انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
هزینه تابگیری لول چقدر هست؟
دوستان به عنوان تاپیک توجه کنید.Khansariha (8)
خب امروز یه سوپرایز برای فنری به دستان عزیز دارم.Khansariha (219)Khansariha (219)
دیروز تونستم دوربین hd hawke 3-12.50 رو که اقا مسیح زحمتشو کشیدن تهیه کنم و روی 54 نصب کردم و برای تست رفتم روی پشت بام منزل.هوا خوب بود اما هر از گاهی نسیمی میوزید.
بعد از چنتا تیر زدن متوجه شدم شیم گذاری زیادی کردم اما سعی کردم با همین اوضاع یه گروپ بگیرم.اولین گروپ رو روی دیوار گرفتم و نتیجه در فاصله 18 متر کمتر نیم اینچ شد که بد نبود اما گروپ دوم که روی مقوا گرفتم فوق العاده شد و واقعا در حد یه سلاح پی سی پی بلکن بهتر Khansariha (219)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (214)

فاصله:18 متر روی پشت بام
ساچمه:jsb 16
تعداد شلیک:5 عدد
سایز گروپ:میکروسکوپی...Khansariha (256)
ساپورت: صندلی

جالب اینه که سه تا ساچمه اول طوری خورد که من شک کردم چون همش یه نقطه برخورد کرد.محل هدف گیری هم یه تیکه چسب برق رو مقوا بود که جدا شد.خلاصه حریف میطلبیم شدییییدددKhansariha (8)Khansariha (48)
اقا گروپ معرکه ست Khansariha (214)
دوربین چند گرفتی (اصله) گیر میاد
دیانا 35 .. کالیبر 4.5 ..سری جدید .. فاصله 20 متر .. تیراندازی بدون دوربین ..[تصویر: 14321954744.jpg]
[تصویر: 14321954743.jpg]
یک پست خارج از تاپیک :
امین جان ای کاش زوم 4-16 این دوربین رو تهیه می کردید!
برای بار دیگه 54 خودشو نشون داد! این گروپ ادامه دار بود یعنی در شرایط یکسان باید همین حدود بین 6 تا 8 میلیمتر بده گرچه این گروپ حداکثر 6 میلیمتر هستش!
(2015-05-21 12:06 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک پست خارج از تاپیک :
امین جان ای کاش زوم 4-16 این دوربین رو تهیه می کردید!
برای بار دیگه 54 خودشو نشون داد! این گروپ ادامه دار بود یعنی در شرایط یکسان باید همین حدود بین 6 تا 8 میلیمتر بده گرچه این گروپ حداکثر 6 میلیمتر هستش!

ممنون صادق جانKhansariha (8)
قطعا زوم 16 میتونست بهتر باشه ولی به نظر همین 12 هم برای حتی گروپ گیری مناسبه.از همه مهمتر وزن دوربین خیلی عالی هست و میشه روی دست هم تیراندازی کرد.واقعا با این دوربین و jsb 16 محشر میزنه.و چند گروپ دیگه توی همین ابعاد گرفتم.انشالا در یه مکان مناسبتر و فاصله بیشتر دوباره گروپ میگیرم و میزارم توی سایتKhansariha (8)
سلامKhansariha (8)
سلاح ای تی44
ساچمه رنجر چیتا(بدون وزن کشی)
فاصله دقیق55متر
ساپورت در ماشین
هر باری یه نسیم ملایم از چه به راست میوزید
گروپ اول با سایلنسر و دومی بدون سایلنسر
[تصویر: 14323747671.jpg]
[تصویر: 14323747672.jpg]
ارادت خاصKhansariha (8)
سلام خدمت دوستان و سروران گرامیKhansariha (8)
دیروز عصر همراه دوست عزیزمون اقا صادق برای صفر کردن تفنگ به منطقه نایبند رفتیم. بعد از صفر کردن دوربین تو فاصله ۴۰ متری یه گروپ ۲۵ متر با دیانا p1000 گرفتم نتیجه خیلی جالب و خوشحال کننده بود. فاصله ۲۵ متر ساچمه جی اس بی ۱۸ گرین ، تعداد ۵ شلیک حالت درازکش با شوتینگ رست، دوربین هاوک سایدویندر رو زوم ۱۶، گروپ عملا جای یک ساچمه از این بهتر فکر نکنم دیگه بشه گروپی گرفت ،یه گروپ ۵۰ متری هست ولی فعلا عکسش ندارم امیدوارم اقا صادق زحمت یه گزارش کلی از گروپ گیری دیروز بزارن!
تقدیم دوستانKhansariha (8)
[تصویر: 14323748721.jpg]
اقا دمت گرم عالیه خسته نباشی Khansariha (8)منتظر ۵۰ متر هستیم اونم بزار ببینیم شاید یک قبضه............................................................................​.............. صادق............................................................................​.............؟
سلام به دوستان بعد از نصب کیت ورتک بر روی دیانا 52 که تقریبا مصادف شد با تهیه ساچمه های جدید هاتسان دراگون تصمیم گرفتم نتیجه کار تیون را با این ساچمه تست کنم . در اینده با ساچمه های بهتر مثل jsb و h-n هم تستهایی انجام خواهد شد .

این گروه تیر قبل از نصب کیت گرفته شده . زوم دوربین 9 بوده با لنز 40 .5 شلیک انجام شده و همانطور که میبینید اصلا رفتار ساچمه ها قابل پیش بینی نبوده .دو شلیک اول خیلی خوب خوده ولی بعدی بالا و دو تای اخر هم پایین اصابت کرده .لازم به یاداوری هست که قبلا با همین تفنگ دیانا 52 و البته کمی تغییرات با ساچمه jsb در فاصله 70 متر گروه تیر فوق العاده ای گرفتم که در ارسالهای قبلی موجوده .

بعد از تیون هم این گروه تیر با 3 شلیک گرفته شده در فواصل 35 و 70 متر . در 70 متر کمی شلیکها تمایل به سمت راست پیدا کرده که میتونه وزش باد عامل اون باشه هر چند بسیار ضعیف بود . جدا از شلیک های نرمتر و دقیقتر دقت سلاح هم افزایش پیدا کرده است .البته پرواضحه که با ساچمه های باکیفیت نتیجه کار بسیار بهتر خواهد شد .
نتیجه گیری در مورد ساچمه : بسیار بهتراز انواع گامو و یا ساچمه های داخلی است اما غیر قابل رقابت با jsb و ..با تفنگ 155 من نتایج عالی میده .
نتیجه نصب کیت ورتک : کاملا عملکرد سلاح ارتقا پیدا میکنه در زمینه دقت .ولی این کیت با حساب و کتابهای منطقی در کشور ما توجیح خرید نداره چون در ترکیب با دیانا 52 تقریبا هزینه یک pcp با پمپ تمام میشود.ولی از طرفی برای عاشقان تفنگهای فنری دیانا مخصوصا 54 و 52 (مثل خودم ) متاعی است باارزش و غیر قابل جایگزین Khansariha (8)
لینک مرجع