انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
این هم گروپ بنجامین دیسکاوری
[تصویر: 14264252161.jpg]
گروپتون خیلی خوشکل شده خخخخ
جدا میگم
(2015-03-15 12:23 PM)kamin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-14 06:00 PM)AIRKING نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
گروپ توی 50 متر به وضوح مشخصه دلیل باز شدن تجربه کم و دوربین نامناسب هست مطمئنا با تمرین گروپ جمع تری خواهند گرفت.اگر قصد تارگت دارین حتما دوربینتون عوض کنید.
یا علی

حاجی طبق گفته ایشون دوربینشون لیپرز ۱۶-۴ هست که جز دوربینای خوب بازار حساب میاد! البته اگه ازاین سری جدیدای ریتایکل ضخیم نباشهKhansariha (226)
منظورتون از دوربین بهتر چیه؟زوم بالاتر یا برند خاصی مد نظرتونه؟

دوربین لیپرز دوربین بدی نیست اما از دوربین های خوب بازار به حساب نمیاد !
برای تفنگ های فنری و خرلگد لیپرز مناسبه اما برای پی سی پی به هیچ عنوان لیپرز و سنتر جواب گو نیست چون مشکلات و خطاهایی داره که باعث کاهش دقت میشه !
منظور اقا جلال از دوربین خوب دوربین های باکیفیت تر و بازوم بالاتر هست.که به عنوان مثال میشه به دوربین های زیر اشاره کرد :
دوربین های هاوک و بی اس آ و سی زد و نیکواسترلینگ و .....
Khansariha (8)
با سلام . Khansariha (48)
یک روز آفتابی در اهواز و یک گروپ گیری دلچسب .Khansariha (219)
تفنگ : BT65 - SB
فشار كپسول : 200 بار (کوپل شده به کپسول)
دوربين: هاوک ۵۰*۶_۲۴
فاصله : 75 متر
تعداد شليك: 16
تعداد اصابت : 16
حالت تير اندازي: دراز کش همراه با ساپورت عالی
وضعيت جوي: بدون وزش باد
تاریخ : 93/12/22
سیبل اول با ساچمه تی اس 22

[تصویر: 14264523371.jpg]

سیبل دوم با ساچمه رنجر مارشال

[تصویر: 14264523372.jpg]
ساچمه ها رو هم اول با اسپری انژکتور و بعد با آب و ریکا شستشو دادیم و در حد پسته صادراتی دستچین کردیمKhansariha (214)
(2015-03-15 01:26 AM)Arashfrd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید حرف شما درست باشه بنده از پی سی پی تجربه درستی ندارم ولی با 54 تو این فاصله گروپای خیلی جمعی میگرفتم ولی با تقلبی مثل همین خیلی باز میشد .من نمیدونم شما کجا هستید ولی شیراز من میگشتم بالاخره اصلی رو پیدا میکردم
سلام دوست عزیز. منم شیرازم خیلی دنبال پرومگنوم اصل گشتم و بیفایده بود. میشه تو خصوصی بهم بگید از کجای شیراز گرفتید؟ ممنون
عذر میخام اینجا مطرح کردمKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاصله 15متر کالیبر4،5 دیانا52 ده شات پرو مگنوم ده شات پایین هم گامو مچ

سلام.امروز حوصلم سر رفته بود گفتم یه گروپ آماتوری بگیرم شاید کسی علاقمند باشه.این اولین گروپ گیری بنده هست.بدون هیچ تجربه ای از اینکار.اول رفتم کاغذ پایینو توی تقریبا 30 متر گذاشتم و دو شلیک.یکی کلا خارج محدوده کاغذ خورد.اون پایینی بیرون دایره هم همونه.نا امید شدم رفتم گذاشتمش توی 14ـ15 متری..5 شلیک ...نوریکا دراگون...با مگسک.نمیدونم چرا دو تا رو افتضاح زدم!!!!
باعرض سلام خدمت اساتید
ایرارمز اس 510
فاصله 25 متر
5 شات/جی اس بی 18 گرین
[تصویر: 14272294921.jpg]
فاصله 40 متر
10 شات/جی اس بی 18 گرین
[تصویر: 14272294922.jpg]

[تصویر: 14272294923.jpg]

Khansariha (8)
رویال جان گروپ 25 متر اس 510 باید خیلی جمع تر از این بشه فکر کنم استرس داشتی یا اعصابت راحت نبوده که نتیجش لرزش دستت بوده ولی 40 متریات فوق العادس خسته نباشین....راستی از چه دوربینی استفاده میکنین؟؟؟
(2015-03-25 05:26 PM)Cayalouss.The.Removal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رویال جان گروپ 25 متر اس 510 باید خیلی جمع تر از این بشه فکر کنم استرس داشتی یا اعصابت راحت نبوده که نتیجش لرزش دستت بوده ولی 40 متریات فوق العادس خسته نباشین....راستی از چه دوربینی استفاده میکنین؟؟؟

درسته،متاسفانه دوربینی که برای گروپ گیری استفاده کردم در فاصله ی 25 متر کمی تار بود و عامل باز شدن گروپ هست.
دوربین هم لبو 6.5-20-40 بوده.دوربین خوبی هست و اف اف پی و ساید پارالکسه ولی در فواصل زیر 30 متر تصویرش شفاف نمیشه !
Khansariha (8)
لینک مرجع