انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با تشکر از عزیزان.
دوستان یه نکته من اشتباه کردم و اون اینکه دو خشاب کامل برای والتر 850 میشه 16 تا که من به اشتباه نوشتم 18 تا .
سلام بر دوستانKhansariha (8)
امروز وقت شد چند تا تير با تفنگ انداختم و يه كاغذي سياه مشق كردم تا هم اسلحه از خواب غفلت در بياد هم انگشت ما ماشه رو فراموش نكنه
دوستان ببخشيد كه تنوع ساچمه كمه و مسافت بيشتري هم در دسترس نبود
[تصویر: 13763286961.jpg]
Khansariha (256)
خیلی عالیه اقا بهروز.
انگار نخجیر نوک تیز حسابی خودی نشون داده این وسط!!!!

دوستان من یه نکته در رابطه با گروپ گیری در مسافت های بالا مثلا 80 متر به بالا اونم با تفنگ بادی خدمت عزیزان عرض کنم.
وقتی مسافت میره بالا ما نباید از تفنگ های بادی انتظار خلق شگفتی داشته باشیم چون ساچمه های تفنگ بادی سبک و سرعت شلیک پایین هست و هوا و جرین باد به راحتیمیتونه ساچمه از مسیر و محل برخورد دلخواه ما خارج کنه.خوب این وسط ممکنه اصلی ترین عامل باز شدن گروپ از بین بره یا نباشه که اونوقت اونم به ندرت گروپ هایی به دست میاد که بعضی از دوستان مثل اقا مسیح زحمت کشیدن و تو سایت گذاشتن که به اونا میگن رکورد و تکرارش سخته. البته از مهارت تیر انداز و قابلیت های اسلحه و کیفیت ساچمه نباید غافل شد .
به نظر شخص بنده اگر یک تفنگ بادی در فاصله 80 تا 100 متر از 10 شلیک 8 تاش به دایره به قطر 8 سانت بزنه این اسلحه و ساچمه یک اسلحه ایده ال هست و ایده ال از عالی بالاتره.توی این فاصله هیچ پرنده ای قادر به شناسایی شکارچی نیست و اگر اسلحه شما با شما مچ باشه به راحتی میتونید بیشترین لذت از اسلحتون ببرید.
البته این نظر شخصی من هست و ممکنه خیلی ها با اون موافق نباشند
(2013-08-12 10:06 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی عالیه اقا بهروز.
انگار نخجیر نوک تیز حسابی خودی نشون داده این وسط!!!!
با تشكر از عنايت شما آقا جلال عزيزKhansariha (8)

براي خودم هم عجيبه كه تفنگ من اين ساچمه رو خوب ميزنه البته تا مسافت زير 30 متر و بعد اون ديگه ساچمه اسكي ميره ! و دقتش كمتر از بقيه ميشه و مشكل سبكي اون هست كه تفنگ رو داغون ميكنه و من استفاده نميكنم اما به توسيه دوستام يه تستي ازش كردم
سلام خدمت دوستان گلم اینم یه گروپ یا بهتر بگم تست 4 نوع ساچمه
وایروخ 100
دوربین بارسکا6.24*50
فاصله 12متر
تعداد شلیک 5
نشسته با ساپورت مبل و متکا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان اگه کسی دیانا 34 یا 31 داره با چند نوع ساچمه گروپ بذاره ببینیم کدوم ساچمه بهتره
یاسرجان بابا ما اصفهانیم خخخخ !!!!! این ساچمه ها چیه توی این زبون بسته میگذاری ؟؟ من رایگانم در اختیارم بگذارن اینهارو توی لول وایروخ نمیگذارم خخخخ.Khansariha (8)

این تفنگ مجیک پلتش جی اس بی هستش . Khansariha (8)

موفق باشی .
اقای ایدین این پست شما چه معنی میده ؟؟ یا انگلیس تایپ میکنید یا از این قبیل پستها میدین لطفا" رعایت کنید اسپم هم حدی داره .

اخطار اخر .
(2013-08-13 11:43 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یاسرجان بابا ما اصفهانیم خخخخ !!!!! این ساچمه ها چیه توی این زبون بسته میگذاری ؟؟ من رایگانم در اختیارم بگذارن اینهارو توی لول وایروخ نمیگذارم خخخخ.Khansariha (8)

این تفنگ مجیک پلتش جی اس بی هستش . Khansariha (8)

موفق باشی .
Khansariha (8)Khansariha (48)
مسیح جان من وفتی دارم با TS-10 بسته ای 7000 تومن تو فاصله 75 متر گروپم میشه این تازه اونم تو باد

که کوچیک ترین شکار رو هم میشه باهاش زد دیگه چه اجباری که برم بسته ای 50 تا100 هزار تومان پول به ساچمه بدم (به خدا زورم میاد) بعدشم این ساچمه ها واسه حرفه ای هاست که باهاش میخوان گروپ 2CM تو 100 متری بگیرن
ما می خوایم شکارمون در نره که خوشبختانه تا حالا در نرفته

اگر خواستید میتونید این پست ویرایش یا پاک کنید
بدرود Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان 3تا تصویر از گروپ گیری با دیانا 68 دارم اولی با پرومگنوم: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دومی با ساچمه راند<ساچمش گرد مثل ساچمه های داخل فشنگ ساچمه زنی>ساخت شرکت گامو فاصله 10متر 4شات: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخری ، بهترین گروپی که تا حالا با ساچمه نخجیر امل گرفتم .داستان تیر اول هم که همه میدونن تفنگ رو به قول دوستان چاق نکردم و گروپ گرفتم.فاصله 12متر 4شات در ضمن همه گروپ ها با ساپورت بالش و پتو و با دوربین نورکنیا 40*3.9گرفته شدهKhansariha (266)
[تصویر: 13764888221.jpg]
لینک مرجع