انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر: gd2-3-.jpg]
[تصویر: gd2-2-.jpg]
[تصویر: gd2-1-.jpg]
اسلحه کرال دویل
شرایط جوی باد ملایم
فاصله 25 متر
دوربین سنتر پوینت
استفاده از سایلنسر
هر دو ساچمه از یک خشاب شلیک شدند
تعداد شلیک در هر گروپ 8 شلیک
ساپورت صندلی پلاستیکی

البته ولوم تنظیم قدرت روی درجه 2 بود که گفته میشه 21 ژول قدرتشه . این رو یادم رفت
سلام
امروز فرصتی پیش اومد تا چند گروپ با bt65 تیون شده(قدرت کم شده)بگیرم
فاصله 45 متر
بدون باد
فشار کپسول 170
دوربین سنتر زوم 16
1.ساچمه باراکودا مچ
[تصویر: Image-404616412-1-.jpg]
2.ساچمه jsb
[تصویر: Image-404616412.jpg]

3. سامیانگ 28 گرین
[تصویر: Image-1229941286.jpg]
سلام دوستان. امروز یه گروپ خوب پس از مدت ها گرفتم
وایرخ ۸۰ ۴.۵ ،دوربین لیپرز ،ساچمه پرومگنوم ،فاصله ۱۵ ،با ساپورت خوب نشسته

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این بهترین گروپ بود با ساچمه پرو مگنوم دستچین شده ، هفت عدد از تغریبا صد تا ساچمه ، پنج شلیک که سه تا رو هم و یکی هن پرید بالا Khansariha (48)Khansariha (219)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم دو گروپ دیگه که دومی با ساچمه دستچین نشد و لوله تمیز . سومی هم با ساچمه دستچین نشده و قبل از تمیز کردن لوله . البته بعد از تمیز کردن ده تیر هوایی زدم بعد گروپ اول و دوم رو گرفتم . گروپ دوم ۶ شات ، گروپ سوم ۹ شات
موفق باشید Khansariha (8)
گروپی که 15-16 روز پیش گرفتم .
اسلحه کرال دویل .
دوربین 4.16.40 سنتر
فاصله 25 متر
وضعیت نشسته با ساپورت صندلی لاکی
تعداد شات 12 شلیک
ساچمه جی اس بی 16 گرین
اون دو شات که خراب شده رو میذارم به حساب ساپورت بد

------------
گروپی که 10 روز پیش گرفتم :
اسلحه دیانا 27
سایت هدفگیری رد دات بدون زوم
فاصله 15 متر
نشسته با ساپورت صندلی لاکی
تعداد شات هر ساچمه 5 شات
ساچمه ها دیانا سر تخت و گامو مچ
با توجه به رد دات بودن سایت هدفگیری و ضعیف بودن چشم بنده من این گروپ رو عالی میدونم .
بعد از اینکه تفنگ رو کاملا با گریسهایی که آقا میثم واسم فرستادن گریسکاری کردم و واشر پیستونی که ازشون خریداری کردم رو نصب کردم این گروپ رو گرفتم .
جالب اینه که گروپ این اسلحه بدون دوربین نسبت به گروپی که ماه پیش با دوربین گرفته بودم بهتره .

------
و بالاخره شاهکار امروز عصر
اسلحه دیانا 470
دوربین 4.16.40 سنتر
فاصله 30 متر
وضعیت درازکش با ساپورت کیسه ماسه
تعداد شات 5 عدد
ساچمه جی اس بی جامبو اکسپرس 14.35 گرین

در مورد 470 واقعا متعجب شدم از این دقت . باید در اولین فرصت کرونو بشه ببینم قدرتش چقدره . دقتش فوق العادس
علی گروپی که با دیانا 470 گرفتی واقعا عالی شده Khansariha (215)
(2015-09-30 10:41 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی گروپی که با دیانا 470 گرفتی واقعا عالی شده Khansariha (215)

ممنونم .
قصد داشتم گریس هایی که لطف کردی فرستادی رو به 470 هم بزنم ولی واقعا بعد از چند بار تست دقت با خودم گفتم بهش دست نزنم بهتره .
بازم ممنون
(2015-09-30 09:53 PM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
------
اسلحه دیانا 470
دوربین 4.16.40 سنتر
فاصله 30 متر
تعداد شات 5 عدد

در مورد 470 واقعا متعجب شدم از این دقت . باید در اولین فرصت کرونو بشه ببینم قدرتش چقدره . دقتش فوق العادس

فقط میتونم بگم دمت گرم عالیهKhansariha (8)
(2015-09-30 11:00 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-09-30 09:53 PM)alienali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
------
اسلحه دیانا 470
دوربین 4.16.40 سنتر
فاصله 30 متر
تعداد شات 5 عدد

فقط میتونم بگم دمت گرم عالیهKhansariha (8)

منم خیلی خوشم میاد ازش ولی تاحالا باهاش شلیکی نداشتم .. قیمتش الان فکر کنم نزدیک ۱/۷ باشه درسته ؟
اگه یه عکس از اسلحتون هم بذارید ممنون میشم
براخودش پي سي پي ايه
علی جان گروپ عالیه ای کاش تو مسابقه کلاس فنری شرکت میکردی
لینک مرجع