انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

علی جان خیلی ممنوم از شما بخاطر ریزبینی .Khansariha (8)ولی دقیق خاطرم نیست که با زوم 24 عکس گرفتم یا کمتر ولی با توجه به عکس زیر فکر کنم زوم کمتره حالا فردا دوباره برسی میکنم ولی چند نکته رو باید عرض کنم .

اول اینکه علی اقا چرا تیر سمت چپی رو حذف کردین Khansariha (8)اون عالی خورده یعنی سه عدد از تیرها توی شکاف برخورده کرده و دوتای دیگه به لبه شکاف و یکی از تیرها دو سانتیمتر به راست که عرض کردم به دلیل وزش باد بود بنظرمن اونی که به راست خورده بود رو باید حذف میکردید ونادیده گرفته میشد !! که 100./ گروپ کلی زیر 3 سانتیمتره علی جان کمی دقیقتر نگاه کنید سمت راست لبه شکاف ترکی ایجاد شده که تا اخر هم ادامه داره که ساچمه دقیقا" کنار اون برخورده کرده من 1 عکس دیگه قرار میدم شاید بهتر پیدا باشه و این نشون میده که گروپ خیلی جمع هستش و اون یکی کاملا" پرت به راست برخورد کرده لاکن دلیلشو من وزش باد میدونم .

زوم 24x
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکس همچیزو مشخص میکنه
[تصویر: 13755545113.jpg]

محل تیراندازی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت عزیزان. امروز فرصتی پیش اومد که طبق پیشنهاد علی آقا (خالزن) چند مدل ساچمه رو با مارادور جدید تست کنم و ازشون گروپ بگیرم. هدفم بیشتر این بود که تفاوت این اسلحه با قبلی رو بسنجم. چیزی که برام جالبه اینه که تفاوتهایی بین این دو اسلحه بود.و تنها یه وجه مشترک داشتن و اون اینکه به هیچ عنوان با ساچمه جی اس بی 16 گرین همخونی ندارن در صورتی که مارادور قبلی ساچمه استراتون رو باز میزد ولی این یکی کاملا با این ساچمه همخونی داره و موردی که سوال برانگیز شده اینه که وزن هر دو ساچمه جی اس بی اگزیت و استراتون یکی است.
اسلحه مارادور- فاصله 25 متر - ساپورت صندلی- محل تیراندازی داخل پارکینگ- کالیبر5/5
[تصویر: 13755537221.jpg]
راحت ترین کار برای دونستن اندازه دقیق این گروپ اینکه شما زنگ خونه طرف رو بزنی بگی سلام اومدیم برای اندازه گیری گروپ رو سنگ دیوارتون خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ Khansariha (219)
قیافه طرف موقع دیدن جای ساچمه ها دیدن داره واقعا" خخخخخخخخخخ Khansariha (8) Khansariha (8) Khansariha (8)
(2013-08-03 10:00 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

علی جان خیلی ممنوم از شما بخاطر ریزبینی .Khansariha (8)ولی دقیق خاطرم نیست که با زوم 24 عکس گرفتم یا کمتر ولی با توجه به عکس زیر فکر کنم زوم کمتره حالا فردا دوباره برسی میکنم ولی چند نکته رو باید عرض کنم .

اول اینکه علی اقا چرا تیر سمت چپی رو حذف کردین Khansariha (8)اون عالی خورده یعنی سه عدد از تیرها توی شکاف برخورده کرده و دوتای دیگه به لبه شکاف و یکی از تیرها دو سانتیمتر به راست که عرض کردم به دلیل وزش باد بود بنظرمن اونی که به راست خورده بود رو باید حذف میکردید ونادیده گرفته میشد !! که 100./ گروپ کلی زیر 3 سانتیمتره علی جان کمی دقیقتر نگاه کنید سمت راست لبه شکاف ترکی ایجاد شده که تا اخر هم ادامه داره که ساچمه دقیقا" کنار اون برخورده کرده من 1 عکس دیگه قرار میدم شاید بهتر پیدا باشه و این نشون میده که گروپ خیلی جمع هستش و اون یکی کاملا" پرت به راست برخورد کرده لاکن دلیلشو من وزش باد میدونم .

زوم 24x

این عکس همچیزو مشخص میکنه

محل تیراندازی
مسیح جان زحمت کشیدی ودوباره عکس گرفتی رو چند زوم عکس بگیر ببینیم تغییرات میلداتها باافزایش زوم دقیقا خطی هست یانه.البته بایست سعی کنی میلدات رو گروپ بندازی وعکس بگیری تا نتیجه گیری دقیق باشه .این گروپ زمینه ای شد تا اطلاعات زیادی درباره رتیکل این نوع دوربین جمع بشه .
ممنونم اقای حکمی.
به نظرم این اسلحه استاراتون و باراکودا و کراسمن و جی اس بی 18 خیلی خوب زده اما تعجبم از جی اس بی 15 گرینه!!
جناب حکمی با کالیبر5.52 ساچمه 15.89 تست گرفتی یا 5.51؟ من احتمال میدم دقت بالای 18گرین رو سلاح شما بخاطر کالیبر5.52بودنش تا وزن بالاترش
کاش از اول زوم رو نمیپرسیدم الان یه چیزی کشف میشه تو مدرسه بدبختمون میکننKhansariha (367)Khansariha (367)

[/quote]
سلامKhansariha (8)
مسیح جان محل برخورد ساچمه ها سنگ(سمت راست) ترک برداشتهKhansariha (226)آیا قبل از شلیک این ترک داشته یا بر اثر برخورد ساچمه ترک خورده؟
دوست عزیز cholpe سلام. خدمت شما عرض کنم به نکته بسیار مهمی اشاره کردی. ساچمه 16 گرین 5.51 و 18 گرین 5.52 است. و این خودش شرایط خاصی رو به دنبال داره اما یه نکته دیگه اینکه استراتون 5.50 است. چرا با اسلحه قبلی باز میزد ولی با این جدیده جمع. از همه هم پوزش میخوام چون فکر کنم بحث ساچمه رو باید جای دیگه دنبال کنیم.
سلام رضا جان دقیقا" بعد از شلیک ترک پیدا کرد . Khansariha (8)

به احتمال زیاد زیر این قسمت ملات نبوده و از برخورد تیر سنگ نرک برداشته .
لینک مرجع