انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ShADoVV جان قاعدتا روی سلاح شما جی اس بی باید از همه جمع تر بزنه.البته ممکنه پرومگنوم که استفاده کردید از نوع با کیفیت بوده باشه ولی باز هم این گروپ با پرو مگنوم رو شاید بشه اتفاقی توصیف کرد.اگر بتونید یک گروپ دیگه با پرومگنوم و جی اس بی بگیرید ممنون میشم داداشKhansariha (8)
(2012-10-28 11:18 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ShADoVV جان قاعدتا روی سلاح شما جی اس بی باید از همه جمع تر بزنه.البته ممکنه پرومگنوم که استفاده کردید از نوع با کیفیت بوده باشه ولی باز هم این گروپ با پرو مگنوم رو شاید بشه اتفاقی توصیف کرد.اگر بتونید یک گروپ دیگه با پرومگنوم و جی اس بی بگیرید ممنون میشم داداشKhansariha (8)

با سلام
داداش گروپ قبلی من در 20 متر با ساچمه پرومگنوم هم همینطور عالی خورده بود
این پرومگنوم ها 7.56 گرین دو جور هستن - اون مدلی که گودی ته ساچمش بیشتر هستش اینطور عالی میزنه
البته ساپورت هم زیاد تعریف نداشت و اسلحه زیاد تکون میخورد
قاعدتا جی اس بی خیلی بهتر باید جواب بده
ولی چشم بازهم گروپ میگیرم
یا علی
(2012-10-28 11:18 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امین جان پرومگنوم از نوع باکیفیت که باشه تا فاصله حدود 35 متر راضی کننده است بیشتر از این فاصله نسبت به جی اس بی دیگه کم میاره و ساختار عالیه جی اس بی به رخ پرومگنوم کشیده میشه (ولی نوع بی کیفیت پرومگنوم مایوس کننده است)

خود بنده پرومگنوم رو با مارادور تست کردم تا فاصله حدود 30 متر گروپ جمعی میگیرم ولی متاسفانه مسافت هرچی بیشتر میشه ضعف پرومگنوم بیشتر مشخص میشه

وایرخ 80 کالیبر 4/5 هم که دیگه در مقوله دقت و سازگاری با ساچمه ها کاملا شناخته شده است

والبته تبریک به جناب شادو برای گروپ گیری خوبشون متشکرمKhansariha (8)
خوب دوستان اول از 52 داران عزیز عذر میخوام به خاطر گروپی که گرفتمKhansariha (226)در حد فاجعه بود.تفنگ بعد از چنتا تیر که زدم مرتب دود میکرد به نظرتون این باز شدن گروپ بر اثر دیزلینگ میتونه باشه؟؟؟با ساپورت زدم 7 تا تیر که سه تاش جمع خورده ولی بقیهKhansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
ساچمه باراکودا-فاصله 12 مترKhansariha (226)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کمک دوستان اعصابم خورد شدKhansariha (290) راستی دوربین هم 3-9 .32 سنتر بود
امین جان؟؟؟؟؟ ما آبرو داریم!
دو تا سوال یکی اینکه چرا دیزلینگ؟ مگه روغنکاری کردی؟
بعد هم احتمالا باراکودا با تفنگت سازگار نیست.من می گم تفنگ رو تمیز کن.هم لوله و هم داخل سیلندر و واشر.مخصوصا لوله.ببین نتیجه چی میشه؟
دوم وضعیت ساپورتت هم شاید خوب نبوده؟Khansariha (8)
دکتر جان قبلش که عذر خواهی کردمKhansariha (226)Khansariha (8)
من خودم روغنکاری نکردم اما صاحب قبلی تفنگ تفنگ رو کامل گریسکاری کرده اما امروز بعد یه هفته یهو شروع به دودکردن کردKhansariha (226)Khansariha (226)
چشم دکتر جان برا باز کردن تفنگ باید همه چیزشو بریزم بیرون میترسم تو فنر جا زدن مشکل پیدا کنم؟
نه امین جان مشکلی نداره.اتفاقا برعکس ظاهرش فنر رو راحت میشه جا زد.54 رو که باز کردی قبلا ؟ اینم همون سیستم رو داره.
ولی در باره لوله تاکید می کنم من هم یه مدت هدفزنیم افتضاح شده بود تا اینکه لوله رو که خیلی هم کثیف شده بود تمیزش کردم.اول این کار رو امتحان کن ببین جواب میده یا نه.برای من که خیلی تاثیر داشت.
ولی رو ساپورت هم یه تجدید نظری بکن و یه مسئله دیگه این مثل 54 نیست که ریل داشته باشه.پس یه راه پیشنهاد می کنم شاید مفید باشه. موقعی که میذاریش رو ساپورت بذار تفنگ رو کف دستت باشه.ولی نگیرش فقط همون جا باشه کافیه.ببین بهتر میشه یا نه.Khansariha (8)
ممنون دکتر جان حالا لوله رو تمیز میکنم ببینم چی میشهKhansariha (8)
اقا امین اگر یادت باشه من بهت توصیه کردم که بارکودا زیاد با 52 سازگار نیست.دنبال کراسمن یا جی اس بی اگر گیر اوردی اون هم 8 گرینی که فکر نمیکنم پیدا بشه یا اخرین گزینه پروهانتر هست من با ساچمه های 10 گرینی نتیجه خوبی نگرفتم.برای جا زدنش از جک ماشین یا یک نفر کمک استفاده بکن .
هیییییییییییییییییییییی وای من امین جان چه کردی !!

دادا اسلحه رو باید باز بشه قطعات رو با بنزین تمیز کنی بخصوص لول سلحه رو کلا" 52 با باراکودا بد نمیزنه ولی جی اس بی 8.5 رو بی نهایت عالی شلیک میکنه در خصوص باز کردن این اسلحه بنظرم بیاری با هم باز کنیم بهتره . نگران نباش درست میشه .
لینک مرجع