انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
جسارت نباشه ولی خب 10 متر فاصله ای هم نیست بهتره توی 30 یا 40 متری گروپ بگیرنKhansariha (8)
شاهین جون این گروپا 20 متری بودKhansariha (8)
واقعا در حد بهترین فنری هاست
خسته نباشی حمید جان
سلام به دوستان عزیز.باید یه اعترافی بکنم و اون اینکه بنده قبل از تیراندازی با 350 اقا حمید حس خوبی نسبت به این سلاح نداشتم اما وقتی سلاح ایشون را با دوربین لیپرز و ساچمه jsb 18 گرین تست کردیم واقعا کیف کردم و دیدم نسبت به این سلاح 180 درجه عوض شد.واقعا تا 40 متر خال میزد-در نوشابه رو از حدود 40 متری به راحتی میزد.واقعا سلاح فوق اعاده ای هست این سلاح تبریک میگم به دارندگانشKhansariha (8)
سلام بزرگان_اين گروپ ماهه قبل هستش_كرال مگنوم (ديارا مگنوم)_4/5_ پرومگنوم_بوشنل3-9*40_فاصله30متر_2تا تير پائين بدون ساپورت نشسته و3تاي بالايي باساپورت_هدف هم يه ورق حلب بود كه يه لكه ي زنگار داشت ماهم سيبلش كرديم_البته من تا50/60متر هم در فلزيه شيشه مربا رو ميزنم كه سوراخ ميشه آخه خودم تيونش كردمو دقتو قدرتشو دوست دارم_ياعلي
با عرض سلام و خسته نباشید.
بعد از کلی وقت چند تا گروپ گرفتم که خدمت دوستان ارائه میکنم.
اسلحه والتر 850 بهینه شده که توی خود تاپیک اومارکس 850 مراحل بهینه شدنش عرض میکنم.
فاصله دقیقا 15 متر.
ساچمه هم چند مدل و تعدا شلیک هم که توی عکس ها مشخص هست.
حالت هم نشسته با ساپورت.
دوربین هم 4*32 لئوپولد معمولی.
اولین نکته اینکه این اسلحه فوق العاده دقیقه و توی عسک ها هم دقت کنید مشخصه که 1 ساچمه و اونم به دلیل لرزش دست خیلی کم پرت خورده.
نکته دوم:من دوربین روی مرکز سیبلل صفر نکردم به همین دلیل گروپ ها نسبت به مرکز کمی فاصله دارند.
نکته سوم:زاویه عکس ها گرفته شده طوری هست که به نظر میرسه سیبیل کیم از حالت دایره خارج و به شکل بیضی در اومده.که شما بزرگواران به بزرگی خودمتون می بخشید.
نکته چهرام هر انتقاد و نظری دارید بنده به گوش دل پذیرا هستم.
[تصویر: IMG_0705.jpg]

[تصویر: IMG_0704.jpg]

[تصویر: IMG_0703.jpg]

[تصویر: IMG_0702.jpg]

یا علی
بنجامین مارادور
دوربین بوشنل زوم 9
فاصله 33 متر
نشسته با ساپورت
نوع ساچمه بترتیب تصاویر
1 JSB EXACT HEAVY 18.1 gr
2 JSB EXACT 15.9 gr
3 JSB STRATON 15.9 gr
4 BARACUDA 21.1 gr

هفته گذشته دو بسته بارکودا خریدم که این اولین مورد استفاده من از این ساچمه ها بود و البته نخستین تجربه شلیک باراکودا بوسیله مارادور نمیتونم بگم ایراد از ترکیب بوده یا ساچمه مشکل داره؟Khansariha (290)
(توضیح : درتصویر دوم مربوط به گروپ جی اس بی اگزکت 15/9 یک شلیک نزدیک به خال سیاه دیده میشه که اشتباها میخواستم گروپ باراکودا رو بگیرم به این سیبل شلیک کردم . لطفا جز گروپ تلقی نفرمایید)

[تصویر: 13567927655.jpg]
[تصویر: 13567927652.jpg]
[تصویر: 13567927653.jpg]
[تصویر: 13567927654.jpg]
اینم تصویر گروپ من با گامو هانتر 1250 5/5 با فنر قوی دوربین اسنایپر 3.9.50 فاصله 60 متر ساپورت زانوم
ساچمه هوا عالی بدون باد jsb exact
اون قسمت پاک شده رو عکس یه ساچمه بود ولی هرکی میدید با جای تیر عوضی میگرفت منم پاکش کردم

[تصویر: 13570672321.jpg]
عجب گروپی ! اییول..Khansariha (8)Khansariha (215)
(2013-01-01 10:49 PM)alimahani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم تصویر گروپ من با گامو هانتر 1250 5/5 با فنر قوی دوربین اسنایپر 3.9.50 فاصله 60 متر ساپورت زانوم
ساچمه هوا عالی بدون باد jsb exact
اون قسمت پاک شده رو عکس یه ساچمه بود ولی هرکی میدید با جای تیر عوضی میگرفت منم پاکش کردم

[img]http://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/uploads/13570672321.jpg]
برا چنین تفنگی با این تجهیزات و شرایط عالیه...
دوست عزیز در این صورت شما با ساپورت بهتر و دوربین با بزرگنمایی بیشتر توی این فاصله میتونید گروپ به مراتب جمع تری بگیرید...
سلام بر دوستان
امشب فرصتی دست داد تا دوربین وایرخ 90 رو صفر کنم که نتیجه ای نامطلوب گرفتم که هیچ شکی ندارم از ساچمه های پرومگنوم بود که واقعا افتضاح بود تو قوطی 250 تایی اش نمی تونی دو تا ساچمه هم وزن و یک شکل پیدا کرد . حتی دست به طبلک ها هم نزدم فقط شیم گذاری کردم

[تصویر: 1324.jpg]
لینک مرجع