انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به نظر من اگر از ساچمه ی بهتر استفاده بشه گروپ خیلی بهتر از اینها میشه
(2015-09-17 04:51 PM)Neo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش یکی از اساتید در مورد گروپ ویسپر یه نظری میدادن Khansariha (48) اولش یه شلیک کردم بعد جای اون رو هدف قراردادم .. چون فکر کردم هرچی هدف ریز تر باشه بهتر میتونم انحراف رو ببینم .
حتی یکی از ساچمه ها با ساچمه هدف همپوشانی داشت .. برام جالب بود که همشون همپوشانی دارن و شلیک تکی نداشتم
خوبه ؟ بده ؟افتضاحه ؟ ..
این که 3 تا جای برخورد وجود داره،به نظرم مشکل از ساچمه هست و ساچمه بازی در اورده(مثلا 3 تیپ ساچمه از نظر وزن و دامنه توی جعبه بوده که 3 تا جای برخورد هست)اگر توانستین وزن کشی بکنید و یا ساچمتون را عوض بکنید.Khansariha (226)
اما برای خود سیبل هم پیشنهاد میکنم یک + توش بکشین و + دوربین را هر بار روش مماس بکنید تا دقیقا نقطه هدف گیریتون یکی باشه و بعدش که میمانه ساپورت مناسب(نبود لرزش)،نحوه ماشه کشی(ماشه را با نیرو عموی به عقب بیارین)و مهار لگد سلاح(که اجازه بدین بیاد عقب به جای این که سرش بره بالا)Khansariha (399)
انشاا... بتوانید گروپ های بهتری بگیرینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام.امروز از ساچمه جدیدی که توسط اقا صادق به دستم رسید تست کردم.فاصله 20 متر تعداد شلیک 8 ساچمه هم تو عکس مشخصه.jsb diabolo 8.44 و jsb rs 7.33 gr

Sent from my X1 7.0 using Tapatalk

تست گرفتم خخخ

[تصویر: b2c02a71da13440cc408fe1b274896a2.jpg][تصویر: 73b7f2d8a61fb84801788284fbda1d4c.jpg][تصویر: 15a8646dea80a02363c88e849b730031.jpg][تصویر: 1558ac83580e17d0aed4ec44f615ba37.jpg]

یه توضیح کوچیک در باره گروپ گیری بالا
ساچمه ها کاملا رندوم و اتفاقی ،انتخاب شدن و سعی شد فقط ساچمه هایی که عیب دامنه دارن کنار گذاشته بشه.
گروپ سمت چپ ردیف بالا رگلاتور از مدار خارج شد و شلیک ها افت داشتند که به خوبی مشخصه.
گروپ وسط از ردیف پایین هم نمیدونم چرا دو تا از ساچمه ها بالا و پایین خورد!
در کل ساچمه جی اس بی 8.44 گرین روی این اسلحه خیلی خوب جواب داده تا الان.البته قطعا گروپ های بیشتری از این ساچمه و مقایسه اون با ساچمه های دیگه خواهم گذاشت.
یا علیKhansariha (8)
(2015-09-17 05:12 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-09-17 04:51 PM)Neo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش یکی از اساتید در مورد گروپ ویسپر یه نظری میدادن Khansariha (48) اولش یه شلیک کردم بعد جای اون رو هدف قراردادم .. چون فکر کردم هرچی هدف ریز تر باشه بهتر میتونم انحراف رو ببینم .
حتی یکی از ساچمه ها با ساچمه هدف همپوشانی داشت .. برام جالب بود که همشون همپوشانی دارن و شلیک تکی نداشتم
خوبه ؟ بده ؟افتضاحه ؟ ..

در مورد گروپ گیری بهتره که ساچمه ها وزن کشی بشن . فاصله هم 25 متر رعایت بشه و نقطه هدف گیری روی سیبل به اندازه جای تیر باشه و زوم دوربین هم روی 5 باشه و از ساپورت خوبی استفاده بشه . مثلا یه میز که یه بالش روی اون باشه تا لرزش کم بشه و اونقدر هم محکم نباشه که تاثیر معکوس روی دقت تیراندازی داشته باشه . به این ترتیب به دقت اسلحه پی خواهید برد . تقریبا اکثر گامو ها یه همچین گروپی میدن اما با رعایت موارد بالا میشه گروپ بهتری گرفت .

سلام ..
در مورد ساچمه ها نمیدونم ایراد از چیه که از هر سه چهار تا ساچمه یکیش خیلی سخت وارد لوله میشه در حدی که بعضی وقتها گیر میکنه بیرون هم نمیاد و مجبور میشم فشارش بدم شلیکش کنم .. و دوم اینکه انقدر از گاموها تعریف منفی میکنن گروپهایی شبیه این گرفتن ازش بعید به نظر میرسه .
وایرخ 80 داخل سالن فاصله 15 متر
گروپ جمعتر ساچمه بارکودا مچ
گروپ بازتر آذرخش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .گروپ امروز وایرخ ۸۰ ،۴.۵ ساچمه پرومگنوم شل،باساپورت ،نشسته ، دوربین لیپرز زوم ده ،فاصله هفتاد و یک متر . افت ساچمه هم بیست سانت که با نرم افزار چیر گان تفاوتی نداره و برنامه دقیقی هست . صفر های دوربین ۱۵ و۴۵.Khansariha (48)Khansariha (8)البته دوستان این سیبل روی تخته ای که زیرش هست نبوده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجدد خدمت دوستان .. گروپ امروز تفاوت دو ساچمه در شرایط یکسان ... و تفاوت یک ساچمه با زوم متفاوت ..

کاربر گرامی tazekar ،
خواهشمند است برای تشکر و یا تایید پست های مورد علاقه خود از امکان "تشکر" در قسمت پایین پست ها استفاده کنید. در چند ارسال اخیر خود تنها دو کلمه درج و ارسال را انجام داده اید که نیازی به این کار نبود.

از همکاری شما ممنون و سپاسگزاریم Khansariha (8)
تو این تصویر تفاوت عملکرد دو ساچمه رو تو فواصل دورتر معلوم میکنه . که من از گامو مچ انتظار بیشتری داشتم .. ولی پرو مگنوم همچنان با ثبات تر نشون میداد

و بعد از اون ثبات عملکرد پرو مگنوم رو وقتی فاصله به ۳۳ متر میرسه رو فهمیدم .. بد نیست اضافه کنم گروپ مچ و ts22 تو ۳۳ متر خیلی افتضاح بود که اصلا عکس نگرفتم .

و در آخر گامو مچ بالاخره یه خودی نشون داد و بعد از تغییر موقعیت و فاصله .. یه گروپ نسبتا خوب گرفتم که با توجه به گروپ ۱۲ متریه اینکه فرمش فرق کرده تو ۲ متر باعث تعجبم شد یکم

لینک مرجع