انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مقایسه ی گروپ هاتسان AT44-10 و دیانا ۴۶۰ مگنوم

سلاح ها : هاتسان AT44-10 و دیانا ۴۶۰ مگنوم کالیبر ۵.۵
ساچمه : JSB Exact 15.9gr
دوربین ها : لیپرز ۴۰*۱۶-۴ روی هاتسان و لیپرز ۴۰*۹-۳ روی دیانا هر دو روی زوم ۹
وضعیت تیراندازی : نشسته روی صندلی با ساپورت لبه ی پنجره و بالشت
شرایط محیطی : فضای آزاد با باد ملایم
فاصله : ۴۵ متر
تعداد شات برای هر سلاح : ۵ تا
(فشار مخزن هاتسان : ۱۵۰ بار)

[تصویر: 13974896231.jpg]

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
داداش دمت گرم یه تشکر کم بود.مگنوم خیلی خوب زده باز دیانا خودی نشون داد.
سلام دوستان

چنتای گروپ با fx.royal 400 رگوله سه ولوم گرفتم تقدیم شما .
اولین گروپ ولوم 3 و دومین گروپ ولوم دو متاسفانه از گروپ ولوم 1 عکسی ندارم .
[تصویر: 13976770991.jpg]

[تصویر: 13976770992.jpg]

گروپ از fx t.12

[تصویر: 13976772921.jpg]

گروپ از هاتسان at44 .
تقدیم شما .
[تصویر: 13976774611.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و گروپ از رین استورم رگوله و جا داره یک تشکر ویژه از سعید عزیز بکنم .

[تصویر: 13976776231.jpg]
(2014-04-07 12:36 PM)melalis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ با وایرخ 100 f.s.b
ساچمه جی اس بی 16
فاصله ها 38 و 40 .. دلیلشم جابجایی مکان
باد ملایم

گروپ خیلی چیزا رو به آدم میگه Khansariha (219)Khansariha (219)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-----
جا داره از آقا مسیح بخاطر راهنماییاشون در خصوص تمیز کاری لوله سلاح و پاره ای مسایل دیگه تشکر کنمKhansariha (8)
سلام و درود

دوست عزیز بسیار خوشحالم که تونستم خدمتی بکنم .

گروپ بسیار عالیه . و حتی بهتر هم میتونه باشه درصورتی که دوربین بهتر استفاده کنید .
و پارمترهای که باید رو رعایت کنید گروپ شما بهتر هم خواهد شد . Khansariha (8)
سلامKhansariha (8)
دیانا56
دوربین گامو4*32
ساچمه جی اس بی18
فاصله18متر
ساپورت زین موتور سیکلت
5شلیک
[تصویر: 13977342901.jpg]
ارادتKhansariha (8)
در آرشیو نگاه میکردم عکسای قبلا که به اتفاق آقای جعفری , رضایی و یکی دیگه از دوستان رفته بودیم تیراندازی پیدا کردم، اون روز با چندتاتفنگ ساچمه زنی و پی سی پی رفته بودیم شکار تیهو در روستا موقع برگشتن یه گروپ گیری هم شد، تفنگ ها همه روی 70 یاردی صفر کردیم، و بعد گروپ گیری، شرایط گروپ درازکش با ساپورت که در عکس میبینید چندان حرفه ای نبوده با توجه به امکانات. محیط آزاد همراه با وزش باد متغییر
تفنگ ها: وایروخ 100 لوله بلند 6 خان قنداق تامهول با ساچمه احتمال زیاد جی اس بی 18، آیرولف نمیدونم جی اس بی 18 یا 25 گرینی ، آیررانجر سامیانگ 28؟
همه کالیبر 5.5
( گروپ ها دستچین شده از بین بهترین گروپ های هر تفنگ طی چند مرحله گروپ گیری و فاصله نا مطمئن حدود 70 یارد اما شرایط مساوی)
[تصویر: b6.jpg]

[/size]
تیرانداز هیچ یک از گروپ های قرار داده شده بنده نبودم البته.
(2014-04-18 11:53 PM)profesor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در آرشیو نگاه میکردم عکسای قبلا که به اتفاق آقای جعفری , رضایی و یکی دیگه از دوستان رفته بودیم تیراندازی پیدا کردم، اون روز با چندتاتفنگ ساچمه زنی و پی سی پی رفته بودیم شکار تیهو در روستا موقع برگشتن یه گروپ گیری هم شد، تفنگ ها همه روی 70 یاردی صفر کردیم، و بعد گروپ گیری، شرایط گروپ درازکش با ساپورت که در عکس میبینید چندان حرفه ای نبوده با توجه به امکانات. محیط آزاد همراه با وزش باد متغییر
تفنگ ها: وایروخ 100 لوله بلند 6 خان قنداق تامهول با ساچمه احتمال زیاد جی اس بی 18، آیرولف نمیدونم جی اس بی 18 یا 25 گرینی ، آیررانجر سامیانگ 28؟
همه کالیبر 5.5
( گروپ ها دستچین شده از بین بهترین گروپ های هر تفنگ طی چند مرحله گروپ گیری و فاصله نا مطمئن حدود 70 یارد اما شرایط مساوی)

[/size]
تیرانداز هیچ یک از گروپ های قرار داده شده بنده نبودم البته.

دوست عزیز ، بابت درج تصاویر گروپ گیری تشکر می کنم .
ولی داشتن اطلاعات کامل از نوع سلاح ، نوع ساچمه استفاده شده و فاصله دقیق از ضروریات یک گروپ برای استناد است که در سه گروپ بالا حداقل یکی از پارامترهای ذکر شده مشخص نیستش !
گروپ گیری مربوط به سال 91 هست قبلا در رایفلز گذاشته بودم زمان گرد آوری عکسهای گروپ اون روز نتونستم دقیق به خاطر بیارم چون تعداد ساچمه ها خیلی متنوع بود قبل از برای همین علامت سوال گذاشتم. اگه تیرانداز خودم میبودم یا تفنگ از خودم حتما خاطرم میموند ولی متاسفانه همین قدر در خاطرم مونده. آرشیو زیادی از گروپ ها در سیستم دارم که متاسفانه به دلیل ثبت نشدن جزیات پای گروپ نوع ساچمه و مسافت در ابهام هستند. به همین دلیل از گروپهای قدیمیتر معمولا نمیزارم. البته به ارسالهای قبلی نگاه کنید سعی میکنم تا حد ممکن جزیاد گروپ مستند بیان کنم تا گروپ بهتر بتونه نتیجه گیری کنه.

اینم دوتا گروپ دیگر
[تصویر: 28_14139358853752781.jpg]

[تصویر: 29_14139101032179412.jpg]

________________________________________________________________________________​____________________________________________________
اگه موردی نداره چون اینجا آیر رایفل هست یه دونه گروپ سلاح گرم ازآرشیو میزارم،

گروپ برای تصحیح صفر تفنگ انجام گرفت که دوشلیک با فاصله بیشتر شلیک بنده و دوتا کنار هم صاحب برنو.
ممنون بابت گروپ ولی دوست عزیز هرجای قوانینی دآره وباید رعایت بشه. دوم اینکه منظور شما از آیر رایفله چیه؟ اونو با فنت قرمز؟!
آیر رایفلز یعنی تفنگ بادی؛ برای همین تردیدداشتم که گروپ تفنگ برنو بزارم یا نه. آیر قرمز کردم تا عبارت تفنگ بادی ملموستر باشه. آیر یعنی هوا، باد، و رایفلز به سلاح های تک گلوله خاندار اطلاق میشه. اوکی؟
اون air, هستش ایررایفله نه آیر رایفله، دوم اینکه اگه شما نگفته بودین ما معنی این کلماتو نمیدونستیم، ممنونم جناب پروفسور.
اوکی!!!!
لینک مرجع