انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-10-19 02:58 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
10 متر خیلی کمه عزیز.
تواین فاصله یه تفنگ چینی هم میتونه خال روخال بزنه(تجربشوداشتم)
پیشنهادمیدم توفواصل +20 متر تست بگیرید.Khansariha (8)

امین جان شما درست میفرمایید ولی من دقیقا تو همین فاصله با ساچمه گامو مچ گروپ گرفتم که خیلی خوب نبود
(2013-10-19 02:58 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
10 متر خیلی کمه عزیز.
تواین فاصله یه تفنگ چینی هم میتونه خال روخال بزنه(تجربشوداشتم)
پیشنهادمیدم توفواصل +20 متر تست بگیرید.Khansariha (8)
درود
درسته 10متر خیلی کمه منتها ساچمه بد و نامناسب با تفنگ(از نظر وزن یا غیره) براحتی تو 10متر هم خودشو نشون میده.
اما داش علی این ساچمه ها تو فواصل نزدیک خوب جواب میدن.
میشه گفت تمام ساچمه های داخل بازار که قیمتشون زیر 10 تومن هست تا 10 متر همشون خال میزنن مثال من تو 10 متر راحت سوزنو میزنم با ساچمه نخجیر و مهرداد ولی با همین ساچمه ها تو 20 متر گروپ 3سانت میده چون اصلا ساچمه بالانس نیست دامنه خوبی نداره و حالت پرواز خودشو تو مسافتای بالا نشون میده. ساچمه ها از 15 متری به بعد میشه دقتشون رو تست کردو دید
ممنون از راهنمایی دوستان
انشالله یه گروپ دیگه تو بیست متر میگیرم و نتیجه رو اعلام میکنم
Khansariha (8)
گروپ 57*8 چک
فشنگ عشایری 03
دوربین لئوپولد vx 2
وضعیت تیراندازی دراز کش با ساپورت جلد تفنگ
وضعیت جوی عالی
3شلیک
فاصله 166متر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی.یعنی دوتا از گلوله ها روی هم خورده!!!!؟بسیار عالی

سیبلتون چی بوده؟انگار خیلی محکم بوده.چون مرمی پس از برخورد بدون هیچ تخریبی له شده.

بازم ممنونKhansariha (8)
(2013-10-19 09:19 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی.یعنی دوتا از گلوله ها روی هم خورده!!!!؟بسیار عالی

سیبلتون چی بوده؟انگار خیلی محکم بوده.چون مرمی پس از برخورد بدون هیچ تخریبی له شده.

بازم ممنونKhansariha (8)
سیبل تخته سنگ هست وهدف نقطه سیاه که با رنگ قرمز مشخص کردم .
رضا جان با این فشنگ بنظرم گروپت حرف نداره بنظرت قابل تکراره ؟Khansariha (8)
(2013-10-19 11:09 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضا جان با این فشنگ بنظرم گروپت حرف نداره بنظرت قابل تکراره ؟Khansariha (8)
اره مسیح جان 8شلیک اونروز با این سلاح داشتم .3تا اول رو همون تخته سنگ که 13سانت به چپ و8سانت پائین زد که گروپش بین 5تا8سانت بود .2شلیک هم تو فاصله 240متر کردم برای مشخص شدن افت تیر که 10سانت افت داشت ولی فاصله 2شلیک درحدود15سانت بود.با فشنگ سیلویربلوت 196گرین خیلی عالی میزنه .
البته اینم بگم که صاحب سلاح از گروپ راضی نبود ومیگفت خودش بهتر میزنه ولی فشنگ عشایری هم گرون شده والا تستش میکردم
رضا جان 5تا 8 سانت برای این فشنگ توی 166 متر حرف نداره .
موافقم کلا" اسلحه چک با سیلویربلوت ساخت چک سازگار هستن و گروپهای خوبی میدن .Khansariha (8)
لینک مرجع