انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
پورنگ جان مرسی از زحماتت
راستی میشه گروپ رین رو هم اندازه بگیری؟
عجب گروپی آفرین استاد Khansariha (215)
اینم اندازه (سایز) جمع تیر اوانیکس رین استورم کالیبر 4.5
[تصویر: IMG_0158.jpg]
ممنون پورنگ جان بسیار عالی Khansariha (8)
پیشنهاد میکنم دوستان برای معرفی گروپهای سلاحشون برای اینکه اجحاف در حق سلاح نگون بختشون یوقتی و خدائی نکرده وارد نشه حتما یکبار بدن آقا پورنگ تا با همان امکانات و پایه فیلدتارگت خودشون از سلاح گروپ بگیرند اینطوری لااقل دوستان دیگه بهتر میتوانند بر مسند قضاوت بنشینند و انتخاب کنند.
در ضمن بنظرم بهتره مسافتهای انتخابی هم یکسان باشه مثلا گروپ گیری بیشتر از 25 متر هم نباشه چون بطور طبیعی در مسافت بیشتر گروپ باز میشه و از نظر ذهنی کمی مخاطب را تحت تاثیر میزاره همون ساچمه رو ساچمه برای اغلب دوستان کیفش بیشتره خخخخخ . Khansariha (256)
(2012-07-10 09:11 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا اینجا که به نظر من تفنگ های اوانیکس هم از وایرخ 100 و هم از p1000 سر بودن
به نظر من با این قیمت ها اصلا وایرخ و دیانا ارزش ندارن
من اگه بخوام یه تفنگ 40 ژولی بگیرم مارادور میگیرم چون به نظرم از هیچ کدوم کمتر نیست شاید بیشتر هم باشه و قیمتش هم کمتره
اگرچه هنوز دیانا نیومده
پورنگ جان عالی بود داداش

دوست عزیز این هم یادتون باشه که اول گروپهای پی هزار رو در فاصله 51 متری گرفتم و گروپ های آقای دورنت در 25 متری و دیگه زوم دوربینم اینقدر زیاد نبوده که بشه شلیک دقیقی داشت و دیگه ساچمه های جی اس بی وزن نشده بودند

(2012-07-10 05:20 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من گروپهای عالی شما در مسافتهای بالا با ایر رنجر دیدم .وهدف اصلی همه ما از گذاشتن گروپ ارائه توانایی سلاحه وباید سعی کنیم خطای انسانی توش کم باشه .چون p1000قیمت بالایی داره وشاید خیلی از دوستان علاقه ریادی به تهیه این سلاح داشته باشن از شما خواستم اگروقت ازاد داشتید رو پایه یک گروپ ازش یگیرید تا توانایی سلاح بیشتر روشن بشه .بازم ممنون

گروپ های آیر رنجر در فواصل بالا با دوربین دیجیتال با زوم 40 و مجهز به بالستیکال گرفته شدند که قیمت دوربین از خود آیررنجر بیشتر هست!!!
شاهین جون مرسی از توضیحاتت
پس اون شاه دوربین رو که روی آیر رنجر بستی یک ساعت به p1000 قرض بده تا هر چی تو چنتش هست نشون بده
Khansariha (8)
تاپیک تصاویر سلاح و گروپ گیری؟؟؟Khansariha (226)
میگم ساچمه 4.5 از لول شلیک میشه چقدر از قطرش کم میشه؟
حدود 1 میل ولی وقتی کاغذ روی چیز سفتی نچسبیده باشه فقط یه سوراخ با قطر نامشخص ایجاد میشه...Khansariha (290)
1میل یا 1 دهم میل؟....واسم گروپ پورنگجون جالب بود چرا قطرش انقدر شده.؟؟؟امیدوارم بد برداشت نشه...Khansariha (290)
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
لینک مرجع