی هم که توی سوله اصلا باد نیست
چقدر آشنا بنظر میرسهKhansariha (214)
تبریک میگم دوست عزیز Khansariha (8)
میبینم که مارادوره داره کولاک میکنه خخخخخ Khansariha (256)
واقعا گروپ مارادور بدون ساپورت عالیه و فشار هم اگر میگفتید خیلی خوب میشد که روی چند بار بوده .
سلام استادKhansariha (8)
ما که بی صبرانه مشتاق دیدار شما بودیم کم لطفی کردید چراغ خاموشامدی و رفتی سعادتی نشد شما را دیدار کنم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
مشکل سلاح ساچمه بود خدا را شکر حل شد بی نظیر گروپ میده
در کل به خود افتخار میکنم که عضو این سایت شدم واقعا اساتید با تجربه هستن و سایت بی نظیره تبریک میگمKhansariha (198)

سلام عرض میکنم خدمت دوست خوبم ابادان Khansariha (8)
فشار فول . و خشاب اول Khansariha (256)
سلام
چند وقت پیش یه بسته ساچمه 250 تایی جی اس بی خریدم برای تمرین و گروپ گیری که متاسفانه نزدیک 70 درصد دامنشون خراب بود و نیاز به اصلاح داشت و همشون اکسیده شده بود
اینگروپ مال بدترین ساچمه های تو بسته هست که برای هدف زنی گذاشته بودم ، رد کتیفی ساچمه به لبه های کاغذ گرفته
تا سر وقت ساچمه ها بشورم و وزن کنم و چند تا گروپ تو 25 و 50 و75 و 100 متر بگیرم Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باتوجه به خرابی ساچمه گروپ خوبیه ولی دوست عزیز تو فاصله 50 متر هم گروپ بزار بینم رگلاتور چطور خودشو نشون میده.
(2015-04-17 01:33 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باتوجه به خرابی ساچمه گروپ خوبیه ولی دوست عزیز تو فاصله 50 متر هم گروپ بزار بینم رگلاتور چطور خودشو نشون میده.

ببخشید میشه بگین منظور از رگوله و رگلاتور چیه
با سلام. دوستان محترم اگه سوالی هست لطف کنید تو خصوصی بیان کنید تا تاپیک به روال خودش برگرده. ممنون.
سلام Khansariha (8)
ساچمه ی جی اس بی 18 گرین
فاصله : 50 متر
ایرارمز اس 510
5شات
[تصویر: 14293046511.jpg]
Khansariha (8)
لینک مرجع