انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان دقت کنید من خیلی وقتا تو پست ها میبینم که همین که یه تیر بیرون میخوره میگن دستم لرزید و ساپورت مناسب نبود ساچمه خوب نبود و از این حرفا

برادران گرامی وقتی یه گروپ میگیرید باید شرایط ایده ال رو برای خودتون فراهم کنید یا نباید دستتون بلرزه یا اینکه اگه ساچمه بیرون بخوره اون هم جزو گروپ حساب میشه پس هر گروپی که میخایید بگیرید هر تعداد ساچمه شلیک شده جزو گروپ شما محسوب میشن

البته روی حرف من با فرد خاصی نیست خیلی وقت بود میخاستم اینو بگم پس لطف کنید بحث رو کش ندیم Khansariha (8)
حرف شما کاملا درسته اما وقتی 4تیرروی هم بخوره ویکیش بره 5-6سانت اونورتر نمیشه گفت مشکل از تفنگه.مشکل از خودمونه.
بازم گروپ گروپه دیگه.ازاینکه بی کلاس هم بود ببخشید.یادم رفت سیبل چاپ کنم.
نه امین جان خدایی نکرده جسارت به شما نباشه وقتی گروپ میگیرید باید یه ساپورت مناسب بزارید اگه میخاین دقت تفنگتون معلوم بشه و همیشه هم مشکل از تیر اندازه یا تفنگ نیست بعی وقتا مشکل از ساچمه ها بخصوص جدیدا که زیاد دیده میشه وزن متفاوتی دارن Khansariha (8)
امین جان آقا هادی عزیز درست می گن.(البته من خودم هم از این دست گروپ ها گذاشتم ها!!!Khansariha (226)) ولی یه نکته:خیلی موارد لرزش دست و این جور اتفاقات دلیل اصلیش استرس و فشار از خراب شدن گروپ هست که دقیقا منجر به خراب شدن گروپ میشه!!! بهتره اول یه چند بار تست بزنی بعد که از لحاظ ذهنی اماده بودی با امکانات کامل گروپ بگیری ضمن اینکه بهتره 3 تا 5 دقیقه بین هر دو شلیک فاصله باشه تا آرامش بر گرده.

در ضمن می خواستم ازت خواهش کنم یه گروپ از پرومگنوم دستچین شده با شادو آی جی تی بذاری تا ببینیم چطوره؟Khansariha (8)
به چشم آقا مهدی
با سلام . براي اولين بار در تاپيك گروپ ميزارم البته معمولا 350 بعلت لگدش گروپ هاش تعريفي نيست اما اين بدك نيست .
حالت : نشسته دست روي ميز

[تصویر: IMG_0414.jpg]
با نام خدا و سلام

خب اینم از اولین گروپ گیریه من با دیانا 35 Khansariha (48)
تو عکس نوشتم فاصله 10 متر و ساچمه مورد استفاده شده گامو مچ و 5 شلیک صورت گرفت
باد هم به صورت متوسط میوزید و ساپورتم هم تو عکس مشخصه
دیگه اگه بد بود دوستان ببخشند که تازه کارم ، خوشحال میشم اگه ایرادی تو کارم هست بم بگند Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
پیرو بحث و تبادل نظری که راجع به ساچمه اچ اند ان هالوپوینت داشتیم و طبق فرمایش دکتر مهدی عزیز برای رویت دقت ساچمه بصورت مستند بنده نیز دستور ایشان را به دیده منت گذاشته و دو سلاح کالیبر 5/5 که در حال حاضر ذر ذسترس دارم گروپی 10 متری با تمام ناتوانیهای خودم گرفته که تقدیم حضورتان خواهم نمود

با عرض پوزش بعلت وزش شدید باد در ابادان قادر به افزایش مسافت نبوده و فقط از محیط پارکینگ منزلم که 10 متر کامل است استفاده کردم
وضعیت تیراندازی نشسته با ساپورت(میز تلفن)
تعداد شلیک 5 ساچمه
مورد اول بنجامین مارادور
مورد دوم اوانیکس بلیزارد

[تصویر: 13484976271.jpg]

[تصویر: 13484980741.jpg]
سلام به همگی

گروپ هاتسان بالپاپ شده

فاصله 22 متر

ساچمه جی اس بی 18. گرین

باساپورت

[تصویر: 13485764701.jpg]

[تصویر: 13485764702.jpg]