انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دیروز فرصت شد تا دو تا گروپ از ساچمه های پرومگنوم و الماس پروفشنال بگیرم.البته هدف اصلیم این بود که ببینم ساچمه الماس روی وایرخ 80 چطور جواب میده؟
گروپ اول ساچمه پرومگنوم دستچین شده قدیمی.5شات
فاصله 14 متر .ساپورت صندلی.دوربین سنتر 40.وایرخ 80 کالیبر 4.5
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروپ بعدی از ساچمه الماس پروفشنال که یکی از دوستان لطف کردن و چندتایی جهت تست در اختیار من گذاشتن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی رغم شکل و فرم بسیار ظریف و چشم نواز،از هر 5تا شلیک 2تاش پرت میخوره و این امتیاز ساچمه رو پایین میاره.البته این ساچمه برای تفنگهای زیر 20 ژول جواب داره.ولی من ازش راض نبودم.
البته شاید اگر ساچمه های الماس هم دستچین بشن نتیجه خیلی بهتر باشه.

اینم تصویری از هر دو ساچمه.سمت چپ الماس و سمت راست پرومگنوم
دوستان چنتای گروپ از وایروخ 100 . ایرولف دای استیت و ای تی 44 هاتسان .

دوستان باید اضافه کنم شرایط جوی مساعد نبود لول وایروخ و ایر ولف هر دو تمیز شده بود و اماده گروپ .

دو مورد از گروپهای ایرولف با بالشتک و به طور دازکش و مابقی با پایه شوتینگ رست گرفته شد .

گروپ هاتسان هم با پایه شوتینگ رست گرفته شد و وایروخ با دوپایه هریس .

[تصویر: 13771033612.jpg]
[تصویر: 13771033613.jpg]
[تصویر: 13771033615.jpg]
[تصویر: 13771033611.jpg]
[تصویر: 13771041541.jpg]
[تصویر: 13771041542.jpg]
[تصویر: 13771041543.jpg]
باد و اون 1 شلیک گروپ رو خراب کرد.

[تصویر: 13771033614.jpg]
از پشت گروپ عکس گرفتم تا بهتر بتونید تعداد تیرها رو ببینید

[تصویر: 13771041555.jpg]

[تصویر: 13771041544.jpg]

قذرت ایر ولف روی لو پاور بود که بهترین دقت رو روی این ولوم داره .
با اجازه ی اقا مسیحKhansariha (8)
مثل اینکه لوله،تمیز شده بوده و به همین دلیل کمی پرت زده(به تا فضای میکروسکوپی بین خان ها پر بشه یه 50شات طول میکشه و شاید بیشتر!)؛در ضمن هاتی رو شوتینگ رست بوده.Khansariha (8)
داش مسیح عالی بود اگه گنجشک بود حتما میزدی ایولا دست درد نکنهKhansariha (8)
اقا مسیح دستت درد نکنه ولی درکل جی اس بی15گرین برا ایرولف خیلی سبک هست البته قصد جسارت ندارم.Khansariha (8)
(2013-08-21 08:51 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اجازه ی اقا مسیحKhansariha (8)
مثل اینکه لوله،تمیز شده بوده و به همین دلیل کمی پرت زده(به تا فضای میکروسکوپی بین خان ها پر بشه یه 50شات طول میکشه و شاید بیشتر!)؛در ضمن هاتی رو شوتینگ رست بوده.Khansariha (8)
محمد جان من تا بحال چنین چیزی نشنیدم که وقتی اسلحه لولش تمیز بشه دقت کمتربشه !!!!!!!!!خود من بشخصه بعد از هر 100 شلیک لوله رو تمیز میکنم دقت به مراتب بهتر میشه . تا بحال اسلحه ای رو ندیدم که بعد از تنظیف دقتش کمتر بشه !! اگه ریفرنسی راجب این موضوع توی نت مطالعه کردید لینکشو هم بگذارید ما هم برسی کنیم . Khansariha (8)
اقا مسیح
نظرتون راجع به گروپ ایر ولف چیه؟
به خاطر ساچمه هستش ؟
گروپ این تفنگ با ساچمه مجیک خودش از وایرخ باید بهتر بشه یا این تفنگ دقتی نیست و قدرتی هست ؟
(2013-08-21 09:09 PM)titan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا مسیح دستت درد نکنه ولی درکل جی اس بی15گرین برا ایرولف خیلی سبک هست البته قصد جسارت ندارم.Khansariha (8)

دوست عزیز کی چنین حرفی زده ؟؟؟ جی اس بی 15.89 برای ایرولف سبکه ؟؟؟ شما میدونید این اسلحه جی اس بی رو چقدر روی high-power و low power شلیک میکنه ؟ مثلا" باید چندگرین گذاشت ؟!! بهترین ساچمه یا مجیک پلت این اسلحه جی اس بی 16 و 18 هستن!!

دوستان لطفا" اسپم نگذارید.
دادا عالی بود.فقط گروپی که با هاتسان گرفتی 5 تا شات بود نه 4 تا که با این حساب در کمال تعجب هاتسان فوق العاده ظاهر شدKhansariha (8)Khansariha (8)
در کل برداشت من اینه که واقعا هاتسان با جی اس بی 15 در حد المپیک میزنه.
کاربر محترم من مسیح هستم نه مصیح !!

این بحث بهتره توی تاپیک خودش دنبال بشه.Khansariha (8) دقت این اسلحه چیزی که توی سایتهای بزرگ دنیای بادی گفته میشه نباید از وایروخ کمتر باشه چون تلورانس بین شاتهاش توی ماکسیممو 2.7 متر هستش که مثل وایروخه
کمی باد تاثیرش روی این تفنگ زیاد بود شاید دلیلش این بود که اسلحه رو low power بود یا اینکه جی اس بی 16 روش جواب نمیده !!یا حتی کالیبر ساچمه مناسب نیست و باید از کالیبرهای بالاتر استفاده بشه

مثال 5.54 جی اس بی .
لینک مرجع