انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-01-24 12:02 AM)poya 2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی دشت یک جمجمه گاو افتاده بود که ازش به عنوان سیبل استفاده کردم برای گروپ گیری
اسلحه : مگنوم 460 کالیبر 4.5
فاصله:20متر
دوربین : بوشنل 4-12 *42 ao
ساچمه:باراکودا
وضعیت : ایستاده با ساپورت روی ماشین
هوا آفتابی بدون باد .زوم دوربین روی 9 بود

بسیار عالی شد Khansariha (8)
هر وقت ما در جوار شما نیستیم گروپای خوبی میگیریاااااا Khansariha (219)
ولی بازم این بوشنل رو 460 بستی Khansariha (214)

(2013-01-24 09:30 AM)OneshotOnekill نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیبلت چی بوده ؟ جم جمه ؟!؟Khansariha (218)

مشخصه که جمجمه گاو هستش ...
خیلی جمجمه محکم هستش و هر قسمتیش به این صورت سوراخ نخواهد شد ...
دوستان شرمنده اینجا میپرسم چون فکر کنم کاربران این تاپیک بیشتر در این مورد اطلاعات دارند . Khansariha (8)

میخواستم ببینم این کولیس های دیجیتال یا همون Digital Caliper که معمولا دوستان از اونا برای اندازه گیری اندازه گروپ ها در این تاپیک استفاده میکنند الان حدود قیمتشون چند هست و در تهران از کجا میتونم با قیمت مناسب تهیه کنم ؟
(2013-01-26 11:07 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شرمنده اینجا میپرسم چون فکر کنم کاربران این تاپیک بیشتر در این مورد اطلاعات دارند . Khansariha (8)

میخواستم ببینم این کولیس های دیجیتال یا همون Digital Caliper که معمولا دوستان از اونا برای اندازه گیری اندازه گروپ ها در این تاپیک استفاده میکنند الان حدود قیمتشون چند هست و در تهران از کجا میتونم با قیمت مناسب تهیه کنم ؟

سلام
قیمت چینی هاش تقربیا 40 تا 50 هست ولی خیلی زود خراب میشه.
به نظر من شما یه عقربه ای وردار که خراب نشه هم دقتش بالاست هم اگه زمین بخوره دوباره تنظیم میشه.
فکر کنم همه ابزار فروشی ها داشته باشن پس حتما تو امام خمینی پیدا میکنید.
سلام
تو خونه بودمو خیلی کسل شده بودم Khansariha (226)گفتم یه گروپ بگیرم یه خورده شارژ بشمKhansariha (219)
وایروخ 100T FSB کالیبر 4.5
شات 10
فاصله 18 متر
ساچمه GAMO TS-10 به بزرگی خودتون ببخشید
زوم 14
نشسته با ساپورت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
yaserfisher جان Khansariha (8)
آيا اولين تير بوده يا فشار داخل مخزن بيش از حد بوده ؟
(2013-01-30 01:13 PM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
yaserfisher جان Khansariha (8)
آيا اولين تير بوده يا فشار داخل مخزن بيش از حد بوده ؟
احسنت Khansariha (8)
دقیقا اولین تیر بود
سلام خدمت همه دوستان و سروران گلم
امروز به اتفاق یکی از دوستان 2 ساعتی رفتیم برای هدف زنی که ماه عسلش شد این
فاصله 155متر.واسم جالب اینجا بود که تو اون فاصله بطری نوشابه رو از دو طرف رد کرد در هر دو اصلحه
وایروخ 100T FSB کالیبر 4.5 ساچمه gamo TS-10
اوانیکسAR6 کالیبر 5.5 ساچمه سامیانگ 28 گرین
ایستاده با ساپورت دیوار کاهگلی
دوربین barska 6-26*50 در هردو اصلحه
زوم 14
سوراخ بالائی وایروخ و پایینی AR6 البته از سایزش هم مشخصه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محل خروج ساچمه ها

Khansariha (8)
(2013-01-31 09:23 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاصله 155متر.واسم جالب اینجا بود که تو اون فاصله بطری نوشابه رو از دو طرف رد کرد در هر دو اصلحه
زوم 14

محل خروج ساچمه ها

Khansariha (8)
داداش رد کردن یه بطری که زیر آفتاب خشکیده که تعجب نداره بعدشم من که نفهمیدم این چه نوع گروپ گیریه!
[تصویر: 13596547713.jpg]
(2013-01-31 09:54 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-31 09:23 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زوم 14

محل خروج ساچمه ها

Khansariha (8)
داداش رد کردن یه بطری که زیر آفتاب خشکیده که تعجب نداره بعدشم من که نفهمیدم این چه نوع گروپ گیریه!
[تصویر: 13596547713.jpg]
داداش گلم نتونستم تاپیک هدف زنی رو پیدا کنم گفتم اینجا آپ کنم و گرنه قوربون شکلت منم میدونم این گروپ نیست.خخخخخخخخخخ
Khansariha (8)
سلام دوستان
گروپ والتر در فاصله 12 متری ( داخل سالون ) با ساچمه پرومگنوم چرب شده ، همچنین با ساچمه اکسپندر هم گروپ گرفتم که افتضاح به معنای واقعی بود.
اون ساچمه ای که پایین خورده است به دلیل افت فشار بعد از شلیک 4 خشاب بوده است.

[تصویر: DSCN0304.jpg]

[تصویر: DSCN0317.jpg]

به زودی با ساچمه کراسمن و ts-10 هم گروپ می گیرم و تصویرش را قرار می دهم.
ارادتمند
لینک مرجع