انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر گروپ گیری و بررسی آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بر همگی
نمیدونم تو این تاپیک میشه از این درخواست ها هم داد یا نه ؟؟؟
انشالله به جا باشه
دوستان عزیز و گرامی بنده در جهت رفع مشکل و مقایسه گروپ تفنگم نیازمند یه گروپ با این مشخصات هستم
اگر دوست و عزیزی مرحمت بفرمایند ممنون میشم
اسلحه وایرخ 80 کالیبر چهار و نیم
ساچمه : گامو مچ
فاصله : حدود 15تا 20 متر
با دوربین

ممنون از گروپ های زیباتون
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام و عرض ادب خدمت دوستان.اولین پست من هستش امیدوارم بتونم از تجربیات دوستان استفاده کنم.
بعنوان اولین سوال من گروپ خودمو تو 10 متر میذارم.مگنوم 350 دوربین لیپرز 4_16*40
نظر بدید .بعد از گرفتن گروپ متوجه شدم یکی از پیچ های بدنه شل بوده.[تصویر: 13943546131.jpg]
بعد از سسفت کردن مجدد گروپ این شد:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی ساچمه پرو مگنوم کالیبر 5.5
(2014-03-09 12:16 PM)majidpharm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب خدمت دوستان.اولین پست من هستش امیدوارم بتونم از تجربیات دوستان استفاده کنم.
بعنوان اولین سوال من گروپ خودمو تو 10 متر میذارم.مگنوم 350 دوربین لیپرز 4_16*40
نظر بدید .بعد از گرفتن گروپ متوجه شدم یکی از پیچ های بدنه شل بوده.
بعد از سسفت کردن مجدد گروپ این شد:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی ساچمه پرو مگنوم کالیبر 5.5

سلام و درود دوست عزيز . بسيار عالي هست . سعي كنيد در فواصل بيشتر تمرين كنيد. البته مدنظر شما باشه كه مگنوم 350 بيتشرتفنگ هانتيگ (شكاري ) هست تا به تارگتي !
ولي اگر همچين گروپي در فاصله 30 متر بگيريد بسيار عالي هست .
سعي كنيد شرايط و امكانات نزديك به استاندارد رو رعايت كنيد كه نتايج مطلوبتر و دلگرم تري بدست آوريد .تشكر Khansariha (8)
با سپاس از نظر سازنده شما دوست عزیز.حتما در فواصل دورتر رو هم میذارم.
(2014-03-10 08:45 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسیار عالی هست جواد جان که کرال با ساچمه ی مگنوم چنین گروپی رو در این فاصله داده...
لذت بردیم... Khansariha (8)
دکتر جان فنر رام شده ی کرال واقعا دقتش عالی شده.امروز حتی با ساچمه بول هم دقت خوبی گرفتم.ولی کرال با ساچمه های گامو سازگاری فوقالعاده ای داره.
ببخشید پستم بی ربطه به تاپیک
سلام بر دوستان
امروز فرصتی شد تا هم اسلحه رو تنظیم کنم و هم یه گروپ ازش بگیرم
هدف از گروپ گیری مقایسه دو ساچمه گامو مچ و گامو پرو مگنوم هست
امیدوارم دوستان نظرات خودشونو بیان کنند
گروپ اول :
در گروپ اول همونطور که گفتم قصدم تنظیم تفنگ هم بوده اون دوتا شلیک اول که دورشو با آبی خط کشیدم شلیک های اولیه و شلیک های بعدی گروپ اصلی هست . دوستان ببخشید از این بابت
اسلحه : وایرخ 80
کالیبر :4.5
فاصله : 12 متر
دوربین : : سنتر پوینت 40*16-4
زوم : 5

[تصویر: 13954983631.png]

گروپ دوم هم که اصلا تا به حال رضایت بخش نبوده و نخواهد بود ( چون هر وقت با پرو مگنوم گروپ میگیرم نا امیدم کرده خخخخخخخخ )
اسلحه : وایرخ 80
کالیبر :4.5
فاصله : 12 متر
دوربین : : سنتر پوینت 40*16-4
زوم : 5

[تصویر: 13954984041.jpg]
flower جان گروپت با مچ بد نیست.هنوزم جا برا بهتر شدن داره.مخصوصا وایرخ 80 و این فاصله.
ولی گروپ پرومگنومت اصلا جالب نیست.از کدوم مدل پرو مگنوم استفاده میکنی؟منظورم گرینش هست.آیا این ساچمه های شلیک شده همشون بصورت یکنواخت درون لوله جا میرفتن؟
من خودم با 7.56 گرین با اینکه پلیسه و باله داره، از 22 متری گروپ گرفتم رضایت بخش بود.اینم لینکش:

منتظر بهتر شدن گروپات هستم.
موفق باشیKhansariha (8)
ممنون حمید جان ولی تو لینکی که گذاشتید من گروپ شما رو نمیبینم
کالیبر وایرخ شما چنده ؟
ببخشید آقای کینگ اشتباه شده
گروپ دوم ساچمه پرو مگنوم هست
لینک مرجع