انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مرسی شاهین جان
منم این گروپ ها رو که دیدم هوس کردم خودم هم یه گروپ با باراکودا و 50 متری بگیرم
ان شالله آخر هفته اگه عمری باقی باشه عکسش میذارمKhansariha (8)
مهدی جان کراسمن ساچمه ی خیلی خوبی نیست و به پای jsb نمیرسه داداش خصوصا تو فواصل زیاد.پیشنهادم به اقا شاهین و دیگر دوستان اینه که یه بسته باراکودا تهیه کنند مخصوص گروپ گیری اینجوری هزینشون زیاد نمیشه و البته میتونند در فواصل بالا دقت تفنگشون رو به خوبی نشون بدنKhansariha (8)
امین جان برای من این طور نیست!! دقیقا اینجاست که رفتار متفاوت با ساچمه دیده می شه. بی اغراق تفنگ من کراسمن رو پا به پای جی اس بی می زنه. ولی با باراکودا حتی تو 40 متر هم گروپ خوب ازش نگرفتم (در حقیقت حتی به خوبی 31 هم باراکودا رو نتونستنم با این 52 مچ کنم. Khansariha (226) البته در نظر داشته باشین تفاوت در حد 7 یا 8 میله وگرنه اونقدر هم افتضاح نیست.)ولی باید بگم کماکان باراکودا توی این فاصله ها کمترین افت رو داشت. ولی قبول دارم شاید با تفنگ های دیگه باراکودا بهتر عمل کنه.
منم با امین جون موافقم
یه بسته کراسمن الترا مگنوم دارم ولی هرچی گروپ گرفتم به پای باراکودا نمیرسه
به نظرم جی اس بی بهترین گزینست
با جی اس بی موافقم احسان جان هم هزینش کمتره هم کیفیت بالاتر!Khansariha (8)
هزینش که تو کالیبر 4.5 بیشتره ولی کیفیتش بهتره
البته تا 60 متر
ممنون از تمامی دوستانی که گروپهشون رو میگذارندKhansariha (8)
فقط دوستان سعی کنید حتما از سیبل اماده برای گروپ گیری استفاده کنند تا گروپها ظاهر شکیل و حرفه ای داشته باشه
در صورت نبود سیبل هم حداقل یک کاغذ a5 با چند دایره که با پرگار رسم کنید هم بد نیست
دوستان اینم گروپی که قول دادم
54دیانا فاصله 40 متر(شرمنده بیشتر فضا نبود)ساپورت صندلی موتور و باد آرومی هم میومد و 6 شلیک
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
این شلیک ها ساعت 9 صبح انجام دادم و چون هوا خیلی گرم بود نتونستم بیشتر بمونم
معمولا شلیک های اول توی تفنگ های فنری غیر یکنواخت هست حالا نمیدونم دوستان تا چه اندازه با این نظرم موافق هستند
سه شلیک آخر خیلی جمع شد ولی سه تای اولی به ترتیب کم کم بالا میومد
ساچمه چی بود؟
با دوربین یا مگسک؟
چون از قول گروپ من بی اطلاعم Khansariha (8)
احسان جان حق با شماست و معمولا باید یه چند تا شلیک با تفنگ فنری انجام بدی تا برای گروپگیری آماده بشه.بعد ساچمه های تا حد امکان یکسان بردار و گروپ بگیر.اینجوری خیلی نتیجه بهتری میده.در کل گروپ خوبی گرفتی.ممنونم.Khansariha (8)
لینک مرجع